ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОСНОВНОГО ТЕКСТУ РОБОТИ

1. Текст роботи набирається шрифтом Times New Roman № 14.

2. Міжрядковий інтервал роботи – полуторний.

3. Абзацний відступ всієї роботи – 1,25 .

4. Параметри сторінки:

5.На початку роботи встановлюються перенесення в тексті (Сервис =› язык =› расстановка переносов):

(Правка =› выделить все; Формат =› шрифт):

Порядок нумерації сторінок: за умовчанням зміст починається на стор. 4, виходячи з цього обчислюється номер сторінки введення, потім: (Вставка =› номера страниц =› Формат) номер сторінки виконується шрифтом Times New Roman № 14:

1. Заголовок ЗМІСТдрукується заголовними буквами, напівжирним шрифтом, по центру без абзацного відступу.

2. Сам зміст виконується в невидимій таблиці, що складається з двох стовпців (1 – для назви розділу, 2 – для номера сторінки).

У змісті заголовки виконуються рядковими буквами – тільки перші букви кожного заголовка виконуються прописними.

3. У зміст виносяться всі структурні частини роботи: введення, розділи, пункти, підпункти (все з номерами і назвами), висновок, список літератури, додатки, словник (якщо є). Запис кожної структурної частини в змісті починається з нового рядка без абзацу.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАГОЛОВКІВ І ПІДЗАГОЛОВКІВ

Заголовки ВСТУП, 1 ТВОРЧА ЧАСТИНА, 2 ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА, 3 ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА, 4 ЧАСТИНА ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ПЕРУКАРЕНЬ, ВИСНОВОК, СПИСОК ЛІТЕРАТУРИдрукуються напівжирним шрифтом, по центру рядка, без абзацного відступу.

Якщо робота ділиться на крупні структурні частини – розділи (вони включають пункти, підпункти), то кожен розділ слід починати з нової сторінки (через розрив сторінки) і його заголовок виконується шрифтом Times New Roman № 14, напівжирним, розташовується по центру, без абзацу. Заголовки розділів слід розташовувати по центру сторінки, без абзацного відступу, виконувати рядковими буквами, напівжирним шрифтом, без крапки в кінці.

Між заголовками розділу і пункту (у разі, коли вони слідують один за одним) відстань складає один порожній рядок. Відстань між заголовком пункту і подальшим текстом складає один порожній рядок. Новий розділ починається з нової сторінки. Відстань між текстом попереднього пункту (підпункту) і заголовком наступного пункту (підпункту) дорівнює одному порожньому рядку.

Заголовки пунктів і підпунктів слід починати з абзацного відступу і друкувати рядковими буквами, напівжирним шрифтом, не підкреслюючи, без крапки в кінці. Якщо заголовок не уміщається на одному рядку, слід перенести його на наступний рядок за допомогою клавіші Enter і почати другий рядок заголовка під заголовною буквою першого рядка. Якщо ж заголовок складається з декількох пропозицій, то їх розділяють крапкою.

Перенесення слів в заголовках не допускаються.

Між номерами розділів (пунктів, підпунктів) і їх заголовками крапка не ставиться!

Не допускається заголовок (зокрема заголовок рубрики усередині тексту будь-якої структурної частини роботи) розміщувати на останньому або передостанньому рядку сторінки. Внизу сторінки після заголовка і порожнього рядка повинно знаходитися мінімум два рядки тексту.

Посилання в тексті ДП на використані джерела слід зазначати порядковим номером за переліком використаних джерел, виділивши їх квадратними дужками. Наприклад: «до елементів зачісок відносять: буклі, локони, хвилю, крон, валик, рельєф [5, с.237].»

На одній сторінці текст слід розбивати не менше чим на 3-4 абзаци.