Uuml;bersetzen Sie folgenden Text ins Deutsche.

Засоби масової інформації та суспільна думка в Німеччині

Пресу, а в широкому смислі слова всі засоби масової інформації, поряд з парламентом, урядом та судочинством називають “четвертою силою“. А й справді, у сучасному світі всі засоби масової інформації виконують важливу функцію. Разом з інформацією, яку вони пропонують, засоби масової інформації повинні дати можливість громадянам розуміти та контролювати діяльність парламентів, урядів та адміністрацій. Це покладає на них велику відповідальність. Вільна преса, яка не підпорядковується державній владі, не підлягає цензурі, є важливим елементом вільної держави: передусім необхідною є преса, що регулярно виходить з друку, для сучасної демократії. Для того, щоб прийняти рішення, громадянин повинен бути добре проінформованим, знати різні точки зору та могти їх порівнювати.

У громадянина є вибір серед різноманітності засобів масової інформації, які конкурують один з одним. Лише продаж денної преси щодня сягає близько 32, 9 мільйонів екземплярів. Переважна більшість населення Німеччини зазвичай отримує інформацію з двох або більше засобів масової інформації. Велика частина громадян отримує політичну інформацію спочатку з телебачення, а потім поглиблює її читанням газет. Про події у своїй федеральній землі громадяни Німеччини дізнаються переважно з місцевих газет. Молодь читає менш регулярно газети. Щоправда, телебачення втрачає привабливість у суспільстві дедалі більше, хоча й пропонує все більше нових програм.

Масмедіа отримують свою інформацію від інформаційних агентств у своїй країні та закордоном, від власних кореспондентів та за допомогою прямого пошуку інформації. Офіси радіо- та телевізійних компаній розташовані у всіх важливих місцях світу. Це стосується також і великих газет.

Поряд з агентствами відділи друку адміністративних органів, партій, організацій та ін., піклуються про потік інформації до засобів масової інформації. Це відбувається через прес-конференції, служби інформації, розмови з журналістами.