ОРГАНІЗАТОРСЬКІ ВМІННЯ

1. Сприяти розвитку фізичного виховання в колективі класу.

2. Вчити учнів способам організації фізичного виховання.

3. Сприяти розвитку у кожного вихованця своїх інтересів, допомагати захопитись цікавим видом спорту відповідно до його задатків.

3.11.5. БЛОК ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНИХ РИС

Фізична культура є якісною динамічною характеристикою рівня розвитку та реалізації" можливостей людини, що забезпечує біологічний потенціал його життєдіяльності, необхідний для гармонійного розвитку, прояви соціальної активності, творчої праці. Заняття фізичною культурою сприяють формуванню необхідних фізичних якостей: сили, витривалості, швидкості, спритності, гнучкості – дозволяють швидше і краще оволодіти новими професіями, новою технікою, підвищувати продуктивність праці. Вивчення даного розділу спрямоване на розвиток наступних якостей майбутнього вчителя: цілеспрямованості, інтересу до теорії ї практики фізичного виховання, потреби вчити і виховувати, педагогічне мислення, аналітичні та організаторські здібності.


3.12. ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ У СІМ’Ї. РОБОТА КЛАСНОГО КЕРІВНИКА З БАТЬКАМИ УЧНІВ.

Мета: ознайомити студентів з виховними можливостями сім'ї у вихованні дітей; сприяти формуванню в них вмінь взаємодіяти з сім'ями різних типів у виховній роботі.

Ключові поняття:сім’я, сімейне виховання, батьківський авторитет, гіперпротекція, гіпопротекція, “нуклеарна” сім’я, неповна сім’я, повторна сім’я, багатодітна сім’я, неблагополучна сім’я, сім’я соціального ризику, конфліктна сім’я, асоціальна сім’я, молода сім’я, форми роботи педагога з батьками, професійно-педагогічне спілкування вчителя з батьками учнів.