рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Порядок проведення занять

Порядок проведення занять - раздел Образование, ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ПОВСЯКДЕННОЮ Перед Виходом На Тактико-Стройове Заняття Командир Взводу Перевіряє Наявність...

Перед виходом на тактико-стройове заняття командир взводу перевіряє наявність і екіпірування особового складу, наявність зброї, засобів матеріально-технічного забезпечення, знання тими, хто навчається заходів безпеки.

Тактико-стройове заняття може починатися безпосередньо в розташуванні частини, але, як правило, починається у вихідному районі. Час на пересування у вихідний район для заняття і назад повинно здійснюватися в тактичній обстановці і використовуватися для закріплення раніше вивчених питань або для відпрацювання окремих тактичних прийомів і способів дій, пов’язаних зі змістом теми, а також можуть проводитися попутні фізичні тренування .

Після прибуття підрозділів у вихідний район керівник оголошує тему, навчально-виховну мету заняття, навчальні питання та порядок їх відпрацювання, доводить перше навчальне питання, прийоми і дії, що складають його зміст, доводить до тих, хто навчається, тактичну обстановку і наказує командирам танків зайняти визначені місця для заняття і приступити до відпрацювання першого прийому. Якщо заняття проводиться в складі взводу, то екіпажі залишаються на місці і командир взводу починає відпрацювання першого прийому.

Місце керівника заняття повинно бути обране з таким розрахунком, щоб забезпечувалося спостереження за діями тих, хто навчається, під час відпрацювання кожного прийому.

Командир танка (керівник заняття), прибувши з екіпажем на місце, визначене командиром взводу, роз’яснює членам екіпажу дії щодо відпрацювання першого навчального питання (прийому чи дії) за елементами і показує їх виконання, а потім приступає до тренування, до їх повного засвоєння. Якщо під час підготовки до заняття ознайомлення із прийомами, діями, що відпрацьовуються, проводилося на макеті місцевості, то немає необхідності показувати їх на тактико-стройовому занятті, а відразу ж можна перейти до їх відпрацювання. Відпрацювання нового прийому починається в повільному темпі, тому що основна увага звертається на правильність його виконання, в подальшому темп поступово збільшується до часу, який встановлено нормативом. Якщо ті, хто навчається, допускають помилки і діють неправильно, то керівник зупиняє заняття, вказує на допущені помилки, роз’яснює, а якщо необхідно, то і показує, як правильно виконати той чи інший елемент (прийом), після цього повторює відпрацювання даного елементу до повного його засвоєння, чіткого і злагодженого його виконання кожним членом екіпажу. Домігшись правильних дій від усіх членів екіпажу з одного елементу (прийому), керівник переходить до відпрацювання наступного елементу.

Переконавшись, що той чи інший прийом чи елемент членами екіпажу засвоєний, керівник переходить до навчання (тренування) виконання прийому в цілому. Для цього він змінює напрямок дії, доводить до тих, хто навчається нову тактичну обстановку і приступає до тренування, домагаючись під час цього правильного і чіткого виконання прийому у встановлений час. В такій же послідовності відпрацьовуються всі прийоми, що складають зміст навчального питання.

Після відпрацювання навчального питання керівник заняття проводить частковий розбір дій тих, хто навчається, потім повідомляє тим, хто навчається, наступне навчальне питання і його зміст; доводить тактичну обстановку, створену для його відпрацювання, і починає відпрацювання першого елементу в такій же послідовності, в якій відпрацьовувалося перше навчальне питання.

Закінчивши відпрацювання всіх навчальних питань, командир танка проводить розбір з екіпажем, у встановлений час і місце прибуває і доповідає командиру взводу про закінчення заняття, ступінь засвоєння кожним членом екіпажу навчальних питань і недоліках, що мали місце, витрати імітаційних засобів і надалі діє за вказівкою командира взводу.

Командир взводу під час проведення тактико-стройових занять з екіпажами танків, навчаючи свій екіпаж, одночасно контролює проведення заняття командирами танків, а під час необхідності надає їм допомогу в ході заняття в усуненні допущених ними неточностей, у відпрацюванні того чи іншого елемента (прийому) та ін., за необхідності керує мішенною обстановкою.

Тактико-стройові заняття з танковим взводом проводяться під керівництвом командира взводу. Вони можуть проводитися на техніці, з виводом танків навчально-бойової групи, або "піший по-танковому".

Під час проведенні заняття на матеріальній частині, відпрацювання питань заняття доцільно спочатку починати "піший по-танковому" до відпрацювання правильних дій, а потім на матеріальній частині з метою економії витрати моторесурсів. Відпрацьовуючи прийоми "піший по-танковому", з метою економії часу виконання прийомів проводиться на скорочених дистанціях і на невеличкій ділянці місцевості.

Навчальні питання відпрацьовуються в такій же методичній послідовності, як і з екіпажем танка. Місце командира взводу повинно бути обрано з таким розрахунком, щоб забезпечувалося спостереження за діями тих екіпажів, які навчаються, під час відпрацювання кожного прийому, елемента і навчального питання в цілому.

Виявивши помилки, допущені в діях екіпажами танків, керівник заняття по радіо або встановленим умовним сигналом зупиняє екіпажі танків (танки) взводу, викликає до себе всіх тих, хто навчається, або тільки командирів танків, вказує їм на допущені помилки, роз’яснює, а якщо необхідно, то і показує, як правильно виконувати, і продовжує тренування доти, доки помилки не будуть усунуті, а прийом виконаний у встановлений нормативом час, чітко і злагоджено. Якщо помилки допускає окремий екіпаж, зупиняти весь взвод не має потреби. В цьому випадку краще на виявлений недолік звернути увагу командира танка і вимагати усунути його в процесі відпрацювання наступних дій шляхом подачі додаткової команди (сигналу), не зупиняючи заняття.

Для того, щоб використовувати навчальний час з максимальною ефективністю і виключити холості переходи, коли взвод для виправлення помилок, допущених під час виконання елемента, повертається у вихідне положення, тренування доцільно проводити і під час руху в зворотному напрямку або по колу. Місце закінчення відпрацювання одного елемента повинно бути вихідним для відпрацювання наступного.

Закінчивши відпрацювання всіх навчальних питань, керівник заняття проводить загальний розбір, що є заключною частиною тактико-стройового заняття. До початку розбору перевіряється розрядженість зброї, наявність особового складу, зброї і бойової техніки, вилучаються невитрачені холості боєприпаси і засоби імітації.

Під час розбору керівник заняття аналізує дії тих, хто навчається, під час відпрацювання кожного навчального питання, підкріплюючи свої висновки вимогами статутів, настанов і наказів старших командирів (начальників); відзначає найбільш повчальні дії членів екіпажів, екіпажів танків і взводу в цілому, а також недоліки в діях тих, хто навчається. У висновку розбору підводяться підсумки відпрацювання навчальних питань заняття, виставляються оцінки командирам танків і екіпажам танків, надаються вказівки щодо усунення виявлених недоліків. Розбір досягає своєї мети в тому випадку, якщо він за змістом і формою проведення буде об’єктивним, принциповим і повчальним.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ПОВСЯКДЕННОЮ

ГВАРДІЙСЬКИЙ ОРДЕНА ЧЕРВОНОЇ ЗІРКИ ФАКУЛЬТЕТ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ... ІМЕНІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ... ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Порядок проведення занять

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Поняття бойової готовності
Бойова готовність –це такий стан підрозділів, коли вони здатні у мінімально короткі терміни здійснити перехід з мирного у воєнний стан і успішно виконати бойове завдання, згідно з

Порядок допуску особового складу до таємних документів, їх облік і контроль
Державна таємниця - вид таємної інформації, що охоплює відомості в сфері оборони, економіки, науки і техніки, зовнішніх відносин, державної безпеки i охорони правопорядку, розголошення яких може за

Відмова у наданні допуску до державної таємниці
Допуск до державної таємниці не надається у разі: 1. Відсутності у громадянина обґрунтованої необхідності в роботі із секретною інформацією. 2. Сприяння громадянином діяльності ін

Контроль за забезпеченням охорони державної таємниці
Керівники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій зобов’язані здійснювати постійний контроль за забезпеченням охорони державної таємниці.

ІМЕННИЙ СПИСОК ОСОБОВОГО СКЛАДУ
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада та військ. звання Рік народження, національність Освіта та спеціаль- н

Танкової роти для вечірньої перевірки у квітені 2010 року
№ з/п Військове звання Прізвище, ім’я та по батькові Для відміток

СТРОЙОВА ЗАПИСКА
__ роти (батальйону) _____ бригади “___” _____________ року   Вид обліку   Особовий склад   Зброя

Особливості обліку особового складу в бойових умовах.
Облік особового складу у воєнний час ведеться за правилами і формами, які встановлені в мирний час, але з урахуванням деяких особливостей. Для обліку особового складу у воєнний час викорис

Р О З К Л А Д З А Н Я Т Ь
2 танкової роти з 5 січня до 11 січня 2010р. Дата, дні тижня Підрозділи, фах, час проведення заняття     Предмет

Форми навчання поділяються на загальні і специфічні.
Загальні форми навчання можна класифікувати за такими ознаками: - за спрямованістю підготовки – на теоретичну і практичну; - за організацією тих, хто навчається, – на колективну,

Загальні рекомендації
Тактико-стройові заняття, як правило, проводяться перед тактичними заняттями. На них відпрацьовується техніка виконання прийомів і способів дій екіпажу, взводу на полі бою, найбільш характерними з

Облік виконання вогневих (спеціальних) тренувань, завдань
  № з/п Дата, тренування ( завдання), які виконуються, оцінка 25.02 28.02  

