рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Подання до захисту ксерокопійованої (сканованої) БДР в цілому або окремих її частин не допускається!

Подання до захисту ксерокопійованої (сканованої) БДР в цілому або окремих її частин не допускається! - раздел Образование, До виконання бакалаврської дипломної роботи 3.2 Найменування Теми Проекту Не Повинно Відрізнятись Від Затверджено...

3.2 Найменування теми проекту не повинно відрізнятись від затвердженого у наказі по ВНТУ.

3.3 У вступі розглядають поставлену задачу з точки зору ії актуальності, значення її розв'язку для тієї галузі народного господарства, до якої відноситься тема БДР. Коротко характеризують сучасний рівень розв'язання даної задачі. Наводять основні технічні характеристики продукту, що розробляється, та очікуваний техніко-економічний ефект від його реалізації.

3.4 Основна частина містить усі необхідні розробки та обґрунтування прийнятих рішень, які супроводжуються відповідними розрахунками, в тому числі з допомогою ЕОМ, ілюстраціями, посиланнями на літературні джерела, результатами власних експериментальних та теоретичних досліджень.

3.4.1 Обґрунтування актуальності теми БДР виконується на основі критичного аналізу як вітчизняної, так і зарубіжної літератури, аналізу сучасних аналогічних програм або виробів, передових виробництв, методів дослідження, вимірювання, алгоритмів обробки тощо в галузі, до якої відноситься тема БДР.

Програмний продукт, що розробляється, повинен бути більш досконалим в технічному і (або) економічному відношенні. Тобто реалізація розроблених алгоритмів або структур даних повинна забезпечити реальне покращення параметрів продукту в порівнянні з існуючими, зниження його собівартості, підвищення ефективності тощо.

3.4.2 В результаті експериментального або теоретичного дослідження об'єкта проектування, розробляється модель об'єкта або процесу, визначаються його характеристики. Модель повинна з достатньою повнотою описувати процеси, що відбуваються в об'єкті і одночасно не бути складною для розуміння. Її зображують у вигляді таблиць, графіків, аналітичних співвідношень.

В залежності від характеру об'єкта і завдань, поставлених в БДР, моделі можуть бути статичні і динамічні, детерміновані і імовірнісні, дискретні і неперервні тощо.

3.4.3 На початку розробки структурної і (або) функціональної схеми програмного продукту (схеми роботи), виходячи з аналізу технічних вимог, можливостей сучасної елементної бази, способу відображення інформації, наявності завад тощо, визначають необхідні перетворення параметрів сигналів, розробляють алгоритми роботи відповідних систем, алгоритми обробки відповідних даних.

Вибирають конкретні типи даних, механізми обробки, які забезпечують необхідні параметри і характеристики систем.

В результаті такого аналізу розробляється структурна схема, яка забезпечує необхідні функції і задані параметри.

Далі слід обґрунтувати необхідність і доцільність використання кожного блока структурної схеми, викласти його призначення і принцип роботи. Вказати, які з блоків можуть бути запозичені з існуючих типових, а які підлягають подальшому розрахунку, розробці і виготовленню. Виконати оптимізацію структурної схеми. Здійснити відповідні розрахунки.

Структурна і (або) функціональна схема засобу, що проектується, наводяться в графічній частині дипломного проекту.

3.4.4 За необхідності, відповідно до структурної (функціональної) схеми розробляють з відповідними обґрунтуваннями принципові схеми окремих блоків. При цьому задача дипломника – знайти прості і надійні схемні рішення. Перевагу слід віддавати схемам, які побудовані на уніфікованих модульних елементах і мікросхемах. Особливу увагу слід звернути на питання узгодження блоків і їх окремих каскадів. Тут же наводять необхідні електричні розрахунки окремих вузлів.

Важливими факторами, які необхідно враховувати при визначенні оптимального рішення, є економічність, технологічність, надійність.

Принципові схеми окремих каскадів (фрагменти схем) показують в тексті пояснювальної записки, а повну схему – в графічній частині БДР.

3.4.5 Всі розрахунки повинні бути побудовані чітко і логічно з використанням сучасних методів і ЕОМ. Якщо складний розрахунок виконано на ЕОМ програмними засобами, то необхідно подавати текст розробленої дипломником програми (великі програми слід розміщувати в додатках). При проведенні розрахунків часто користуються графоаналітичними методами. Експериментальні, цифрові дані рекомендується подати в таблицях.

В розрахунковій частині не дозволяється переписувати виведення формул з підручників, але слід подавати детальне виведення, якщо воно одержане особисто автором БДР.

3.4.6 При розробці програмного забезпечення необхідно розглянути такі питання: обґрунтування вибору мови програмування; вимоги до функціональних характеристик; вимоги до надійності; розробка схеми алгоритму роботи програми; вимоги до складу і параметрів технічних засобів: вимоги до збереження та експлуатації програмного проекту.

3.4.7 Розрахунок надійності проводять після виконання відповідних розрахунків. В цьому розділі необхідно вказати заходи, які виконані з метою підвищення надійності на всіх етапах проектування, показують розрахунок імовірності безвідмовної роботи окремих блоків.

Розрахунок ефективності виконують за узгодженням з керівником БДР.

3.4.8 Зміст технологічної частини роботи необхідно пов'язувати з конструктивними розрахунками і розробками.

Конструктивний розрахунок повинен давати повне уявлення про об’єми даних, швидкодію та інші показники об’єкта, використані типи даних і конструкції. Одержані дані повинні збігатися з практичними результатами або з вхідними даними на БДР.

3.5 Висновки повинні містити в собі коротку узагальнену оцінку результатів розробки, в тому числі і з точки зору їх техніко-економічної ефективності. Необхідно порівняти одержані результати за всіма характеристиками об'єкта проектування із завданням на БДР і з основними показниками сучасних аналогічних об'єктів. Доцільно звести результати в табличну форму. Необхідно вказати, яке нове технічне рішення покладено в основу БДР і в чому його переваги, що нового було запропоновано самим студентом-дипломником.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

До виконання бакалаврської дипломної роботи

Вінницький національний технічний університет... МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання бакалаврської дипломної роботи...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Подання до захисту ксерокопійованої (сканованої) БДР в цілому або окремих її частин не допускається!

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
до виконання бакалаврської дипломної роботи для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки «Комп’ютерні науки»     Затвердже

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Бакалаврська дипломна робота (БДР) - кваліфікаційна робота, що разом зі складеними державними екзаменами підтверджує досягнення бакалавром базового рівня вищої освіти за відповідним напрямом підгот

ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ ТА ВИДАЧА ЗАВДАННЯ
В завданні до БДР вказується: - об’єм вхідних та вихідних даних; - допустимі похибки початкових даних і результатів, час вирішення задач; - вимоги до формату вхідних та в

ЗМІСТ ТА ОБСЯГ ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ
3.1 За своїм змістом пояснювальна записка повинна відповідати завданню на БДР. У пояснювальній записці до БДР повинні бути наведені обґрунтування всіх прийнятих рішень, опис будови і принципу дії о

ОСНОВНІ НОРМАТИВНІ ВИМОГИ ДО БДР
4.1 БДР певною мірою має навчальний характер, а з іншого боку є кваліфікаційною роботою, яка містить елементи технічної пропозиції, ескізного та технічного проектів, робочої конструкторської докуме

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ БДР
5.1 Правила оформлення текстової частини дипломної роботи   5.1.1 Оформлення дипломної роботи виконується згідно з Державним стандартом України "Документація. Звіти у сф

ВІДГУК КЕРІВНИКА ТА РЕЦЕНЗУВАННЯ
6.1 Після завершення оформлення студентом БДР керівник складає розгорнутий відгук. В ньому не слід викладати зміст БДР по розділах і повторювати вимоги завдання. Відгук повинен бути об’єктивним й х

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ БАКАЛАВРСЬКИХ ДИПЛОМНИХ РОБІТ
Для оцінки якості БДР на кафедрі інтелектуальних систем рекомендується шість найважливіших характеристик на основі яких виставляється оцінка: - актуальність та практична спрямованість теми

РОЗРОБКА ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДІВ КОДУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ В СИСТЕМАХ РОЗПІЗНАВАННЯ
  Пояснювальна записка до бакалаврської дипломної роботи бакалавр 6.050101 – Комп’ютерні науки 08-03.БДР.013.00.00ПЗ    

Ндивідуальне завдання
(Деталізується кафедрою, друкується з двох сторін аркуша) ЗАТВЕРДЖУЮ   Завідувач кафедри інтелектуальних систем Д.т.н., професор С.В.Юхимчук

Відгук про бакалаврську дипломну роботу студента
Прізвище, ім’я, по батькові студента _____________________________________ _____________________________________________________________________ Факультет_________________________

Рецензія на бакалаврську дипломну роботу студента
Прізвище, ім’я, по батькові студента_____________________________________ ____________________________________________________________________ Факультет___________________________

Підписано до друку Гарнітура Times New Roman
Формат 29,7х42 Папір офсетний Друк різографічний Ум. друк. арк. Тираж прим. Зам. №

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги