Опускання драбини для приставляння

 

3.3.197. Опускання драбини для приставлення до опори провадиться на малій швидкості з одночасним спостереженням за наближенням межі безпечності поля руху. Опирати драбину на додаткове коліно в автодрабині АД-21 забороняється. Якщо рух драбини вимкнувся до того, як вершина торкнулася опори, необхідно вивести драбину із зони дії автоматики підніманням або зсуванням, а потім повністю її зсунути, привести у похідний стан, під'їхати ближче до об'єкта і знову повторити увесь цикл рухів на приставлення драбини в потрібному місці.

3.3.198. Вершина драбини повинна підводитися до опори дуже обережно і лише торкатися її, не передаючи власної ваги, оскільки основне зусилля на опору повинно діяти лише під час завантаження колін.

3.3.199. При доторканні запобіжників від зустрічі з перешкодою ("лобового удару"), розташованих на вершині першого коліна, до перешкоди тиск у гідросистемі падає і всі рухи припиняються.

3.3.200. Для відновлення тиску в гідросистемі необхідно натиснути на пульті керування автодрабини АД-21 кнопку „ВОССТАНОВЛЕНИЕ ЦЕПИ", а в моделях АД-506 і АД-506В тумблер „ОБРАТНЬІЙ ХОД" у бік таблички, після чого провадити необхідні рухи, дотримуючись безпеки.

3.3.201. Драбина, що була приставлена до будівлі, перед зсуванням повинна бути піднята настільки, щоб її вершина виявилася вільною.