ОПИС КОНСТРУКЦІЇ І ПРИНЦИП РОБОТИ

Машина К7-ФЦЛ/7 (рис.2) складається з двох панелей 1, двох опорних рам 2, зрошувальною 3 і важелем 4 систем. Кожна панель є каркасом, зварених з листів і стягувань. На одному з листів кожного каркаса, що є передньою стінкою, змонтовано три ряди вузлів ротодисков (по сім вузлів в кожному ряду).

До бічних стінок кожного каркаса на плитах кріпляться три електродвигуни, службовці для обертання ротодисков за допомогою плоскоремених передач. Тут же встановлені натяжні ролики.

Кожна панель кріпиться до двох гвинтових телескопічних опор 5. Кріплення дає можливість здійснювати нахил панелей, а гвинти - регулювання по висоті.

Нижні труби телескопічних опор своїми повзунами переміщаються на поперечних стягуваннях рам. Переміщення здійснюється за допомогою систем важелів, змонтованих на телескопічних опорах і на рамах.

Кожна рама складається з двох опорних і однієї стягуючої труби, яка служить такою, що направляє для повзунів.

У верхній частині кожної панелі змонтовані зрошувальні трубопроводи, що є одночасно і що направляють для підвісок конвеєра.

Із зовнішнього боку панелі встановлені швидкознімні щитки 6, що відкривають доступ до приводів.

У кожному ротодиске встановлено по десять рифлених гумових пальців 7.

На виході і вході машини укріплені гумові шторки 8, що запобігають розбризкуванню води і виліт пера з робочої зони машини.

Видалення пера відбувається при переміщенні підвішених на підвісках конвеєра тушок птаха усередині машини між ротодисковими панелями шляхом захоплення пера рифленими гумовими пальцями, що обертаються.

Перо змивається в жолоб, розташований в підлозі цеху, водою, що подається через зрошувальні трубопроводи.


2.