Формули для розрахунків

Показники Формули
6.7   Економія робітників (, осіб) в результаті модернізації, впровадження нового обладнання . де М – кількість одиниць обладнання усього; Мо – кількість одиниць не зміненого обладнання; Мн і Мм – кількість одиниць нового (на заміну старого) та модернізованого обладнання; ППн і ППм – ріст продуктивності праці відповідно на новому і модернізованому обладнанні.  
6.8   Економія чисельності працівників (, осіб) , де Ч вих.- чисельність за нормами праці на початок планового року, прийнята для планування продуктивності; Ур – питома вага чисельності робітників, яких торкаються зміни в технічній озброєності їх праці, в загальній їх сукупності, % .
6.9. Зміна ПП в результаті зниження трудомісткості продукції , де t0 i t1- трудомісткість одиниці продукції в плановому (базовому) і звітному році.
6.10 6.11. 6.12 Зміна ПП за рахунок пок-ращення вико-ристання фонду РЧ а) внутрішньо змінного б) цілоденного фонду робочого часу; в) інтегральний індекс ПП а), де Врч1і Врч0- втрати внутрішньо змінного фонду робочого часу відповідно у звітному та плановому (базисному ) році, %. б) , де Д1 і Д0 – кількість днів відпрацьовано фактично і у плановому (базисному) році за рік.   в)
6. 13 Зміна продук-тивності праці за рахунок втрат від браку , де Бр1 і Бр0 - втрати від браку продукції відповідно у звітному та плановому (базисному) році, %.
6.14 Зміна продук-тивності праці за рахунок зміни питомої ваги кооперо-ваних поставок , де КП0 і КП1 – питома вага кооперованих поставок відповідно у плановому (базисному) році, %.
6.15. Зміна продук-тивності праці за рахунок під-вищення сту-пеню викона-ння норм виро-бітку робітни-ками, що відстають , де Ч1 і Ч2 – чисельність робітників за групами, у яких рівень виконання норм нижче від 100%; Квн1 і Квн2середній коефіцієнт виконання норм відповідно за групами 1 і 2; dS – питома вага робітників, які не виконують норму виробітку.
6.16 Загальна зміна продуктивності праці за усіма резервами