рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Завдання до лабораторної роботи № 6

Завдання до лабораторної роботи № 6 - раздел Образование, ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА     Варіант 1 1. Обчислити Та Ви...

 

 

Варіант 1 1. Обчислити та вивести суму елементів заданого масиву А1(10) 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне індексів від’ємних елементів. 3. Використовуючи два заданих масиви Х(10) і У(10), створити масив Z(10), елементи якого обчислюються таким чином: Z(1)=X(1)–Y(10), Z(2)=X(2)–Y(9),… Z(10)=X(10)–Y(9). У масиві Z знайти максимальний елемент. Вивести створений масив та його максимальний елемент.
Варіант 2 1. Обчислити та вивести добуток елементів заданого масиву А2(10) 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне індексів додатних елементів масиву М(10). 3. Знайти мінімальний та максимальний елементи заданого масиву К(9) і поміняти їх місцями. Вивести мінімальний і максимальний елементи та перетворений масив.
Варіант 3 1. Обчислити та вивести суму останніх п’яти елементів заданого масиву А3(10) 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне індексів парних елементів масиву Р(8). 3. Всі додатні елементи заданого масиву Q(12) розділити на суму мінімального і максимального елементів. Вивести мінімальний і максимальний елементи та перетворений масив.
Варіант 4 1. Переписати елементи заданого масиву А4(10) у зворотному порядку. Вивести вихідний та перетворений масиви 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне індексів непарних елементів масиву L(11). 3. Всі від’ємні елементи заданого масиву L(11) розділити на максимальний елемент цього масиву. Вивести максимальний елемент та перетворений масив.
Варіант 5 1. Обчислити та вивести суму додатних елементів заданого масиву А5(10) 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне елементів, розміщених на парних місцях у масиві S(10). 3. Всі елементи заданого масиву Р(13) помножити на мінімальний елемент, знайдений з додатних елементів. Вивести мінімальний елемент та перетворений масив.
Варіант 6 1. Обчислити та вивести суму елементів заданого масиву А6(10), які більші за задане число В 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне елементів, розміщених на непарних місцях у масиві R(9). 3. Всі нульові елементи заданого масиву В(10) замінити добутком мінімального та максимального елементів. Вивести мінімальний і максимальний елементи та перетворений масив.
Варіант 7 1. Обчислити та вивести кількість елементів заданого масиву А7(10), які не перевищують задане число В 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне непарних елементів масиву D(7). 3. Мінімальний елемент заданого масиву Z(12) замінити абсолютним значенням середнього арифметичного всіх від’ємних елементів цього масиву. Вивести мінімальний елемент, середнє арифметичне та перетворений масив.
Варіант 8 1. Визначити та вивести номер елемента в масиві А8(10), який дорівнює заданому числу В 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне парних елементів масиву N(11). 3. Визначити і вивести максимальний елемент заданого масиву U(10) і його порядковий номер.
Варіант 9 1. Задано два масиви А91(10) і А92(10). Створити третій масив, елементи якого обчислюються за формулою А93(і)=А91(і)∙А92(і). Вивести два вихідних та перетворений масив 2. Обчислити та вивести середнє арифметичне модулів від’ємних елементів масиву К(12). 3. Обчислити та вивести середнє арифметичне мінімального і максимального елементів заданого масиву Т(11).
Варіант 10 1. Обчислити та вивести кількість додатних елементів заданого масивуА10(10). 2. Обчислити та вивести середнє геометричне індексів елементів масиву В(9), кратних трьом. 3. Знайти мінімальний елемент заданого масиву Р(10) і поміняти його місцями з першим елементом. Вивести мінімальний елемент та перетворений масив.
Варіант 11 1. Обчислити та вивести добуток від’ємних елементів заданого масиву А11(10). 2. Обчислити та вивести середнє геометричне елементів масиву Р(11), не кратних трьом. 3. Знайти максимальний елемент заданого масиву R(9) і поміняти його місцями з останнім елементом. Вивести максимальний елемент і перетворений масив.
Варіант 12 1. Обчислити та вивести кількість від’ємних елементів заданого масиву А12(10). 2. Обчислити та вивести середнє геометричне індексів тих елементів масиву А(10), які не кратні трьом. 3. У заданому масиві М(12) знайти два елементи, модуль різниці яких має максимальне значення. Вивести знайдений максимум і два вказаних елемента.
Варіант 13 1. Обчислити та вивести добуток додатних елементів заданого масиву А13(10). 2. Обчислити та вивести середнє геометричне елементів масиву S(13), кратних трьом. 3. У заданому масиві V(11) визначити суму його елементів, відкинувши попередньо мінімальний і максимальний елементи. Вивести мінімальний і максимальний елементи та обчислену суму.
