Варіанти завдань до лабораторної роботи № 7

 

1. Створити однозв’язаний лінійний список, елементами якого є натуральні числа. Надрукувати значення елементів, розташованих між найбільшим і найменьшим елементами списку.

 

2. Створити однозв’язаний лінійний список зі слів деякого радка, розташувавши їх у списку за алфавітом. Визначити кількість повторень кожного слова у списку. (Словом вважається обмежена пробілами послідовність символів).

 

3. Створити двозв’язаний лінійний список цілих чисел. Знайти елемент із введеним із клавіатури значенням. Вивести порядковий номер шуканого елемента, рахуючи з початку та з кінця списку.

 

4. Створити однозв’язний ліній список цілих чисел. Методом вставки упорядкувати список за зростанням і видалити із відсортованого списку всі додатні елементи. Вивести отриманий список.

 

5. Створити бінарне дерево цілих чисел. Визначити максимальне значення вузла дерева.

 

6. Створити бінарне дерево та визначити кількість вузлів на шляху від кореня до вузла, значення якого введено із клавіатури. Якщо таких вузлів декілька, вибрати будь-який із них.

 

7. Побудувати бінарне дерево цілих чисел, вивести його і обчислити середнє арифметичне значень усіх його вузлів.

 

8. Побудувати бінарне дерево і поміняти місцями найбільший і найменьший його елементи. Відобразити початкове й отримане дерево.

 

9. Побудувати довільне бінарне дерево та знайти у ньому елементіз заданим значенням. Визначити рівень, на якому розташовано цей елемент.

 

10. Створити бінарне дерево і підрахувати кількість його листків.


Додаток 8

Міністерство освіти і науки України

Київський національний університет технологій та дизайну

Факультет ринкових інформаційних та інноваційних технологій

Кафедра інформаційних та комп’ютерних технологій