рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Первинні настроювання текстового процесора MICROSOFT WORD.

Первинні настроювання текстового процесора MICROSOFT WORD. - раздел Образование, ІНФОРМАТИКА І КОМП’ЮТЕРНА ТЕХНІКА   1.1. Запустіть Текстовий Процесор Командою Пуск/Про...

 

1.1. Запустіть текстовий процесор командою Пуск/Программы/Microsoft Word.

1.2. Відкрийте заздалегідь підготовлений файл (будь-який).

1.3. Відкрийте меню настроювання панелей управління (Вид/Панели управления) і переконайтеся в тому, що включене відображення тільки двох панелей: Стандартная і Форматирование.

1.4 Як режим відображення документа виберіть Режим разметки. Для цього використовуйте відповідну кнопку в лівому нижньому куті вікна документа або команду Вид/Разметка страницы.

1.5. Якщо шрифт на екрані виглядає занадто дрібним, настройте масштаб відображення командою Вид/Масштаб. Можна також використовувати список Масштаб, що розкривається, на панелі інструментів Стандартная. Якщо бажаного масштабу немає в списку (наприклад 125%), введіть потрібне значення безпосередньо в поле списку і натисніть клавішу ENTER.

1.6. Як одиницю виміру для настроювання параметрів документа виберіть міліметри (Сервис/Параметры/Общие/Единицы измерения).

1.7. Настройте список швидкого відкриття документів. Після запуску програми в меню Файл можна знайти список з декількох документів, що відкривалися в текстовому процесорі останнім часом. Це зручно для швидкого відкриття потрібного документа. Кількість документів, відображуваних у цьому списку, задайте лічильником Сервис/Параметры/Общие/Помнить список из ...файлов.

1.8. Відключіть заміну виділеного фрагмента при виправленні тексту, скинувши прапорець Сервис/Параметры/Исправления/Заменять выделеный фрагмент. Це трохи знижує продуктивність праці при редагуванні тексту, але страхує початківців від небажаних помилок. З набором досвіду практичної роботи цей прапорець можна установити знову.

1.9. Включіть контекстно-чутливе переключення розкладки клавіатури (Сервис/Параметры/Исправления/Автоматичемкая смена клавиатуры). Ця функція зручна при редагуванні тексту. При потраплянні курсора в англійський текст автоматично включається англомовна розкладка, а при потраплянні його в текст російською мовою - російськомовна.

1.10. Забороніть «швидке» збереження файлів, скинувши прапорець Сервис/Параметры/Сохранение/Разрешить быстрое сохранение. При «швидкому» збереженні зберігається не сам файл, а тільки його зміни в порівнянні з попередньою збереженою версією. Це дійсно скорочує час операції збереження, але сповільнює інші операції з документами. При цьому також помітно зростають розміри підсумкового файлу.

1.11. Настройте функцію автозбереження за допомогою лічильника Сервис/Параметры/Сохранение/Автосохранение каждые … минут. Майте на увазі наступні обставини:

• при автозбереженні дані записуються в спеціальний файл, що в аварійних ситуаціях може бути однократно використаний для відновлення незбережених даних, але тільки однократно(!);

• функція автозбереження не скасовує необхідності періодично під час роботи і після її завершення зберігати файл прямими командами Сохранить і Сохранить как.

1.12. Тимчасово відключіть засоби перевірки правопису. На вкладці Сервис/Параметры/Правописание скиньте прапорці Автоматически проверять орфографию і Автоматически проверять грамматику. На ранніх етапах роботи з документом треба зосередитися на його вмісті, а засоби перевірки правопису діють відволікаюче. Завершуючи роботу над документом, необхідно знову підключити і використовувати ці засоби.

1.13. Тимчасово відключіть функцію автозамены при вводе скиданням прапорця Сервис/Автозамена/Автозамена/Заменять при вводе.

1.14. Включыть автоматичну заміну «прямих» лапок парними: Сервис/Автоформат/Заменять при вводе «прямые» кавычки парными. У російськомовних текстах прямі лапкі не застосовуються. Для підготовки англомовних текстів відключіть цю функцію.

1.15. Тимчасово відключіть ряд засобів автоматичного форматування, зокрема автоматичне маркірування і нумерацію списків. На вкладці Сервис/Автозамена/Автоформат при введенні скиньте прапорці Применять при вводе к маркированным спискам і Применять при вводе к нумерованным спискам. Після придбання первинних навичок роботи з текстами знову пыдключыть ці засоби.