Варіант 14 1. Обчислити та вивести добуток елементів заданого масиву А14(10), які не перевищують задане число В 2. Обчислити та вивести середнє квадратичне елементів масиву М(10), більше п’яти. 3. У заданому масиві Н(13) знайти та вивести найменше з непарних чисел та його номер.
Варіант 15 1. Обчислити та вивести добуток останніх шести елементів заданого масиву А15(10). 2. Обчислити та вивести середнє квадратичне парних елементів масиву х(8). 3. Поміняти місцями максимальний і останній елементи заданого масиву W(12). Вивести вихідний та перетворений масиви.  
Варіант 16 1. Обчислити та вивести середнє арифметичне значення елементів заданого масиву А16(10). 2. Обчислити та вивести середнє квадратичне непарних елементів масиву У(12). 3. Поміняти місцями максимальний і мінімальний елементи масиву L(10). Вивести вихідний та перетворений масиви.
Варіант 17 1. Обчислити та вивести середнє геометричне значення елементів заданого масиву А17(10), які не перевищують задане число В. 2. У заданому масиві Z(11) поміняти місцями елементи з парними та непарними індексами (перший з другим, третій з четвертим і т.п.). Вивести вихідний та перетворений масиви. 3. У заданому масиві Е(14) є кілька нульових елементів. Створити масив Р за формулою Р(і)=Е(і)–Е(і-1), де і=2, 3, …, 14 і визначити максимальний елемент масиву. У масиві Е нульові елементи замінити значенням максимального елемента масиву Р. вивести масив Р, його максимальний елемент та перетворений масив Е.
Варіант 18 1. Обчислити та вивести середнє арифметичне значення від’ємних елементів заданого масиву А18(10). 2. Обчислити та вивести суму елементів масиву V(11), які мають парні індекси, та добуток елементі масиву V(11), що мають непарні індекси. 3. У заданому масиві Т(13) знайти максимальний елемент серед додатних елементів, які стоять на непарних місцях, і мінімальний серед від’ємних елементів масиву. Вивести мінімальний і максимальний елементи.
Варіант 19 1. В масиві А19(10) обчислити та вивести суму і кількість елементів, що кратні трьом. 2. У масиві Р(9) розмістити елементи заданого масиву R(9) у зворотному порядку. Вивести вихідний та створений масив. 3. Серед елементів заданого масиву К(15) вибрати такі, що дорівнюють нулю. Вивести їх індекси та кількість, серед чисел, які не дорівнюють нулю, знайти мінімальний елемент та вивести його.
Варіант 20 1. Обчислити та вивести середнє геометричне значення додатних елементів масиву А20(10) 2. Обчислити та вивести добуток парних елементів заданого масиву Н(13). 3. У заданому масиві В(12) обчислити середнє арифметичне значення кожних трьох сусідніх елементів і записати їх у новий масив. Знайти в цьому масиві найбільший за модулем елемент. Вивести створений масив і його максимальний елемент.
Варіант 21 1. Обчислити та вивести середнє квадратичне значення елементів заданого масиву А21(10). 2. Обчислити та вивести добуток індексів непарних елементів заданого масиву Е(10). 3. У заданому масиві С(10) знайти суму елементів, розташованих перед максимальним елементом і добуток елементів, що стоять після максимального елемента масиву. Вивести максимальний елемент, суму і добуток.
Варіант 22 1. Обчислити та вивести середнє геометричне значення від’ємних елементів масиву А22(10). 2. Обчислити та вивести добуток перших п’яти додатних елементів заданого масиву Y(15), кратних п’яти. 3. У заданому масиві Х(11) знайти максимальне значення з квадратів елементів, розташованих перед першим від’ємним елементом. Вивести перший від’ємний елемент, його індекс та знайдене максимальне значення.
Варіант 23 1. Обчислити та вивести середнє арифметичне значення додатних елементів масиву А23(10). 2. Обчислити та вивести суму останніх трьох від’ємних елементів заданого масиву Y(11), кратних п’яти. 3. Використовуючи заданий масив Р(10), створити новий масив, в який не входить максимальний елемент заданого масиву. Вивести обидва масиви.
Варіант 24 1. Обчислити та вивести середнє геометричне значення додатних елементів масиву А24(10). 2. У заданому масиві К(13) знайти добуток елементів, розташованих перед останнім нульовим елементом. Вивести номер останнього нульового елемента та обчислений добуток. 3. У заданому масиві А(20) визначити МАХ(А(1)+А(20), А(2)+А(19), …, А(10)+А(11)). Вивести вихідний масив та знайдений максимум.
Варіант 25 1. Обчислити та вивести середнє квадратичне значення елементів заданого масиву А25(10), які не перевищують задане число В. 2. У заданому масиві С(12) знайти добуток елементів, розташованих на парних місцях. 3. У заданому масиві Р(15) визначити максимальний елемент серед додатніх елементів масиву.

 

 


– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ... ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Завдання до лабораторної роботи № 6

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

До виконання лабораторних робіт
для студентів за напрямом 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» денної та заочної форми навчання   Всі цитати, ци

С.Г. Метльов
    Відповідальний за випуск В.О. Овчарук, канд. техн. наук, доц.       Видання подається в авторські

Завдання до лабораторної роботи
Розробити проект елементарного калькулятора. 1. Надати формі назву калькулятор, прибрати сітку, фон форми – рожевий, подвійна рамка. 2. Створити два написи та два текстових поля.

Загальні теоретичні відомості
Запуск Visual Basic здійснюється . Пуск / Все программы / Microsoft Visual Basic 6.0/ Microsoft Visual Basic 6.0. У вікні Новый проект вибираємо Стандартный Exe і натискаємо

Порядок виконання роботи
1. Активізуємо форму Form1 і у вікні властивостей (Свойства – Form1) знаходимо властивість Caption і праворуч замість Form1 записуємо Калькулятор (ри

Завдання до лабораторної роботи
(див. додаток) Приклад виконання лабораторної роботи: Обчислити &

Завдання до лабораторної роботи
(див. додаток)   Приклад виконання лабораторної роботи:

Завдання до лабораторної роботи
(див. додаток) Приклад виконання лабораторної роботи:   Обчислити значення функції

Завдання до лабораторної роботи
(див. додаток) Приклад виконання лабораторної роботи: Обчислити суму членів ряду . О

Завдання до лабораторної роботи
(див. додаток) Приклад виконання лабораторної роботи: Задано масив A25(12). Обчислити суму всіх елементів масиву.   Результат виконання

Література
1. Інформатика. Комп’ютерна техніка. Комп’ютерні технології. Під ред. проф. Пушкаря О.І. – К.: ВЦ “Академія”, 2003. – 704 с. 2. Мур М., Фернандес Дж.Н. Изучи сам Visual Basic 4 сегодня / П

Завдання до лабораторної роботи № 1
  № варіанта Функція

Завдання до лабораторної роботи № 2
  Варіант 1  

Завдання до лабораторної роботи № 3
    Варіант 1    

Завдання до лабораторної роботи № 4
  Варіант 1

Завдання до лабораторної роботи № 5
    Варіант 1 Виконати табулювання функції, заданої кінцевою сумою і

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги