Складові оцінювання результатів практики за умов КМСОНП

1. Загальними складовими оцінювання результатів виконання студентами ПНПУ імені В.Г. Короленка програмових завдань усіх видів навчальної і виробничої практики, передбачених Державними стандартами освіти і навчальними планами, є:

1) рівень теоретичної готовності до виконання програмових завдань практики;

2) якість виконання практичних завдань, передбачених програмою практики;

3) рівень відповідності звітної документації установленим програмою вимогам, захист результатів практики;

 

2. Четвертою складовою підсумкової оцінки з практики є рівень професійної сформованості особистості студента. Оскільки освітньо-кваліфікаційними характеристиками фахівців галузі освіти та гуманітарної сфери, підготовку яких здійснює університет, передбачені вимоги до їх професійно-особистісних якостей, визначено стандарти рівня професійної спрямованості особистості, серед яких:

– відповідність вимогам професійної етики і культури поведінки у процесі діяльності за фахом (етика й культура поведінкових проявів, дотримання вимог службового дрескоду тощо);

– дотримання правил виробничої та навчальної дисципліни (прояви недисциплінованості, спізнення та відсутність на організаційних заходах практики, спізнення і пропуски занять практики, порушення вимог службової дисципліни у процесі виробничої практики, порушення організаційних вимог до студента–практиканта: несвоєчасність підготовки та подання документації тощо).