Тилове забезпечення району бойових дій

ТВД поділяється на зону бойових дій та зону комунікацій. Зона комунікацій поділяється на передові, проміжні та базові ділянки. З’єднання обслуговують такі пункти постачання як польові склади, кінцево-розвантажувальні залізничні станції. Запаси матеріальних засобів за їх цільовим призначенням та порядком використання можуть поділяться на вивантажувальні запаси, табельні боєкомплекти, споживчі запаси, запаси матеріальних засобів довготривалого зберігання.

Після прибуття у тиловий район, війська отримують вивантажу­вальні запаси. Вони використовуються до того часу, коли буде здійснено перехід на планове постачання. Запаси матеріальних засобів у пакувальній тарі додаються до табельного боєкомплекту підрозділів і використовуються для здійснення пересування до кінцевих пунктів розвантажування або бойового призначення. У мирний час споживчі запаси використовуються для потреб бойової підготовки та повсякденної діяльності військ, а у воєнний час для забезпечення бойових дій.

У місцях постійного розташування частин обладнуються парки бойової та іншої техніки. На території парку визначаються ділянки - місця стоянки техніки, пункти технічного обслуговування та ремонту, закриті приміщення для зберігання озброєння та техніки. Територія парку розмежовується на ділянки та закріплюється за кожним з підрозділів, що входить до складу військової частини.

З метою підготовки та проведення бойових дій у тиловому районі обладнують тилові пункти управління. Вони керують діями тилових частин та роботою об’єктів тилового забезпечення. Контроль за технічним станом машин здійснюється начальником контрольно-технічного пункту, який є помічником начальника автомобільної служби. Черговий парку веде облік часу виходу та повернення машин з рейсу і робить відмітку у дорожніх листах. Постійні парки цілодобово охороняються вартою.

O Translate by ear