Small Caps

Режим «Капітель». Капітель — це особливий спосіб набору тексту, при якому прописні букви не змінюють вигляд, а всі рядкові друкуються прописними зменшеного кегля. Набір капітеллю застосовується для заголовків, колонтитулів, рідше для текстових виділень.

Superscript (Верхній індекс) і Subscript (Нижній індекс)

Активізація цих режимів переводить символи у верхні або нижні індекси. Дані команди зменшують кегль символа і переміщають його у відповідне положення по вертикалі, піднімаючи або опускаючи його базову лінію

Underline (Підкреслення) і Strikethrough (Закреслення)

У цих режимах символи підкреслюються і закреслюються лінією. Колір ліній співпадає з кольором символів.

Ligatures (Лігатури)

Лігатури — це ділянки тексту, що містять декілька символів, своєрідна збірна буква. Вони створюються розробниками шрифту для певних поєднань букв. Наприклад, якщо в слові є сусідами букви «f» і «i», для деяких шрифтів верхня частина «f» і крапка над «i» перекриваються, що псуватиме вид тексту. Якщо ж замінити це поєднання лігатурою, в якій малюнок символів злегка змінений, зовнішній вигляд тексту поліпшиться. Лігатури є не для всіх, а лише для деяких шрифтів. До них відносяться, наприклад, шрифти виробництва Adobe і шрифти в кодуванні Unicode. Шрифти з лігатурами застосовуються при наборі високоякісних видань, віршів і т. п. Установка режиму Ligatures замінює деякі комбінації символів на лігатури.

Old Style (Старовинний набір)

Якщо шрифт виконаний у форматі ОреnТуре, і в ньому присутні спеціальні символи для імітації старовинного набору чисел, то установка цього режиму приводить числа до стилізованого вигляду.

No Break (Заборона перенесення)

Перемикач No Break використовується для заборони розбиття групи слів на рядки (для цього потрібно виділити потрібний фрагмент тексту) або для заборони перенесення слова.