Оформлення списку використаних джерел

Список використаних джерел - елемент бібліографічного апарату, котрий містить бібліографічні описи використаних джерел і розміщується після висновків.

Джерела розміщувати в алфавітному порядку.

Список використаних джерел літератури вимагає розміщення усіх використаних джерел інформації у такій послідовності:

а) в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків вітчизняних авторів

б)іншомовні джерела

в) посилання на сайти мережі Інтернет

Відомості про джерела, включенідо списку, необхідно давати відповідно до вимог державного стандарту з обов'язковим наведенням назв праць

Для нормативно-правових актів необхідно вказувати офіційні видання (Відомості Верховної Ради України, Офіційний вісник України, газета "Урядовий кур'єр", Зібрання постанов Уряду України) чи електронні бази даних.

 

6.8 Оформлення додатків

Матеріал, що доповнює текст курсової роботи, допускається розміщувати в додатках. Додатки можуть бути обов'язковими та інформаційними. Інформаційні додатки можуть бути рекомендованого або довідкового характеру.

До складу додатків рекомендується включати: планові та звітні документи підприємств та фінансово - кредитних установ; масиви допоміжних цифрових даних; методики, інструкції та інші нормативні матеріали підприємств та фінансово - кредитних установ; ілюстрації, що мають допоміжне значення.

Додатки оформлюють як продовження курсової роботи на наступних її сторінках, розміщуючи їх у порядку появи посилань у тексті роботи. Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки. Додаток повинен мати заголовок, надрукований нагорі малими літерами з першої великої симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої друкується слово "Додаток____" і велика літера, що позначає додаток. Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь.

При оформленні додатків окремою частиною на окремому аркуші пишуть (друкують) великими літерами слово "ДОДАТКИ".