Підсистеми ERP

Типовий склад підсистем ERP:

· керування запасами;

· керування постачанням; реалізує наступні функції: формування замовлень на закупівлю; графіка поставок; планування потреби в матеріалах, що розуміється як керування заявками на закупівлю;

· керування збутом; базовими функціями цієї підсистеми є: квотування продажів; замовлення на продаж; графік продажів споживачам; конфігурування продуктів; аналіз продажів; керування ресурсами розподілу;

· транспортна логістика: керування транспортуванням вантажів, оптимізація маршрутів транспортних засобів;

· керування виробництвом;

· планування;

· керування персоналом – це система організаційних, соціально-економічних, психологічних, моральних і правових відносин, що забезпечують ефективну реалізацію можливостей людини в інтересах як самої людини, так і організації. Основні функції підсистеми: кадровий облік, ведення штатного розкладу, розрахунок зарплати.

· керування сервісним обслуговуванням, включаючи післяпродажне технічне обслуговування й технічну підтримку виробленої продукції. Підсистема забезпечує повний спектр необхідних функцій: від створення графіка технічного обслуговування, замовлення комплектуючих, обліку контрактів на обслуговування й формування рахунків до обліку прибутку, одержуваної від післяпродажного обслуговування.

· фінансово-економічне керування,

· керування інформаційними ресурсами. Функції: керування документами й документообігом, інсталяція й супровід програмного забезпечення, генерація моделей і інтерфейсів, імітаційне моделювання виробничих процесів.