Ндивідуальна робота студента

Написання реферату є складовою вивчення курсу і має ряд особливостей, які необхідно врахувати, а саме:

1. Студент вибирає тему реферату з дисципліни «Вступ до фаху» (список тем поданий нижче) за останніми двома цифрами залікової книжки.

2. Матеріал для написання реферату студент підбирає в бібліотеці. Кожна бібліотека має каталоги, які значно полегшують підбір і пошук необхідної літератури. Б бібліотеці НУВГП є систематичний каталог, а також можна користуватись консультацією чергових бібліографів. Для пошуку і підбору конкретної літератури зверніться до практичного заняття №2 посібника.

По заданій темі студент підбирає в бібліотеці 4-7 книг, з яких він конспектує основні положення, висновки, приклади, числовий матеріал. Записи робляться в зошитах або на окремих листках. Накопишивши необхідний матеріал, склдається план написання реферату, базуючись при цьому на 3-4 основних розділах, з яких він буде складатись. Наприклад, при написанні реферату на тему «Будова автомобіля».

Реферат виконується на ПК або від руки на форматі 210х297 мм без рамки. Зправа, зліва, зверху і знизу залишаються поля по 20 мм. Матеріал розміщується по розділах з їх чіткою назвою і виділяються курсивом, а також їх номерами.

Реферат повинен складатись з титульного листка, змісту поданого матеріалу (розділів), вказавши при цьому номери сторінок, вступу, основної частини (в якій має бути розкрита основна тема реферату), висновок. Вкінці реферату дається список використаної літератури.

Відомості про книги, журнали повинні включати прізвище та ініціали авторів книг, назву книг, журналів, назву статті, рік видання книг, журналів, номер журналу.

Всі сторінки реферату нумеруються, на титульному листі нумерація не ставиться, але він рахується як перший. Загальний обсяг реферату 8-10 сторінок. По мірі підготовки реферату, але не пізніше як за тиждень до заліків з дисципліни він здається керівнику для перевірки.

Залік з дисципліни включає перевірку знань у вигляді тестових питань програми навчальної дисципліни.