рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З дипломного проектування Для студентів, що навчаються за спеціальністю 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З дипломного проектування Для студентів, що навчаються за спеціальністю 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» - раздел Философия, Міністерство Освіти І Науки, Молоді Та Спорту України...

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ДОНЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ

ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Заступник директора

З навчальної роботи

О.В. Риженко

Р.

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

З дипломного проектування

Для студентів, що навчаються за спеціальністю

5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»

Розробила: викладач перукарських спецдисциплін Л.М. Полякова

Розглянуто та схвалено

на засіданні циклової комісії «Дизайн»

Голова комісії _______ О.Ф. Максимова

Протокол № ___ від ______ 2012 р.

Донецьк, 2012 р.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Дипломний проект – це випускна самостійна творча робота студента, що підводить підсумки навчання за спеціальністю 5.02020702 «Перукарське мистецтво… Розроблені зачіски, передбачені тематикою ДП, повинні відповідати сучасному… ДП виконується поступово – протягом часу, відведеного на дипломування. В процесі роботи над ДП, бажано використовувати…

ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

ПАРАМЕТРИ СТОРІНКИ ТИТУЛЬНОГО АРКУШУ

1. Назва документу дипломний проект, звіт, методична розробка і т.п. набирається напівжирним шрифтом Times New Roman № 16.

2. Міжрядковий інтервал роботи – полуторний.

3. Вирівнювання по центру.

4. Параметри сторінки – «Файл =›параметры страницы»:

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОСНОВНОГО ТЕКСТУ РОБОТИ

2. Міжрядковий інтервал роботи – полуторний. 3. Абзацний відступ всієї роботи – 1,25 . 4. Параметри сторінки:

ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ

1. Список літератури включає бібліографічні описи всіх джерел, використаних при написанні роботи. Список починається з окремої сторінки, після… 2. Список літератури слід упорядкувати за алфавітом, при цьому в початок… 3. Кожне джерело в списку має свій порядковий номер. Позиції слід розташовувати з абзацу, після цифри, що позначає…

ОФОРМЛЕННЯ МАЛЮНКІВ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ КАРТ

Позначення малюнків розташовується нижче зображення і пояснювальних даних (через один порожній рядок), по центру рядка, без абзацного відступу і… Малюнок 1.1 – Сучасна зачіска з косами

ЗМІСТ ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ

ВСТУП…   1 ТВОРЧА ЧАСТИНА ………………………………………………………………………………

ВСТУП

У вступі обґрунтовується актуальність теми, її важливість та необхідність для сучасного розвитку перукарського мистецтва. З'ясовуються мета та задачі, які необхідно вирішити студенту для досягнення мети при написанні дипломного проекту. Закінченням вступу є структура дипломного проекту (кількість частин пояснювальної записки, кількість малюнків, таблиць в ній, загальна кількість використаних літературних джерел, загальний обсяг роботи).(Обсяг – 2 аркуші).

 

ТВОРЧА ЧАСТИНА

Характеристика сучасних напрямків в перукарській справі та декоративній косметиці

Дати характеристику сучасних напрямків розвитку моди в перукарській справі (зачіски, стрижки, манікюр) та декоративній косметиці (сезонні тенденції в макіяжі). Показати взаємозв'язок між зачіскою та макіяжем.

Детально зупинитись на висвітленні тенденцій розвитку тієї групи зачісок, до якої належить зачіска передбачена темою дипломного проекту ( чоловічі, жіночі, дитячі).

Даючи характеристику сучасних тенденцій слід робити посилання на ескізи малюнків, що виконуються на форматі А4 ( 4 моделі, кожна на окремому аркуші). При написанні слід обов'язково використовувати інформацію періодичних видань. Обсяг – 4 аркуші теорії + 4 малюнки. При написанні цієї глави рекомендовано використовувати знання одержані з дисципліни «Художнє моделювання зачіски», «Декоративна косметика та грим»

 

Характеристика історичних зачісок та макіяжу обраної історичної епохи

Виходячи з понять „стиль" і „мода" дати характеристику зачісок та їх декоративних доповнень обраного історичного періоду, віддаючи перевагу тій групі зачісок, до якої належить зачіска проектуєма в ході дипломного проекту.

Даючи опис історичних зачісок, слід посилатися на малюнки ( 4 зачіски , виконані на форматі А4, кожен - окремо, допускається виконання історичних малюнків у чорно-білому кольорі ).Обсяг – 4 сторінки +4 малюнки. Застосовують знання з предметів «Історія мистецтва, зачіски та костюму», «Культурологія».

 

Обґрунтування вибору базової історичної моделі зачіски

Крім того необхідно обґрунтувати доцільність вибору базової історичної моделі зачіски з метою виявлення елементів актуальних на сучасному розвитку… Таким чином слід довести, що обрана базова модель зачіски є не тільки… Базову модель слід докладно описати за запропонованою нижче схемою, посилаючись на малюнок, виконаний на форматі А4 та…

Розробка моделі зачіски та макіяжу відповідно до сучасних тенденцій моди та історичних аспектів

Оскільки проектуєма зачіска повинна відповідати вимогам сучасної моди, то необхідно конкретно вказати елементи, які включені в сучасну модель і… Якщо темою дипломного проекту передбачена розробка зачіски для певного типу… Докладний опис розробленої зачіски необхідно подати у вигляді композиційного розбору:

ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА

Визначення початкових даних для виконання розробленої зачіски

В даній главі слід визначитися з характеристиками волосся для виконання розробленої зачіски( мінімальна довжина, форма стрижки, фактура, структура ), яким воно повинно відповідати. Якщо волосся відповідає поставленим вимогам, доцільно дати рекомендації щодо профілактичного догляду за ним. У разі коли потрібні певні технологічні операції чи процеси з підготовки волосся до безпосереднього виконання зачіски (стрижка, фарбування, хімічна завивка), слід обґрунтувати необхідність виконання цих операцій і описати технологічну послідовність їх виконання. Ці дії слід відобразити графічно на відповідних позиціях технологічної карти, обов'язково слід показати мінімальну довжину волосся та форму стрижки, яка дозволить втілити розробку у життя (технологічна карта виконується на форматі А4 з великим штампом) обсяг – 3 аркуші + технологічна карта, якщо вона є. Застосовують знання з дисциплін «Технологія перукарських робіт», «Матеріалознавство».

 

Технологічна послідовність виготовлення постижного виробу

Дати характеристику ролі постижу в сучасних зачісках; сировини з якої виконується постижний виріб ( доповнення ).

Описати етапи виконання постижу, посилаючись на технологічну карту-схему де схематично повинно бути відтворено описаний процес створення зачіски, кожен з етапів позначають малими літерами –а, б, в...По закінченні опису технології виконання постижу слід дати рекомендації щодо догляду за ним. Технологічна карта виконується лише на форматі А4( обсяг – 4 аркуші). Застосовують знання з дисципліни «Постиж».

 

Розробка технологічної послідовності виконання зачіски


Докладно описати послідовність всіх технологічних операцій безпосередньо по виконанню зачіски згідно з темою ДП. Створення зачіски може передбачати виконання начосу, плетінь чи застосування бігуді або інших способів укладки. На технологічній карті слід графічно відобразити характер укладки, напрямок ліній, схему накручування волосся на бігуді ( в разі симетричності укладки достатньо вигляду з одного боку), місце кріплення постижних доповнень чи декоративних прикрас. Описуючи технологічну послідовність виконання зачіски, в тексті слід посилатись на відповідні позиції технологічної карти, які позначають малими літерами –а, б, в... Технологічна карта виконується на форматі А4 та А1( обсяг – 2 аркуші + технологічна карта). Застосовують знання з дисципліни «Технологія перукарських робіт».

Обґрунтування вибору моделюючих засобів, обладнання інструментів та пристосувань, необхідних для виконання зачіски

Відповідно до структури волосся дати обґрунтування вибору моделюючих засобів рекомендованих для виконання тих чи інших операцій в створенні зачіски з урахуванням індивідуальних особливостей волосся моделі

Які з використаних засобів відносять до моделюючих, а які є косметикою для волосся.

Необхідно також дати характеристику використаного обладнання, інструментів, пристосувань в залежності від виконання робіт щодо створення зачіски, обґрунтувати їх вибір. Доцільно здійснювати вибір з урахуванням останніх досягнень в галузі перукарської справи ( обсяг – 6 аркушів). Застосовують знання з дисциплін «Технологія перукарських робіт», «Проектування та обладнання», «Матеріалознавство».

 

ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА

(методичні вказівки щодо виконання та оформлення економічної частини необхідно отримати у консультанта з економічної частини)

ЧАСТИНА

ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ПЕРУКАРЕНЬ

 

В даній частині необхідно надати інформацію стосовно техніки безпеки та охорони праці в перукарнях, враховуючи знання, що були отримані під час вивчення дисциплін «Гігієна і санітарія», «Охорона праці», «БЖД» і маючи приклад конкретної перукарні. Де студент проходив переддипломну практику. Обсяг – 18-20 аркушів.

Загальна характеристика підприємств з надання перукарських послуг

В цій главі необхідно дати стислу характеристику підприємствам або конкретному підприємству де студент проходив переддипломну практику, що надають перукарські послуги та виготовляють постижні вироби:

- їх мета та задачі;

- розподіл по категоріям;

- перелік видів послуг, що надаються населенню;

- вимоги до працівників перукарні (салону) (обсяг – 4 аркуші). Застосовують знання з предметів «Проектування та обладнання», «Технологія перукарських робіт».

 

 

Вимоги до приміщення, обладнання та робочого місця перукаря

В даній главі необхідно надати інформацію стосовно основних вимог до приміщень, в яких виконуються перукарські роботи; за якими якостями і в якому порядку обладнують робоче місце перукаря. (обсяг – 3-4 аркуші)

Електробезпека перукарні

Використання електроенергії з безпечними величинами напруги; захист від доторкання частин обладнання, що знаходяться під напругою; захист від ураження електричним током від доторкання до металевих частин обладнання та електроінструменту; захист від перевантаження лінії. Техніка безпеки при роботі з електроінструментом.

(обсяг – 4 аркуші)

Протипожежна безпека

Попередження пожежі в перукарні та протипожежний захист

(обсяг – 3-4 аркуші)

Розробка комплексу заходів з охорони праці робітників перукарень

(обсяг – 4 аркуші)

 

 

ВИСНОВОК

Висновок містить опис результатів роботи над дипломним проектом; розкриття всіх питань дипломного завдання, версія затвердженого дизайнерського рішення. У висновку необхідно звернути увагу на якісні і кількісні показники отриманих результатів, їх обґрунтування ( обсяг – 2 аркуші).

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

  «відмінно» - дипломник отримує в тому випадку, якщо: - своєчасно розпочинає роботу над проектом, праціє сумлінно та демонструє високий рівень творчості;

Не допускаються до захисту дипломних проектів ті дипломники, які на вказану керівником дату не надали в повному обсязі пояснювальну записку в зшитому стані .

 

 


Додаток


 

– Конец работы –

Используемые теги: методичні, вказівки, дипломного, Проектування, студентів, навчаються, спеціальністю, 02020702, Перукарське, Мистецтво, декоративна, Косметика0.14

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З дипломного проектування Для студентів, що навчаються за спеціальністю 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Методичні вказівки щодо підготовки студентів I курсу 1 семестру з спеціальностей економічного напрямку заочного відділення (групи Е, М, Ф) до тестування та заліку з предмету «Англійська мова»
Щоб отримати допуск до заліку з предмету Англійська мова студент має виконати тестові завдання продемонструвавши певні знання з граматики... Вміння та навички які має продемонструвати студент щоб скласти залік... I Усне мовлення...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до корективного курсу для студентів 1 курсу всіх спеціальностей
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ЗАВДАНЬ Для студентів економічних спеціальностей
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ... КАФЕДРА ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВ...

Методичні вказівки з курсу Автоматизація проектування комп’ютерних систем
УЖГОРОДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ІНЖЕНЕРНО ТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ... КАФЕДРА КОМП ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ...

Методичні вказівки До виконання лабораторних робіт з предмета «Спецмалюнок» Для студентів спеціальності «Виготовлення виробів із шкіри»
Одеський технічний коледж... ОНАХТ... Методичні вказівки...

ПРОЕКТУВАННЯ, ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЛЬМ ЛОКОМОТИВІВ Методичні вказівки до курсової роботи З дисципліни “Автоматичні гальма та безпеку рухові потягів”
М І Н І С Т Е Р С Т В О і н ф р а с т р у к т у р и У К Р А Ї Н И... Дніпропетровський національний університет...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ До виконання дипломних робіт Для студентів усіх форм навчання спеціальності 7.1401301 «Туризмознавство»
Національний транспортний університет... Кафедра Менеджменту і туризму... МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ...

Регіональне лісівництво Методичні вказівки до виконання курсової роботи Для студентів спеціальності 30401 – «Лісове господарство»
Харківський національний аграрний університет... імені В В Докучаєва...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ практичних занять з курсу інфекційних хвороб для студентів
Затверджено... На методичному засіданні завідувачів... Кафедр інфекційних хвороб жовтня р...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту з дисципліни Автомобілі для студентів спеціальності 8.090258 Автомобілі та автомобільне господарство усіх форм навчання.
Міністерство освіти і науки України... Черкаський державний технологічний університет...

0.026
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам