рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ПОДАТКОВА СИСТЕМА

ПОДАТКОВА СИСТЕМА - раздел Философия, Міністерство Аграрної Політики Та Продовольства України...

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ

 

Факультет фінансово-економічний

Кафедра фінансів та кредиту

 

 

ПОДАТКОВА СИСТЕМА

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для підготовки та написання курсових робіт

для студентів денної форми навчання фінансово-економічного факультету

Освітньо-кваліфікаційний рівень«Бакалавр»

Галузь знань 0305 «Економіка та підприємництво»

Напрям підготовки 6.030508 «Фінанси та кредит»

 

ВІННИЦЯ — 2013

Мараховська Т.М. к.е.н. доц., Колотій С.В. к.е.н., ст. викл.Методичні вказівки для підготовки та написання курсових робіт для студентів… Вінниця: ВЦ ВНАУ, 2013.- с.  

ВСТУП

Ставши головним методом акумуляції доходів державного бюджету, податки закріпили за собою також роль основного джерела коштів для фінансування функцій держави та забезпечення її існування.

Оподаткування в будь-якій країні було і залишається однією з найскладніших проблем і більшість навіть розвинутих держав продовжує його вдосконалювати. З огляду на проведення економічних реформ, Україна у цьому аспекті не стала винятком. Поряд з тим, жоден із напрямків реформування вітчизняної економічної системи не викликав стільки дискусій у суспільстві, скільки податковий. Хоча зрозуміло, що створити ідеальну податкову систему взагалі неможливо, але можна значно наблизитися до подолання існуючих проблем, максимально врахувавши при побудові перерозподільних механізмів специфіку економічних відносин у суспільстві.

За таких обставин значно зростає роль фінансової підготовки спеціалістів.

Виконання курсової роботи є формою контролю здобутих студентом знань і вмінь відповідно до затвердженої Міністерством аграрної політики та продовольства України освітньо-професійної програми і освітньо-кваліфікаційної характеристики.

У плані спеціальної підготовки вона покликана показати, як студент опанував дисципліну навчального плану. У плані професійної підготовки курсова робота повинна продемонструвати вміння здійснювати дослідження й приймати обґрунтовані управлінські та організаційні рішення в конкретних умовах роботи підприємства, установи чи організації, а також на макрорівні.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Курсова робота є свідченням вміння студентів самостійно збирати, опрацьовувати інформацію стосовно обраної теми, об’єктивно оцінювати систему… Виконання курсової роботи сприяє розвитку у студентів необхідних навичок… Курсова робота являє собою самостійне дослідження студента, яке виконується на фактичних матеріалах конкретного…

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Метою курсової роботи з дисципліни «Податкова система» є розширення і поглиблення знань студентів з даної дисципліни, набуття навичок самостійної… Написання курсової роботи передбачає самостійне закріплення та розширення… Основними завданнями курсової роботи є:

ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Підготовка до написання курсової роботи починається із вибору теми, що є дуже відповідальним завданням.

Студент самостійно обирає тему курсової роботи з переліку або може сам запропонувати свою тему. В такому випадку вона має обов`язково бути погодженою з викладачем-консультантом.

Вибравши тему курсової роботи, студент за допомогою свого керівника складає план і видає студентові завдання з переліком питань, строками виконання окремих розділів та датою подання закінченої роботи на кафедру. Це завдання затверджується науковим керівником курсової роботи.

Керівник курсової роботи сприяє у процесі збору та отриманні необхідного матеріалу для написання курсової роботи, рекомендує основну літературу, проводить індивідуальні або групові консультації, перевіряє роботу з точки зору правильності виконання консультованих ним питань з теми, робить зауваження і вирішує питання про можливість допуску до захисту.

 

ПІДБІР ЛІТЕРАТУРИ ТА ІНШИХ ІНФОРМАЦІЙНО-СТАТИСТИЧНИХ ДЖЕРЕЛ

Для виконання курсової роботи студенту необхідновикористовувати нормативні акти, що відповідають темі дослідження: закони України; укази Президента… Роботу над літературними джерелами варто розпочинати з вивчення законодавчих… Поряд із зазначеними літературними джерелами можуть бути використані збірники наукових праць, збірники наукових статей…

ВИБІР ОБ`ЄКТУ ДОСЛІДЖЕННЯ

Об`єкт дослідження студент обирає самостійно. Ним може бути будь-яке підприємство, банківські установи, бюджетні установи, страхові компанії та органи державної влади і управління.

