ОПИС КОНСТРУКЦІЇ І ПРИНЦИП РОБОТИ

Машина Я6-фпш включає корпус 1, підстава 2, що подають шнеки 3 з приводом і варіатором, передавлюють диски 4 з приводом, форсунку 5 з водопровідною арматурою для подачі води, що вичавні направляють 6, органи регулювання зазору між передавлюючими дисками і зазору між тими, що затискними направляють, кожух і кришки 7 для зашиті приводів від попадання води і забруднення, а також крил в передавлюючі диски.

Корпус встановлений на станині 8, яка за допомогою черв'ячної пари може змінювати положення по висоті і кут нахилу корпусу машини.

При русі тушки птаха, закріпленого в підвісці конвеєра за ноги, з подовжнім розрізом шкіри шиї, шия, що звисає вниз, потрапляє між тими, що направляють, розташованими на вході в машину, і захоплюється подаючими шнеками. Шнеки, що зустрічно обертаються, зволікають шию вниз і одночасно переміщають її до передавлюючих дисків. Крила тушки при цьому спираються на кришки, що закривають шнеки. Шнеки мають два разных кроку витків, тому швидкість руху шиї на двох різних ділянках шнеків неоднакова.

На вході машини до тих, що вичавних направляють швидкість руху шиї в 1,24 разу більше, а в тих, що вичавних направляють в 1,17 разу менше швидкості руху конвеєра. Передавлюючі диски захоплюють шию і пережимають її на рівні плечей. Потім шия местомом пережиму подається в зазор між тими, що вичавними направляють. Пройшовши ділянку завдовжки 40 мм, тушка птаха починає підйом по горі конвеєра. Шкіра шиї разом з тушкою витягується із зазору тих, що вичавних направляють, а хрящова частина шиї відривається і падає в лоток або на транспортер.