Необхідність в особовому складу медичних формувань ЦО для надання медичної допомоги потерпілому населенню на 100 тис. чол.

Необхідність в особовому складу   Ступінь ураження міста (населеного пункту)
0,1   0,2   0,3   0,4   0,5   0,6   0,7   0,8   0,9   1,0  
Особовий склад формувань, тис. чол.     0,5     1,0     1,2     1,5     2,0     2,0     2,3     2,4     2,4     2,5  

Сили і засоби медичної служби визначаються, виходячи із кількості санітарних втрат населення. Перша медична допомо­га надається санітарними дружинами, а спеціалізована медична допомога із розрахунку 50 % від санітарних втрат. Допо­мога надається безперервно, як правило за змінами, з розра­хунку роботи 10 годин в зміну.

Потреба в санітарних дружинах визначається за фор­мулою:

N др. = П / (адр.· в),

де: N др. - кількість сандружин; П - кількість уражених; адр.- можли­вості сандружини за годину; в - час роботи (годин).

Потреба в ЗПМ визначається за формулою: Nзпм = П / (азпм· в),

де: N опм - кількість ЗПМ; П - кількість уражених; азпм - можли­вості ЗПМ за годину; в - час роботи (годин).

Потреба в транспорті визначається за формулою: Nтр. = П / Е ·Р,

де: N тр. - кількість одиниць транспорту; П - кількість уражених; Е – місткість одиниці транспорту; Р – кількість рейсів.

Оцінка стану інженерних мереж і комунікацій міста (насе­леного пункту) визначається за можливою кількістю аварій в залежності від ступеню ураження міста (населеного пункту), площі забудови та протяжності комунікацій в метрах на квадратний кілометр площі, що наведені в таблиці 11.7.

Із загальної кількості аварій і відключень на інженерних системах і мережах міста (населеного пункту) приймається: на мережах водозабезпечення - 16 %; в системах каналізації - 23 %; в мережах газозабезпечення - 27 %; на сітях теплозабезпечення -13 %; на мережах електрозабезпечення -21 %. При іншій площі міста (населеного пункту) і протяжності комуні­кацій виконується відповідний перерахунок.