1.16. Выдключыть Помощника. Помощник — зручний інтерактивний засыб для одержання конкретної довідки, але довідкова система програми має більш високу методичну цінність. У текстовому процесорі Microsoft Word 2000 Помощник «перехоплює» усі запити до довідкової системи, тому для повноцінної роботи з довідковою системою його треба примусово відключити.

• викличте Помощника: СправкаСправка по Microsoft Word.

• у вікні Помощника клацніть на кнопці Параметры — відкриється діалогове вікно Помощник.

• на вкладці Параметры скиньте прапорець Использовать Помощника.

• закрийте діалогове вікно Помощник щигликом на кнопці ОК.

Перевірте, як працює вхід у довідкову систему: СправкаСправка по Microsoft Word. Замість Помощника повинне відкриватися вікно довідкової системи.

1.17. Відключіть автоматичне розміщення переносів. В абсолютній більшості випадків на ранніх етапах роботи з документами вона не потрібна. Для Web-документів, для документів, розповсюджуваних у форматі текстового процесора, і для документів, переданих на наступну обробку, розміщення переносів не тільки марний, але і шкідлива. Для документів, що остаточно форматуються і роздруковуються в одній робочій групі, розміщення переносів може бути корисним, але й у цьому випадку його застосовують тільки на заключних етапах форматування і при цьому дуже ретельно перевіряють відповідність переносів, розставлених автоматично, нормам і правилам мови.

Розміщення переносів відключають скиданням прапорця Сервис/Язык/Расстановка переносов/Автоматическая расстановка переносов.

1.18. Включіть запит на підтвердження зміни шаблона «Обычный»: Сервис/Параметры/Сохранение/Запрос на изменение шаблонаа «обычный». Шаблон «Обычный» є першоосновою для всіх інших шаблонів (вони створюються на його базі й успадковують його властивості). При звичайній роботізз програмою необхідність його зміни не виникає (якщо треба щось змінити в цьому шаблоні, досить створити його копію під іншим іменем і працювати з нею). Включенням даного прапорця попереджуються випадкові внесення змін у шаблон з боку користувача, а також спроби макровірусів зберегти свій код у даному шаблоні (для подальшого розмноження в документах, створюваних на його основі).

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ІНФОРМАТИКА І КОМП’ЮТЕРНА ТЕХНІКА

ДВНЗ Національний гірничий університет... Інститут економіки...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Первинні настроювання текстового процесора MICROSOFT WORD.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  для виконання лабораторних робіт з дисципліни «ІНФОРМАТИКА І КОМП’ЮТЕРНА ТЕХНІКА» для студентів денної і заочної форм навчання н

Відпрацювання прийомів управління з допомогою маніпулятора миші
1.1.Зависання. Ліворуч на Панелі задач є кнопка Пуск. Цей елемент управління Windows, називають командною кнопкою. Наведіть на неї покажчик миші і затримайте н

Зробити скриншоти робочого столу та зазначити призначення всіх його елементів
  2.1. Наведіть покажчик миші (стрілкою) на кнопку Пуск і клацніть лівою клавішею, після чого з’явиться додаткове меню. Доповніть свій звітскриншотом [Alt+PrintScreen] меню, що

Контрольні запитання і завдання
  1. Яким чином відкривається головне меню ? 2. Перелічіть команди головного меню ? 3. Для чого використовують команду Все программы ? 4. Призначення

Контрольні запитання і завдання
  1. Яким чином відкривається головне меню ? 2. Перелічіть команди головного меню ? 3. Для чого використовують команду Все программы ? 4. Призначення

Послідовність дій
  1. Відкрийте папку ...Student. 2. Щигликом на кнопці, що розкриває, розгорніть вікно на повний екран(якщо необхідно). 3. У рядку меню дайте команду Файл

Контрольні запитання і завдання
  1. Послідовність дій для створення теки з допомогою рядка меню. 2. Як можна здійснити копіювання об’єктів ? 3. Як здійснюється переміщення об’єктів між вікнами тек

Освоєння основних елементів роботи з файлами і теками в операційній системі WINDOWS
  2.1. Провести повне форматування диска А:(Мой комп'ютер/Диск3,5/ Форматировать). Призначити диску мітку – Disk1. 2.2. Відкрити програми Компьютер

Контрольні запитання і завдання
  1. Яке призначення програми Проводник ? 2. Що являє собою вікно програми Проводник ? 3. Що значать символи”+” і “–“ в лівій частині вікна ?

Настроювання оформлення Рабочего стола, робота з Проводником, пошуковою системою WINDOWSі Корзиной
  2.1. Включіть комп'ютер, дочекайтеся закінчення завантаження операційної системи. Клацніть правою кнопкою миші на вільному від значків місці Робочого столу. 2.2. Виб

Автоматичний запуск додатків
  3.1. Включіть персональний комп'ютер і дочекайтеся закінчення завантаження операційної системи (якщо в цьому є потреба). 3.2. Запустіть програму Проводник.

Редагування властивостей типів файлів
  4.1. Клацніть правою кнопкою миші на значку Компьютер . Переконаєтеся в тому, що в контекстному меню присутні пункти Открыть і Проводник. Перевірте дію обох пун

Контрольні запитання і завдання
  1. Що являє собою настроювання властивостей миші? 2. Що таке чутливість миші? 3. Які властивості миші потребують настроювання? 4. У чому полягає настроюва

Прийоми роботи з текстовим редактором Блокнот
  1.1. Запустіть текстовий редактор Блокнот (Пуск/Программы/Стандартные/ Блокнот). Вивчіть інтерфейс додатка. 1.2. Переконаєтеся, що включено українську розклад

Прийоми роботи з графічним редактором Paint
  У цій вправі ми створимо умовну позначку вольтметра, прийняту на електричних схемах. 2.1. Запустіть графічний редактор Paint (Пуск/Программы/Стандартные

Прийоми форматування у текстовому процесорі WordPad
У цій вправі ми створимо ілюстрований словник термінів, введених у файл <Прізвище>list.txt у вправі 1. 3.1. Запустіть текстовий процесор WordPad (Пуск/Программы/Стан

Обчислення в додатку Калькулятор
  4.1. Запустіть стандартний додаток Калькулятор (Пуск/Программы/Стандартные/Калькулятор). 4.2. Вивчіть інтерфейс цього додатка. 4

Службові додатки WINDOWS
  Мета роботи: 1. Навчитися виконувати операцію зв'язування об'єктів з текстовим документом, дослідити розбіжність між операціями впровадження і зв'язування.

Службові додатки WINDOWS
  Мета роботи: 1. Навчитися виконувати операцію зв'язування об'єктів з текстовим документом, дослідити розбіжність між операціями впровадження і зв'язування.

Резервне копіювання даних
  2.1. Запустіть програму Проводник (Пуск/Программы/Проводник). Відкрийте теку ...Student. Дайте команду Файл/Создать/Пап

Перевірка жорсткого диска
  3.1. Запустіть програму перевірки диска ScanDisk (Пуск/Программы/ Стандартные/Служебные/Проверка диска). 3.2. Виберіть диск С: у с

Контроль завантаженості процесора
  5.1. Запустіть програму Системный монитор (Пуск/Программы/ Стандартные/Служебные/Системный монитор). 5.2. Клацніть на кнопці Уд

Запуск додатків MS-DOS
  6.1. Дайте команду Пуск/Выполнить. 6.2. У діалоговому вікні Запуск програмы введіть mem .ехе (це додаток MS-DOS, що служить для

Звіт повинен містити
  1. Тему роботи. 2. Мету роботи. 3. Коментар до пп. 1.8, 1.9. Висновки за завданням 1. 4. Вікно програми BACKUP. Діалогове вікно Опции задания архивации

Робота з архівними файлами засобами програми WinZip
  Мета роботи:1.Навчитися створювати архіви файлів. 2. Навчитися переглядати файли, що перебувають в архіві, без розпакування і відповідно,

Створення Zip – архіву
  1.1. Створіть теку для експериментів, наприклад ...StudentTempZip_Test. 1.2. Методом копіювання наповніть цю теку довільними файлами, наприклад, узявши їх зі стандартної те

Завдання 2. Перегляд архівного файлу у форматі .ZIP
  2.1. Запустіть диспетчер архівів WinZip командою Пуск/Программы/WinZip/WinZip. 2.2. Установіть гнучкий диск, що містить архівний файл у форматі

Створення ZIP-архіву, що саморозпаковується
  5.1. Запустіть програму WinZip. 5.2. Дайте команду File/Open Archive (Файл/Отріть архив). Відкрийте раніше створений архів <Прізвище>.zip. 5.3.

Дослідження властивостей форматів стиску графічних даних
  6.1.1. Створіть для експериментів нову теку. 6.1.2. Відкрийте графічний редактор Paint і завантажите в нього заздалегідь підготовлений багатобарвний малюнок у форматі bmp (

Дослідження алгоритмів стиску програми WinZip.
6.2.1. Підготуйте для експериментів дві теки ...STUDENTTempІnput і ...STUDENTTempOutput. 6.2.2. Наповніть експериментальну теку ...STUDENTTempІnput довільним матеріалом в обсязі 20-30 Мбай

Робота з архівними файлами засобами програми WinRAR
  Мета роботи:1.Навчитися створювати архіви файлів. 2. Навчитися переглядати файли, що містяться усередині архіву, без розпакування і відповідно, без витягу

Перегляд архіву
  Для перегляду архіву досить зробити подвійний щиглик мишею на піктограмі цього файлу в головному вікні програми WinRAR.   3. Додавання файлу в архів.

