Загальні правила посилання на використані джерела

При написанні курсової роботи студент повинен давати посилання на джерела, матеріали або окремі результати з яких наводяться в роботі, або на ідеях і висновках яких розроблюються проблеми, задачі, питання, вивченню яких присвячена робота. Обов’язковим є посилання на джерело статистичної інформації. Посилатися слід на останні видання публікацій. На більш ранні видання можна посилатися лише в тих випадках, коли в них наявний матеріал, який не включено до останнього видання.

Якщо використовують відомості, матеріали з монографій, оглядових статей, інших джерел з великою кількістю сторінок, тоді в посиланні необхідно точно вказати номери сторінок, ілюстрацій, таблиць, формул з джерела, на яке дано посилання в курсовій роботі.

Посилання в тексті роботи на джерела слід зазначати порядковим номером джерела в списку використаних джерел і номером сторінки, на якій вміщено інформацію, яку цитують, або на яку посилаються. При цьому посилання подають у квадратних дужках безпосередньо по тексту курсової роботи.

 

 

Наприклад:

"…у працях [1-7] викладено основні погляди на досліджувану проблему...",

“…як випливає з кейнсіанської моделі порівняння сукупних витрат і обсягів виробництва [17, с.238], графічну інтерпретацію якої наведено на рис.1.4 …”;

“…у статті 3 Закону України “Про мінімальний споживчий бюджет” встановлено структуру мінімального споживчого бюджету [21, с.553]…”

 

Посилання на цифрові дані, що згруповані в таблиці, можна подавати в квадратних дужках після назви таблиці, або в примітках після таблиці. Приклади таких посилань наведено в п. 6.5. цих методичних вказівок.