Основні принципи побудови основної частини курсової роботи.

 

1. Розділ: на основі зібраних матеріалів щодо діяльності досліджує мого підприємства розглядаються наступні питання, стисла характеристика об’єкта дослідження, аналіз трудових показників, аналіз соціально-трудової сфери обраного підприємства, його окремого підрозділу чи проекту, визначення позитивних і негативних боків діяльності підприємства, а також невикористаних можливостей розвитку підприємства, визначення з них найбільш важливих. Підсумком розробки розділу має бути визначення (по ходу розробки 1 розділу і у висновках по 1 розділу) стану, основних проблем та невикористаних можливостей у розвитку підприємства стосовно трудової та соціально-трудової сфер діяльності підприємства. За підсумками розробки 1 розділу мають бути наведені “Висновки по 1 розділу”, що повинні висвітлити основні досягнуті результати розробки розділу. Рекомендована назва розділу „Аналіз трудової та соціально-трудової сфер діяльності підприємства _________”.

2. Розділ: теоретичний – на основі кола визначених негативних боків діяльності підприємства, а також невикористаних можливостей розвитку підприємства, визначення з них (проблем і невикористаних можливостей) найбільш важливих, проводиться розробка теоретичних аспектів, розгляд прикладів вирішення аналогічних проблем іншими підприємствами та вибір найкращого варіанту (ів) або їх симбіозу щодо можливостей поліпшення трудових і соціально-трудових показників підприємства. Підсумком другого розділу має бути визначення (по ходу розробки 2 розділу і у висновках по 2 розділу) найкращого шляху або шляхів вирішення проблеми (або проблем) та (або) використання невикористаних можливостей розвитку підприємства, що були визначені (проблеми і невикористані можливості) у першому розділі. Такий шлях або шляхи повинні привести до поліпшення стану трудової та соціально-трудової сфер діяльності підприємства. За підсумками розробки 2 розділу мають бути наведені “Висновки по 2 розділу”, що повинні висвітлити основні досягнуті результати розробки розділу. Рекомендована назва розділу „Розробка теоретичних шляхів щодо можливостей поліпшення трудових і соціально-трудових показників підприємства ___________”.

3. Розділ: впровадження конкретної (их) пропозиції (ій), тобто застосування для підприємства, що аналізується, варіанту (обраного в 2 розділі) покращання стану трудової та соціально-трудової сфер об'єкту аналізу з конкретним обґрунтуванням, розрахунками і порівнянням стану до реалізації пропозицій і після. Підсумком розробки третього розділу має бути покращання трудової та соціально-трудової сфер діяльності підприємства, що прогнозується, завдяки застосованому(им) шляху(ам), що підтверджується зміною на краще (завдяки пропозиції) показників у періоді, що прогнозується, та економічною ефективністю пропозицій. За підсумками розробки 3 розділу мають бути наведені “Висновки по 3 розділу”, що повинні висвітлити основні досягнуті результати розробки розділу. Рекомендована назва розділу „Розробка конкретної (их) пропозиції (ій) щодо поліпшення трудових і соціально-трудових показників підприємства _____” або „Пропозиція (ї) по поліпшенню трудових і соціально-трудових показників підприємства ___ шляхом ___”.

За підсумками розробки кожного розділу мають бути наведені висновки, що відображають основні результати, що досягнуті у результаті розробки розділу. Висновки наводяться без № з назвою “Висновки по 1 (2, 3) розділу”.