AVP сканер
  1.1. Відкрийте програму AVP(Пуск/Программы/Antiviral Toolkit Pro/AVP сканер). 1.2. Вивчіть інтерфейс програми AVP сканер. Особливу

DR. Web
  2.1. Відкрийте програму DR. Web 2.2. Вивчіть інтерфейс програми DR.Web. 2.3. Вивчити дії, виконувані за кнопками головного меню. Особливу увагу приді

Первинні настроювання параметрів друкованого документа
  Форматування документів, призначених для друку на принтері, виконується в «прив'язці» до параметрів друкованої сторінки. 2.1. Запустіть текстовий процесор командою Пуск

Контрольні запитання і завдання
  Звіт повинен містити: 1. Найменування лабораторної роботи. 2. Тему лабораторної роботи. 3. Мету роботи лабораторної робо

Введення спеціальних символів
  Завдання будемо виконувати введенням фрази: Довжина окружності дорівнює 2πR. 1.1. Заміна шрифту. Введіть текст: Довжина окружності дорівнює 2pR

Введення формул
2.1. Запустіть редактора формул командою Вставка/Объект. У діалоговому вікні, що відкрилося, Вставка/Объект виберіть пункт Microsoft Equation 3, відкриється панель управління

Контрольні запитання і завдання
  Звіт повинен містити: 1. Найменування лабораторної роботи. 2. Тему лабораторної роботи. 3. Мету роботи лабораторної роботи. 4. П

Контрольні запитання і завдання
  Звіт повинен містити: 1. Найменування лабораторної роботи. 2. Тему лабораторної роботи. 3. Мету роботи лабораторної роботи. 4. П

Обробка даних
  Адреси осередків в індивідуальному завданні формувати за правилом А(< № за завданням> + К), де К-номер за журналом групи. 1.1. Запустіть програму Excel (Пуск/

Застосування підсумкових функцій
  2.1. Запустіть програму Excel (Пуск/Програми/Microsoft Excel) і відкрийте робочу книгу <прізвище>.xls, створену раніше. 2.2. Виберіть робочий лис

Підготовка і форматування прайс-листа
  Адреси осередків в індивідуальному завданні формувати за правилом А(<№ за завданням> + К), де К-номер за журеалом групи. 1.1. Запустіть Excel (Пуск/Програми

Побудова експериментального графіка
  2.1. Запустіть програму Excel (Пуск/Програми/Microsoft Excel) і відкрийте робочу книгу <прізвище>.xls, створену раніше. 2.2. Виберіть щигликом на

Аналіз даних
  Мета роботи: 1. Навчитися аналізувати за допомогою програми Excel експериментальні дані з використанням методу найменших квадратів. 2. Навчитися створювати

Аналіз даних з використанням методу найменших квадратів
  Задача. Для заданого набору пар значень незалежної змінної і функції визначити найкраще лінійне наближення у виді прямої з рівнянням у = ax + в і показове наближення у виді л

Застосування таблиць підстановки
  Задача. Побудувати графіки функцій, коефіцієнти яких визначені в завданні п. 1. 2.1. Запустіть програму Excel(Пуск/Програми/Microsoft Excel) і відкрийт

Контрольні запитання і завдання
  Звіт повинен містити: 1. Найменування лабораторної роботи. 2. Тему лабораторної роботи. 3. Мету роботи лабораторної роботи. 4. Ф

Рішення рівнянь засобами програми Excel
  Задача. Знайти рішення рівняння X3 –3х2 + х = -1. 1.1. Запучтіть програму Excel(Пуск/Програми/Microsoft Excel) і ві

Розробка таблиці погашення банківської позички
Задача. Побудувати таблицю погашення банківського кредиту К*2000$ на термін 3*К місяця, процентна ставка 4*К %, де К – номер студента в списку групи. Таблиця повинна містити 5 колонок: номер місяця

Варіанти завдання 1
  Значення коефіцієнта А отримати у викладача. 1. 2.

Використана і рекомендована література
  1. Информатика. Базовый курс / Симонович С.В. и др. - СПб: Питер, 2000. – 640 с. 2. Экономическая информатика / под ред. П.В.Конюховского и Д.Н.Колесова.- СПб: Питер, 2001.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги