Роботи з використанням ручного насоса автодрабини Л-21

 

3.3.218. При несправності основної гідросистеми драбина в похідне положення приводиться з допомогою ручного насоса. Насос приводиться в дію спеціальною рукояткою, яка зберігається в задньому ящику платформи.

3.3.219. На передній стінці поворотної рами розташовані чотири крани перемикання. Під час роботи основного гідронасоса рукоятки всіх кранів повинні перебувати в положенні „МЕХАНИЧЕСКИЙ".

3.3.220. Для здійснення будь-якого руху від ручного насоса необхідно рукоятку відповідного крана повернути до упору в положення „РУЧНОЙ". Качанням рукоятки ручного насоса створити необхідний тиск. Після припинення руху для скидання тиску з агрегата і ручного насоса рукоятку цього крана і будь-якого сусіднього необхідно поставити в середнє положення, а через 1-2 секунди - в положення „МЕХАНИЧЕСКИЙ".

3.3.221. Поворот драбини здійснюється з допомогою спеціальної рукоятки, що одягається на вихідний кінець вала приводу повороту з правого боку поворотної рами. Керування підніманням і опусканням опор здійснюється кранами керування опорами, як і під час роботи основного гідронасоса.

3.3.222. Для здійснення бокового вирівнювання від ручного насоса необхідно ввімкнути відповідний електромагніт кнопкою на пульті керування або прямим натисканням на кнопку електромагніта.

3.3.223. Зважаючи на низьку продуктивність насоса, час усіх рухів збільшується порівняно з даними технічної характеристики в декілька разів.