 

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

1. Титульний лист. 2. Завдання на виконання курсової роботи; 3. Зміст.

ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

6. 1 Загальні правила оформлення Курсову роботу оформляють на аркушах формату А4 (210x297 мм). При друці на комп'ютері використовуються:

Розрахунок ціни акцій корпорації

 

Курс, дол. Надійшло пропозицій про продаж за встановленою ціною і вище Надійшло пропозицій про покупку за встановленою ціною і вище

 

Таблицю з великою кількістю рядків можна переносити на наступну сторінку. При перенесенні таблиці на наступну сторінку назву вміщують тільки над її першою частиною. Над іншими частинами друкують слова "Продовж. табл." із зазначенням номера таблиці.

Наприклад:

Таблиця 2.1

Розрахунок ціни акцій корпорації

Курс, дол. Надійшло пропозицій про продаж за встановленою ціною і вище Надійшло пропозицій про покупку за встановленою ціною і вище

Наступна сторінка

  На всі таблиці в роботі повинні бути посилання в тексті, при цьому слово… У таблиці обов’язково слід показувати одиниці виміру. Якщо всі показники мають однакову розмірність, то вони…

Оформлення списку використаних джерел

Джерела розміщувати в алфавітному порядку. Список використаних джерел літератури вимагає розміщення усіх використаних… а) в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків вітчизняних авторів

ПОДАННЯ НА КАФЕДРУ ТА 3ахист курсової роботи

Після виконання курсової роботи студент здає її на кафедру фінансів та кредиту. Курсова робота повинна бути підписана студентом. Лаборант кафедри реєструє її в журналі і під розписку передає на рецензування викладачу кафедри. При перевірці курсової роботи викладачі пишуть рецензію, в якій вказують на відповідність змісту назві роботи, використання матеріалів конкретного об’єкту, об’єктивність висновків та ін. При наявності недоліків чи нерозкриті теми робота повертається на доопрацювання. При одержанні роботи на доопрацювання чи перед захистом студент одержує її в лаборанта кафедри під розписку.

Для захисту курсових робіт на кафедрі створюється комісія в складі двох викладачів, складається графік захисту. На захист студент виносить коротке повідомлення по темі дослідження. Після викладення короткого змісту роботи члени комісії задають запитання, на які студент повинен дати короткі і змістовні відповіді.

Комісія оцінює захист курсової роботи. При визначенні оцінки комісія приймає до уваги рівень теоретичної і практичної підготовки студента по темі дослідження, зміст і оформлення курсової роботи, проявлену самостійність та ініціативу при виконанні досліджень, якість доповіді при захисті, правильність відповідей на запитання, задані в процесі захисту. Оцінювання курсової роботи здійснюється наступним чином: максимальна кількість балів за виконання курсової роботи-70 балів і захист-30 балів.

При незадовільному захисті курсової роботи студент допускається до повторного захисту в строки, встановлені деканатом факультету по узгодженню з кафедрою.

 

 


ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ ПОДАТКОВА СИСТЕМА

2. Особливості фіскальної політики держави у забезпеченні стабільності податкових надходжень. 3. Податкова система в структурі інструментів державного регулювання… 4. Міністерство доходів і зборів як орган здійснення адміністрування податків і податкових платежів.

Орієнтовні плани деяких тем курсових робіт

МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ І ЇХ РОЛЬ У ФОРМУВАННІ ДОХОДІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

З М І С Т

З М І С Т

 

МІСЦЕ І РОЛЬ ФІСКАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ У ДЕРЖАВНОМУ РЕГУЛЮВАННІ

З М І С Т

  НЕПРЯМІ ПОДАТКИ В КРАЇНАХ З РИНКОВОЮ ЕКОНОМІКОЮ З М І С Т ВСТУП РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ НЕПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ 1.1 Сутність…

ДОДАТКИ


Додаток А

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ

 

Факультет фінансово-економічний Кафедра фінансів та кредиту

 

КУРСОВА РОБОТА

З дисципліни _____________________________________________________   на тему:_____________________________________________________

М. Вінниця 2013 рік


 

Додаток Б

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Вінницький національний аграрний університет

Кафедра_________________________________________________

Спеціальність____________________________________________

Курс____________Група_________Семестр___________________

З А В Д А Н Н Я

На курсовий проект (роботу)

Студента____________________________________________________________

Тема курсового проекту (роботи)_____________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Строк здачі студентом закінченого проекту (роботи)__________________

____________________________________________________________________

Вихідні дані по проекту (роботі)_____________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________4. Зміст розрахунково-пояснювальної записки (перелік питань)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Перелік графічного матеріалу

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата видачі завдання ________________________________________________

____________________________________________________________________

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

Студент_________________________________

Підпис

Керівник проекту (роботи)_________________

Підпис

ДОДАТОК В

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Андросова О.Ф. Облік доходів та фінансових результатів підприємства / О.Ф. Андросова, О.М. Дєдкова // Вісник Запорізького національного… 2. Борисейко Ю.В. Стандарти бухгалтерського обліку доходів: “Вітчизняний та… 3. Бюджетний Кодекс України від 08.07.2010 р. № 2456-VI.

Додаток Г

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Фінансово-економічний факультет   РЕЦЕНЗІЯ НА КУРСОВУ РОБОТУ

Додаток Д

РОЗРАХУНОК КІЛЬКОСТІ БАЛІВ ПО КУРСОВІЙ РОБОТІ

згідно графіку – 20 балів із запізненням – 10 балів Дотримання вимог щодо оформлення роботи:

Шкала оцінювання: національна та ECTS

    Навчальне видання

– Конец работы –

Используемые теги: аткова, система0.046

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ПОДАТКОВА СИСТЕМА

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Лекция 1. Тема: Операционная система. Определение. Уровни операционной системы. Функции операционных систем. 1. Понятие операционной системы
Понятие операционной системы... Причиной появления операционных систем была необходимость создания удобных в... Операционная система ОС это программное обеспечение которое реализует связь между прикладными программами и...

Система координат действия и общая теория систем действия: культура, личнсть и место социальных систем
В центре данного исследования стоит разработка теоретической схемы. Систематическое рассмотрение ее эмпирического использования будет предпринято… Основные положения системы координат действия подробно излагались ранее, и… При помощи ее анализируются структура и процессы систем, состоящих из отношений таких элементов к их ситуациям,…

Микропроцессорные системы: система ДЦ-МПК, система "Юг"
Использован практический опыт внедрения линейных пунктов управления (ЛПУ) на 60 станциях в увязке с ЭЦ-4, ЭЦ-9, МРЦ-12, МРЦ-13. Выполнен переход на… В состав аппаратуры центрального пункта управления (ПУ) входят IBM-совместные… Круглосуточный режим работы аппаратных средств ПУ обеспечивается источниками бесперебойного питания, а также системой…

Экспертные системы. Классификация экспертных систем. Разработка простейшей экспертной системы
Глава 2. Структура систем, основанных на знаниях. 1. Категории пользователей экспертных систем. 2.2. Подсистема приобретения знаний. 3. База… ЭС выдают советы, проводят анализ, дают консультации, ставят диагноз. Практическое применение ЭС на предприятиях способствует эффективности работы и повышению квалификации специалистов.

Непротиворечивая система аксиом называется независимой, если никакая из аксиом этой системы не является следствием других аксиом этой системы
При аксиоматическом построении теории по существу все утверж дения выводятся путем доказательства из аксиом Поэтому к системе аксиом предъявляются... Система аксиом называется непротиворечивой если из нее нельзя логически... Если система аксиом не обладает этим свойством она не может быть пригодной для обоснования научной теории...

ТЕЛЕКОММУНИКАЦИОННЫЕ СИСТЕМЫ. СИГНАЛЫ И КАНАЛЫ ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ СВЯЗИ. СИСТЕМЫ СВЯЗИ С ЧАСТОТНЫМ РАЗДЕЛЕНИЕМ КАНАЛОВ. ЦИФРОВЫЕ СИСТЕМЫ ПЕРЕДАЧИ
Лабораторные работы часа... Практические занятия часа... Всего аудиторных занятий часов...

Оплата труда. Формы и системы оплаты. Тарифная система РБ
Планирование на предприятии... Производственная программа предприятий...

Система криптозащиты в стандарте DES. Система взаимодействия периферийных устройств
Противоборство развернулось за превосходство в тех областях, которые определяют направления научно-технического процесса. В мире реального бизнеса конкуренция ставит участников рынка в такие жесткие … Это обусловлено тем, что получение сколько-нибудь достоверной информации об объектах заинтересованности законным путем…

МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ по технико-экономическому обоснованию дипломных проектов и работ специальности 220200 Автоматизированные системы обработки информации и управления Методические указания для специальности 2202 Автоматизированные системы обработки инфо
Российский химико технологический университет... им Д И Менделеева... Новомосковский институт Издательский центр...

0.037
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам