рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Опис використаних приладів.

Опис використаних приладів. - раздел Образование, Лабораторна робота №9 Тиск В Повітропроводах Вимірюють Мікроманометрами (Рис.2 І 3) В Сукупності З ...

Тиск в повітропроводах вимірюють мікроманометрами (рис.2 і 3) в сукупності з пневмометричними трубками системи МІОП (рис.4), що представляють собою дві зігнуті мідні трубки, спаяні по довжині. Одна трубка з отвором на кіпці (має знак вимірює повний тиск, друга трубка має збоку по 2 невеликі отвори і закрита на кінці (помічена знаком “-” статичний тиск. Кут нахилу трубки мікроманометра можна змінювати, змінюючи тим самим діапазон вимірюваних тисків. Значенні поправок на кут нахилу беруть із опису приладу. Мікроманометри постійним кутом нахилу називаються тягомірами (рис.3).

Пневмометричні трубки встановлюються назустріч потоку повітря приєднуються до мікроманометра по одній із схем, що показані на рис.5.

Частоту обертання електродвигуна вентилятора вимірюють ручним тахометрами, які приводять в контакт з валом електродвигуна (для цього на валі є спеціальна виточка). В даній роботі вимірювання часто-обертання проводиться стробоскопом. Стробоскопічний ефект заклечається в тому, що при частоті пульсації світлового потоку, який освітлює вал, що обертається, і збіганні з числом обертів, вал здається нерухомим. Вимірювання полягає в визначенні такого моменту перемиканням частоти пульсації світлового потоку. Знайдена частота пульсації і є частотою обертання вала.

 

Рис.2. Мікроманометр ЦАГ: 1- резервуар; 2-накладна скоба; 3- чавунна станина; 4- рівень; 5- гвинт для встановлення прилада за рівнем; 6- стійка; 7- опорний пристрій; 8- скляна трубка захищена кожухом4 9- штуцер, з’єднаний зверхнім кінцем трубки; 10-штуцер резервуара.

 

Рис.3. Тягомір: 1- скляний резервуар; 2- нерухома похила трубка; 3- дерев’яна колодка; 4- рухома шкала; 5-клин.

4 отвори по 2 з кожної сторони   Отвір

Рис.4. Пневмометричні трубки МІСТ: 1- трубка для вимірювання повних тисків; 2- для вимірювання статичних тисків.

 

 

Рис.5.Схема під’єднання пневмометричних трубок до мікрометра: 1-1-припливний повітропровід; 2- нагнітальний повітропровід; 3- вентилятор.

Швидкість руху повітря в повітропроводах можна розрахувати не тільки із виразу (1) по виміряному Pдин, але і встановити безпосередньо анемометром.

Чашковим анемометром вимірюють швидкості від 1 до 20 м/с. Методика вимірювання швидкості повітря анемометром наступна: анемометр поміщають в повітряний потік і черев 10...15 с включають лічильний механізм і одночасно секундомір, який фіксує час вимірювання. Для заміру середньої швидкості потоку анемометр повільно переміщують по площі січення, в якій проводиться вимірювання. Через 60...90 с, не виймаючи анемометра із потоку, виключають лічильний механізм і секундомір. Перед вимірюванням записують початковий показ анемометра п1, після вимірювання - кінцевий показ анемометра п2.

Різниш показів, віднесена до часу вимірювання, дає так звану швидкість анемометра (кількість ділень в секунду), яка визначається за формулою, діл/с:

А = (4)

де п1 і п2 - початкове і кінцеве значення показів анемометра, ділення; t - час, с.

Швидкість повітряного потоку знаходять по графіку, який додасться до приладу (рис.6).

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Лабораторна робота №9

Мета роботи провести лабораторне випробування і дати оцінку ефективності вентиляційної установки Необхідні теоретичні... Вимоги техніки безпеки... Перевірити правильність підключення вимірювальних приладів...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Опис використаних приладів.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Необхідні теоретичні відомості.
Вентиляція - це сукупність заходів та засобів, призначення, забезпечення на постійних робочих місцях метеорологічних умов та чистоти повітряного середовища, що відповідають гігієнічним та технічним

Послідовність виконання роботи.
  1. З допомогою мікроманометра і пневмометричної трубки виміряти Pст Рдин Рn. у припливному і нагнітальному повітропроводах, встановлюючи пнев

Вимога БНіП В.2.2.3-97.
«Опалення, вентиляція і кондиціонування» Розрахункові температури і повітрообмін в приміщеннях, житлових і громадських будівлях. Таблиця 2.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги