З теми курсової роботи

 

Курсова робота виконується на підставі глибокого вивчення законів України, постанов Кабінету Міністрів України, Головної державної податкової адміністрації, наказів Міністерства фінансів, нормативних документів міністерств і відомств з питань обліку, звітності, спеціальної, наукової та довідкової літератури. Крім визначених джерел студент опрацьовує звіти про господарську діяльність конкретного підприємства та її результати.

При вивченні економічної літератури необхідно враховувати період її видання. Бажано використовувати літературу останніх років видання, публікації в журналах «Бухгалтерський облік і аудит», «Все про бухгалтерський облік», «Бухгалтерія», «Бухгалтер», «Дебет-Кредит», «Облік і фінанси АПК», «Бухгалтерський облік і податки», «Баланс» тощо.

В результаті опрацьованих джерел слід розкрити проблеми, що піднімаються вченими і практиками по удосконаленню обліку і контролю по досліджуваній проблемі. Працюючи над науковими джерелами, необхідно скласти конспект їх, в якому привести дослівний зміст витягу із статті, без змін тексту, а також викласти точку зору студента по питанню, що обговорюється.

Працюючи з літературою, необхідно ґрунтовно опрацьовувати інформацію за темою дослідження. Окремі положення, думки, факти, які цікавлять студентів, повинні бути викладені своїми словами або приведені у вигляді цитат з обов’язковим посиланням на першоджерела. Наприклад, [21, с. 125], де 21 – номер інформаційного джерела зі списку літератури, 125 – номер сторінки, з якої взято необхідну інформацію.

За даними зібраного теоретичного матеріалу слід ще раз продумати і уточнити зміст питань плану курсової роботи, визначити, з якого питання необхідне додаткове вивчення літературних джерел. Вся ви­користана при виконанні курсової роботи література включається в список, який прикладається до неї.

Кількість опрацьованих літературних джерел за темою курсової роботи має становити не менше 50 найменувань.