Вміння, якими має оволодіти студент після проходження практичної частини

 

Після практичних занять студент повинен вміти застосувати для практичних розрахунків основні результати теорії, вміти знаходити похибки в своїх та чужих розрахунках, знати основні недоліки використаних методик в практичних роботах, їх рівень значимості для практичного використання та варіанти шляхів вирішення проблеми.

ЗМ-П1 - змістовний модуль складається з однієї практичної роботи після вивчення якої студент повинен вмітирозраховувати:лінійний навігаційний створ та його елементи. Вихідні дані для розрахунку створу. Допустиме бокове ухилення від вісі створу.

Розрахунок відстані між створними знаками. Визначення розмірів створних знаків. Розрахунок вертикального кута створу.

Контрольні розрахунки. Світлове обладнання створу. Форма щитів створних знаків та їх колір. Розбивка створів на місцевості. Перевірка створу

ЗМ-П2 - змістовний модуль складається з однієї практичної роботи. Після вивчення якої студент повинен вміти: розташувати систему навігаційного обладнання ППЗ (МАМС, регіон А), розтавити огородження навігаційних небезпек і каналів з використовуванням норм розстановки ППЗ при огородженні навігаційних небезпек.

Навчально-методичне забезпечення змістовних модулів здійснюється за допомогою підручників та методичних вказівок для СРС.[1,6,7,8].