Знання, якими має оволодіти студент після проходження лекційного курсу

В результаті вивчення згаданих вище розділів дисципліни “Навігаційне обладнання морських регіонів” студент повинен знати:основні принципи навігаційного обладнання регіонів, призначення та можливість технічних засобів навігаційного обладнання з структурних та основних принципових схем, режими роботи технічних засобів навігаційного обладнання , норми розстановки ППЗ при огородженні навігаційних небезпек, правила техніки безпеки при роботі на технічних засобах навігаційного обладнання .

 

ЗМ-Л1 - змістовний модуль складається з 2-х тем, після вивчення яких студент повинен знати:завдання і призначення навігаційно-гідрографічного обладнання, види засобів навігаційного обладнання, методи навігаційного обладнання та загальні принципи організації роботи засобів навігаційного обладнання, загальні відомості про зорови ЗНО. Вимоги, пропоновані до вибору місця для будівництва.

Матеріали для вивчення цього розділу можна знайти в підручниках [1,2, 3, 4].

 

ЗМ-Л2- змістовний модуль складається з 2-х тем. Після вивчення яких студент повинен знати:призначення, типи ППЗ та вимоги до них, способи постановки ППЗ, особливості постановки на великих глибинах, огородження навігаційних небезпек і каналів, координування постановки ППЗ. Матеріали для вивчення цього розділу можна знайти в підручниках [1,2, 3, 4 ].

 

ЗМ-Л3- змістовний модуль складається з 3 тем. Після вивчення їх студент повинен знати:вимоги до точності визначення місця судна в різних зонах плавання, загальні вимоги до проведення аналізу забезпеченості засобами навігаційно-гідрографічного обладнання узбережжя, аналіз берегових засобів НО, що забезпечують визначення місця судна, аналіз створів, аналіз огородження навігаційних небезпек, каналів і фарватерів плавучими попереджувальними знаками, зміст і порядок проектування, вибір видів проектованих ЗНО, розміщення проектованих ЗНО, визначення дальності дії та елементів взаємного розташування ЗНО, вимоги до вибору місця для будівництва ЗНО, основні вимоги до організації експлуатації ЗНО, організація технічного обслуговування ЗНО, організація контролю за експлуатацією ЗНО.

Відповідні знання можна отримати у підручниках [1, 2, 3,4,5].