СТОРІЯ ПОЛІТИЧНОЇ І ПРАВОВОЇ ДУМКИ В УКРАЇНІ”.

 

У відповідності з навчальним планом, крім лекційного курсу з “Історії політичної і правової думки в Україні” проводяться семінарські заняття.

Їх мета – виробити у студентів уміння самостійно вивчити питання історії політичної та правової думки, усвідомлювати процес зародження і розвитку правових та політичних ідей, концепцій, теорії, поглядів українського народу протягом всього процесу його історичного розвитку.

Для підготовки до семінару студентам пропонується тема, план семінару та три види завдань. Готуючись до семінарського заняття студент зобов’язаний виконати методичні завдання і скласти план відповіді на кожне питання, що розглядається по даній темі.

Студент при підготовці до семінарського заняття повинен самостійно опрацювати рекомендовану літературу, також інші доступні джерела. Рівень підготовки до семінарських занять повинен забезпечити здатність студента вести дискусію з питань, які винесені на заняття.

Виступаючи на семінарі, студент повинен чітко, логічно, охарактеризувати обговорюване питання теми, при цьому він може користуватись своїм конспектом.

На семінарських заняттях ведеться облік поточної успішності студентів.

Пропущений з будь-яких причин семінар, а також невдалий виступ на занятті необхідно протягом тижня відпрацювати шляхом написання реферату з відповідями на всі питання даної теми пропущеного заняття та подальшого його захисту. В іншому випадку студент не допускається до участі в наступному семінарі. Заборгованості по семінарах, незважаючи на їх кількість і причини, є підставою недопущення студента до складання підсумкового іспиту.