Облік результатів водіння
№ з/п Військове звання, прізвище Період служби Дата 26.02.05р. Вправа № 2 Оцінка за Загальна оц

Облік виконання норм військово-спортивного комплексу
    № з/п Результати виконання вправ   Біг на 3 км Підйом перев. на перекладині (підтягування)

Облік результатів тактичних, тактико-спеціальних навчань за зимовий період навчання
  Підрозділи (відділення, екіпажі, взводи) Дата проведення     Тема та умови проведення навчання Оцінка

Облік класних спеціалістів та спортсменів-розрядників
№ з/п Підрозділи Класні спеціалісти Спортсмени-розрядники У наявності на Планується на

Основні завдання ротного господарства
Ротне господарство організовується і ведеться у відповідності до вимог Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України та Положення про військове (корабельне) господарство Збройних Сил України, зат

Обладнання кімнати для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців
Для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців відводять окрему кімнату, яка обладнується полицями, шафами і вішалками для вішання одягу (плічка). В кімнаті для зберіганн

Перелік матеріалів, обладнання та майна кімнати побутового обслуговування
Найменування Кількість Обладнання   Стіл для гоління

Розмір речей
Розмір онуч – 90х30 см (нових). Розмір рушника – 96х45 см (після прання). Розмір килимка – 50х30 см. Таблиця 3. Норма № 2 забезпечення речовим майном офіцерів і

Порядок забезпечення продовольством, норми забезпечення
Продовольче забезпечення у мирний час організовується і здійснюється на підставі наказу Міністра оборони України № 402 від 09.12.2002 року “Положення щодо продовольчого забезпечення у мирний час.”

Норма № 1 – загальновійськова
Найменування продукту Кількість на одну людину на добу, грамів Хліб із суміші борошна житнього

Середні норми виходу готової продукції з 100 г сирого м’яса
  Вид оброблення Яловичина Баранина Свинина Телятина кат. ка

Середні норми виходу готової продукції з 100 г риби
  Найменування продукту Під час варіння Під час смаження Свіжа Солона Свіжа

Організація обліку і зберігання майна роти та особистих речей солдат, сержантів
Облік наявності, руху і якісного (технічного ) стану матеріальних засобів у підрозділі організовує командир підрозділу. Облік ведеться за такими формами облікових документів: — книга облік

Форма книги обліку миття у лазні, заміни білизни і видачі мила
(лівий сторона)   № з/п   Військове звання   Прізвище та ініціали   Дата 0

Автомобільна, бронетанкова техніка списується тільки після зняття установленого на них устаткування.
Акти на списання матеріальних засобів складаються комісіями, що призначаються командиром військової частини, а якщо є потреба – старшим начальником. До складу комісій обов

Організація обліку, зберігання та видачі зброї та боєприпасів у підрозділі
Командири (начальники) завжди повинні мати точні дані про наявність і стан зброї та боєприпасів (під стрілецькою зброєю мається на увазі: бойові револьвери, пістолети, гвинтівки, карабіни, автомати

Порядок обладнання кімнат для зберігання зброї та боєприпасів
Для розміщення і зберігання зброї та боєприпасів у підрозділах передбачаються кімнати зберігання зброї. Двері кімнати зберігання зброї замикаються на два міцні та надійні замки, один із як

Порядок обладнання місць зберігання зброї та боєприпасів звуковою і світловою сигналізаціями
Кімната зберігання зброї обладнується охоронною електрозвуковою і світовою сигналізаціями, яка повинна відповідати такими вимогам: 1. Мати резервні джерела живлення. 2. Конструкці

Облік зброї та боєприпасів у підрозділі
У підрозділі облік зброї та боєприпасів ведеться за такими документами: 1). книгою видачі зброї та боєприпасів роти; 2). відомістю закріплення зброї за особовим складом;

Зберігання зброї та боєприпасів у підрозділах
У підрозділах зброя і боєприпаси до неї, у тому числі й навчальні, зберігаються у кімнаті зберігання зброї. Кімната зберігання зброї постійно охороняється особами добового наряду. З темної

Ярлик біля гнізд ставниць
    АК-74 № 1325239 Рядовий Сухов О.К.  

Видача зброї та боєприпасів у підрозділах.
Видача зброї та боєприпасів особовому складу для навчання, заняття, для несення вартової служби, а також для чищення здійснюється під особистий підпис у книзі видачі зброї та боєприпасів, при цьому

ВИСНОВОК
  У сучасний період приділяється постійна увага підвищенню рівня управління усіма сторонами економічного і суспільного життя держави, яке вимагає від керівного складу глибокого вивчен

Список використаної літератури
1. Конституція України. – Харків: Ранок, 1996. 2. Статути Збройних Сил України. Київ, 1999. 3. Закон України від 5.10.2000 р. “Про Збройні Сили України”. 4. Закон України

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги