рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

З дисципліни Макроекономіка 0502 - Менеджмент

З дисципліни Макроекономіка 0502 - Менеджмент - раздел Менеджмент, Міністерство Освіти І Науки України Донецький Національний Технічний...

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КРАСНОАРМІЙСЬКА ФІЛІЯ

 

 

Методичні вказівки

 

до підготовки курсової роботи

з дисципліни “Макроекономіка”

 

 

(для студентів, що навчаються за напрямами

0501 - “Економіка і підприємництво”,

0502 - “Менеджмент”

усіх форм навчання)

 

Затверджено: на засіданні кафедри економіки і управління підприємством від 18 січня 2003 р. (протокол № 8)

 

Красноармійськ – 2003


 

УДК 334.776

 

Методичні вказівки до підготовки курсової роботи з дисципліни “Макроекономіка” (для студентів, що навчаються за напрямами 0501 - “Економіка і підприємництво”, 0502 - “Менеджмент” усіх форм навчання) / Уклад. Г.Д.Тарасенко, С.М. Лисенко, О.А. Ігнатова – Красноармійськ: Красноармійська філія ДонНТУ. - 2003. - 84с.

 

 

 

Викладено основні вимоги до структури, змісту та обсягу курсової роботи, наведено перелік тем і питань з кожної теми, що пропонуються для дослідження, надано рекомендації щодо організації виконання та оформлення курсової роботи, наведено критерії оцінки та порядок її захисту .

Для студентів, що навчаються за напрямами “Економіка і підприємництво” та “Менеджмент” усіх форм навчання.

 

Укладачі: Г.Д. Тарасенко, д.е.н., професор

С.М. Лисенко, к. е. н., доцент

О.А. Ігнатова, асистент

 

 

Відповідальний за випуск: С.М. Лисенко

 

 

Ó Г.Д. Тарасенко, С.М. Лисенко, О.А. Ігнатова


З м і с т

с.

Вступ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .4

 

1. Загальні положення. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .5

 

2. Основні етапи та методика виконання курсової роботи . . . . . . . . . . . . . . . . . .6

 

3. Загальні вимоги до структури і змісту курсової роботи . . . . . . . . . . . . . . . . . 11

4. Питання, що рекомендуються до розгляду, у розрізі пропонованих тем . . . 14

 

5. Рекомендована література . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47

 

6. Вимоги до оформлення курсової роботи . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 62

 

7. Критерії оцінки курсових робіт . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .73

 

Додатки . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 76


ВСТУП

Однією з найбільших проблем, які породжуються процесами ринкових перетворень на постсоціалістичному просторі, є формування і вдосконалення відповідної системи підготовки економіко-управлінських кадрів. На початковому етапі набуття вищої освіти майбутній економіст має одержати знання з фундаментальної економіки. Саме вона є базою для формування у студентів економічного способу мислення, вміння аналізувати процеси і явища, що відбуваються в економіці на макрорівні. Розуміння закономірностей функціонування економічної системи суспільства сприяє придбанню студентом професійних навичок та вмінню приймати ефективні рішення.

У процесі підготовки курсової роботи студент має продемонструвати ступінь своєї підготовленості як з обраної теми, так і з макроекономічної теорії в цілому, рівень загальної і професійної ерудиції, здатність до творчого пошуку нових шляхів у вирішенні наукових проблем і практичних завдань у сфері макроекономіки.

Викладені далі методичні рекомендації призначені зорієнтувати студента і допомогти йому в роботі з підготовки, оформлення та захисту курсової роботи.

Цій меті підпорядкована структура методичних вказівок. На початку подано загальні вимоги до виконання курсової роботи. Далі пояснюється, з яких етапів складається процес підготовки і захисту курсової роботи, пропонується її структура та рекомендації щодо написання роботи за окремими темами, включаючи перелік рекомендованих джерел. В методичних вказівках встановлено єдині правила оформлення курсових робіт, а також подано критерії оцінки курсової роботи.


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Виконання курсової роботи та її захист є важливим етапом у підготовці фахівця-економіста. Значення курсової роботи полягає в тому, що вона є невід’ємною ланкою в єдиній… Виконання курсової роботи має за мету:

ОСНОВНІ ЕТАПИ ТА МЕТОДИКА ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

вибір теми дослідження; складання завдання на виконання курсової роботи; визначення кола питань, що підлягають розгляду в курсовій роботі;

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО СТРУКТУРИ І ЗМІСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Загальний обсяг курсової роботи становить 50-55 сторінок машинописного тексту, виконаного з одного боку аркушу паперу формату А4. До цього обсягу не… Титульний аркуш містить основні відомості про курсову роботу і виконується… Завдання на виконання курсової роботи складають на спеціальному бланку згідно з вимогами, які викладено в цих…

Структура курсової роботи

Зміст відображає поетапний план курсової роботи та задачі, що студент має розв’язати у своєму дослідженні. У ньому послідовно вказується назва… Вступ має містити: обґрунтування вибору теми курсової роботи;

ПИТАННЯ, ЩО РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ ДО РОЗГЛЯДУ, У РОЗРІЗІ ПРОПОНОВАНИХ ТЕМ

Нижче пропонуються питання для розгляду окремих тем курсових робіт. Вони є рекомендованими, але студент може включити до своєї роботи й інші питання, які допомагають розкрити тему та розв’язати задачі, поставлені в роботі або, навпаки, виключити окремі позиції, якщо вони не допомагають досягти мети курсової роботи. Творчий підхід до розгляду досліджуваних проблем має позитивний відгук.

 

Проблема1. Макроекономічна структурна політика

1.Висвітлити теоретичні проблеми структури економіки і її значення для динамічного розвитку країни: загальні риси та особливості структури економіки… 2.Проаналізувати структуру народногосподарського комплексу України: слід… 3.На основі проведеного аналізу зробити висновки про ступінь відповідності структури української економіки потребам…

Проблема 2. Економічне зростання, циклічний розвиток економіки та її ефективність

1.Теоретичні та методологічні основи показників єдиної системи національних рахунків: сутність та методика розрахунку основних макроекономічних… 2.Аналіз основних макроекономічних показників: динамічний аналіз ВНП, ВВП,… 3.Характеристика висвітлення державними органами статистики умов і результатів політики забезпечення макроекономічного…

Причини інвестиційної кризи в Україні та шляхи її подолання.

1.Розкрити теоретичні проблеми інвестиційної кризи: сформулювати сутність інвестиційної кризи та причини її виникнення, висвітлити роль інвестицій… 2.Проаналізувати процеси виникнення, поглиблення та подолання інвестиційної… 3.Охарактеризувати урядову політику подолання інвестиційної кризи на сучасному етапі розвитку української економіки й…

Проблема 4. Зайнятість в системі макроекономічної рівноваги

1.Охарактеризувати теоретичні основи проблеми досягнення повної зайнятості: дати визначення поняттю повної та ефективної зайнятості; надати різні… 2.Проаналізувати рівень зайнятості та безробіття в українській економіці та… 3.На основі проведеного аналізу чинників впливу на рівень зайнятості в макроекономіці визначити ті задачі, які…

Проблема 5. Інфляційні процеси та їхній вплив на макроекономічну рівновагу

1.Охарактеризувати економічну категорію “інфляція”; виявити основні причини прояву і види інфляції; розглянути кейнсіанську та неокласичну концепції… 2.Проаналізувати рівні інфляції в Україні за період з часу здобуття… 3.Охарактеризувати дієвість антиінфляційної політики українського уряду та стримуючої політики НБУ на різних етапах…

Проблема 6. Бюджетно-податкова політика як інструмент макроекономічної стабілізації

1.Виявити основні теоретичні аспекти проблеми формування на ефективного використання бюджетних коштів: визначити мету і завдання бюджетної політики,… 2.Проаналізувати відповідність статей державного бюджету тим нормативним… 3.На основі проведеного аналізу і виявлених проблем показати головні завдання з формування державного бюджету, що…

Проблема 7. Банківська система та кредитно-грошова політика в макроекономічних процесах

1.Розкрити теоретичні основи функціонування грошово-кредитної системи: структуру інститутів грошово-кредитної системи, охарактеризувати функції… 2.Проаналізувати структуру грошово-кредитної системи України, оцінити… 3.За результатами аналізу виявити проблеми функціонування грошово-кредитної системи України та визначити шляхи її…

Проблема 8. Макроекономічні проблеми розвитку людського потенціалу

1.Висвітлити концептуальні підходи до проблеми формування і розвитку людського потенціалу: дати визначення цьому поняттю та проаналізувати… 2.Проаналізувати рівень гуманітарного розвитку в Україні: дати динамічний… 3.На основі проведеного аналізу виявити основні проблеми, що пов’язані з розвитком людського потенціалу. Серед цих…

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

Далі наводиться перелік навчальної літератури, яка є загальною для всіх тем курсових робіт. Студент повинен вивчити ті розділи, які стосуються теми… 5.1. Загальна навчальна література з макроекономіки: 1.Агапова Т.А., Серегина С.Ф. Макроэкономика: Учебник / Под ред. Сидоровича А.В. – М.: Дело и Сервис. 1999 – 416с.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

  6.1. Загальні вимоги. Курсову роботу подають на резензування у віддрукованому вигляді і зшитою скобами або пружинами.

Оформлення і нумерація заголовків

Кожну структурну частину роботи, названу нижче, треба починати з нової сторінки. Заголовки структурних частин курсової роботи «ЗМІСТ», «ПЕРЕЛІК УМОВНИХ… Такі структурні частини курсової роботи, як “зміст”, “перелік умовних позначень”, “вступ”, “висновки”, “список…

РОЗДІЛ 1

ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ЗДІЙСНЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ

Мета і завдання бюджетної політики

Заголовки пунктів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу в розрядці в підбір до тексту. В кінці заголовка,… Пункти нумерують арабськими цифрами у межах кожного підрозділу. Номер пункту… Підпункти нумерують у межах кожного пункту за такими ж правилами, що й пункти.

Загальні правила посилання на використані джерела

Якщо використовують відомості, матеріали з монографій, оглядових статей, інших джерел з великою кількістю сторінок, тоді в посиланні необхідно точно… Посилання в тексті роботи на джерела слід зазначати порядковим номером джерела…  

Оформлення, нумерація і посилання на ілюстрації

Ілюстрації починають словом «Рис.» і нумерують арабськими цифрами послідовно в межах розділу (за винятком ілюстрацій, поданих у додатках). Номер… Номер ілюстрації, її назва і пояснювальні підписи розміщують послідовно під… У тексті курсової роботи допускається наведення тільки чорно-білих ілюстрацій.

Оформлення, нумерація і посилання на таблиці

На всі таблиці курсової роботи мають бути посилання в тексті, при цьому слово “таблиця” в тексті пишуть скорочено: “табл.” Посилання на таблиці не… Кожна таблиця повинна мати номер і назву. Нумерують таблиці послідовно в межах… При перенесенні частини таблиці слово "Таблиця" і номер її вказують один раз праворуч над першою частиною…

Таблиця 2.3

Сукупні ресурси домогосподарств у регіонах України в 1999р. [43, с.114]   Показник Область Україна АР Крим …  

Продовження табл.2.3

Показник Область
Івано-Франківська Київська Кіровоград-ська Луганська Львівська Миколаїв-ська Одеська Полтавська
Сукупні ресурси домогосподарств, грн./міс. 263,9
Середній розмір домогосподарства, осіб 3,35 2,67 2,55 2,6 3,19 2,73 2,84 2,66
Середньодушові сукупні ресурси, грн./міс.

 

Продовження табл.2.3

Показник Область
Рівненська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
Сукупні ресурси домогосподарств, грн./міс.
Середній розмір домогосподарства, осіб 3,18 2,77 3,19 2,66 2,89 2,9 2,66 3,12 2,67
Середньодушові сукупні ресурси, грн./міс.

 

Приклад 2:

“…як видно з табл.2.1, за період 1985 – 1997рр. відбулося зростання кількості вищих навчальних закладів в Україні, в основному за рахунок збільшення кількості недержавних закладів освіти.

Таблиця 2.1

Динаміка розвитку вищих навчальних закладів в Україні

Показник 1985р. 1990р. 1997р. Темп зростання, %
1997р. до 1985р 1997р. до 1990р.
Кількість закладів, одиниць
Прийнято студентів, тис. осіб 446,3 415,5 430,9 96,5 103,7
Продовження табл.2.1
Показник 1985р. 1990р. 1997р. Темп зростання, %
1997р. до 1985р 1997р. до 1990р.
Випущено фахівців, тис. осіб 387,5 365,6 348,9 90,0 95,4
Чисельність основного персоналу, тис. осіб 103,6 109,2 119,5 115,3 109,4

Примітка. Джерелом інформації є [7, с.29].

Оформлення, нумерація і посилання на формули

Найбільші, а також довгі і громіздкі формули, котрі мають у складі знаки суми, добутку, диференціювання, інтегрування, розмішують на окремих рядках.… Пояснення значень символів і числових коефіцієнтів треба подавати… Рівняння і формули треба виділяти з тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули потрібно залишити не менше…

Оформлення списку використаних джерел

Бібліографічний опис складають безпосередньо за друкованим твором або виписують з каталогів і бібліографічних показників повністю без пропусків… Джерела можна розміщувати одним із таких способів: у порядку появи посилань у… Відомості про джерела, включені до списку, необхідно надавати відповідно до вимог державного стандарту з обов'язковим…

Оформлення, нумерація і посилання на додатки

Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки. Додаток повинен мати заголовок, надрукований угорі малими літерами з першої великої симетрично… Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за… Текст кожного додатка за необхідності може бути поділений на розділи й підрозділи, які нумерують у межах кожного…

Нумерація сторінок курсової роботи

Першою сторінкою курсової роботи є титульний аркуш, який включають до загальної кількості сторінок роботи. На титульному аркуші номер сторінки не…    

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ КУРСОВИХ РОБІТ

  Оцінка “відмінно” ставиться, якщо: роботу виконано на творчому рівні;

Додаток А

Тематика курсових робіт

Проблема 1. Макроекономічна структурна політика

Тема 1.1. Структура народногосподарського комплексу України: відповідність завданням розвитку суспільства.

Тема 1.2. Старопромисловий регіон Донбасу і необхідність його структурної перебудови.

Тема 1.3. Невиробнича сфера в структурі народногосподарського комплексу України: проблеми функціонування та шляхи розвитку.

Тема 1.4. Агропромисловий комплекс України в системі макроекономічних пропорцій і показників.

Проблема 2. Економічне зростання, циклічний розвиток економіки та її ефективність

Тема 2.2. Причини інвестиційної кризи в Україні та шляхи її подолання. Тема 2.3. Інвестиційна політика держави як фактор економічного зростання. Тема 2.4. Природа економічної кризи в Україні та проблема стабілізації економіки.

Проблема 3. Економічна політика держави в умовах ринкових перетворень

Тема 3.1. Економічна політика України в умовах ринкової трансформації.

Тема 3.2. Економічна політика держави та її вплив на макроекономічні процеси.

Тема 3.3. Вплив політики Європейського Союзу на зовнішньоекономічну політику України.

Тема 3.4. Вплив економічних рішень російського уряду на макроекономічну ситуацію в Україні.

Проблема 4. Зайнятість в системі макроекономічної рівноваги

Тема 4.1. Повна та ефективна зайнятість як мета макроекономічного розвитку.

Тема 4.2. Макроекономічні закономірності функціонування ринку праці.

Тема 4.3. Міграція робочої сили та рівень зайнятості в Україні.

Тема 4.4. Державна політика зайнятості в Україні за умов формування соціального ринкового господарства.

Проблема 5. Інфляційні процеси та їхній вплив на макроекономічну рівновагу

Тема 5.1. Механізм розвитку інфляції в Україні за часів її незалежності.

Тема 5.2. Особливості стагфляційних процесів у трансформаційній економіці.

Тема 5.3. Інструменти і методи антиінфляційної політики та оцінка її ефективності.

Тема 5.4. Соціально-економічні наслідки інфляції в Україні.

Проблема 6. Бюджетно-податкова політика як інструмент макроекономічної стабілізації

Тема 6.1. Державний бюджет як дзеркало розвитку економіки України.

Тема 6.2. Бюджетна політика в Україні як фактор макроекономічного розвитку.

Тема 6.3. Податкова політика як чинник макроекономічного зростання в Україні.

Тема 6.4. Бюджетний дефіцит: сутність і шляхи подолання в трансформаційній економіці.

Проблема 7. Банківська система та кредитно-грошова політика в макроекономічних процесах

Тема 7.1. Функціонування грошово-кредитної системи в умовах трансформації економіки.

Тема 7.2. Формування фондового ринку як чинника макроекономічного розвитку в умовах переходу до ринкових відносин.

Тема 7.3. Кредитно-грошова політика Центрального банку як інструмент макроекономічної стабілізації.

Тема 7.4. Монетаризм: економічна теорія і економічна політика.

Проблема 8. Макроекономічні проблеми розвитку людського потенціалу

Тема 8.2. Політика соціального захисту в Україні. Тема 8.3. Рівень життя в Україні, його динаміка і диференціація. Тема 8.4. Гуманітарна політика як пріоритетний напрям діяльності держави.

Додаток Д

Зразок оформлення реферату курсової роботи

(тема – “Рівень життя в Україні, його динаміка і диференціація»)

РЕФЕРАТ

  Предмет дослідження – рівень життя населення.  

Додаток Е

Приклад побудови змісту і плану курсової роботи

(тема – “Рівень життя в Україні, його динаміка і диференціація»)

 

ЗМІСТ

С.

ВСТУП . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
РОЗДІЛ 1.Загальнотеоретичні і методологічні основи поняття “життєвий рівень населення”. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
1.1. Теоретичні підходи щодо тлумачення категорії “рівень життя”. . . . . . . .
1.2. Характеристика показників життєвого рівня населення . . . . . . . . . . . . . .
1.3. Показники диференціації доходів населення та їхнє місце в системі параметрів життєвого рівня . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  
1.4. Роль комплексу споживчих бюджетів у визначенні життєвого рівня населення . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ЖИТТЄВОГО РІВНЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ. . . . . . .
2.1. Аналіз нормативно-правової бази, на основі якої визначають життєвий рівень . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  
2.2.Динамічний аналіз показників рівня життя за 1990 – 2002 роки . . . . . . . .
2.3. Аналіз структури доходів і витрат домогосподарств в Україні за 2000 – 2002 рр.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  
2.4. Аналіз диференціації доходів населення в 2002 році порівняно з 2000 роком та іншими країнами . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ БІДНОСТІ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЖИТТЄВОГО РІВНЯ В УКРАЇНІ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  
3.1. Заходи економічної політики держави, спрямовані на підвищення доходів населення. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  
3.2. Заходи соціального захисту незаможних верств населення . . . . . . . . . . .
3.3. Шляхи формування середнього класу в Україні . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
ВИСНОВКИ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
ДОДАТКИ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Додаток Ж

РЕЦЕНЗІЯ

На курсову роботу з макроекономіки

студента (ки) гр.___________ _____курсу _____________відділення

(шифр групи) (курс) (денне, заочне)

_________________________________________________________________

(ПІБ студента)

на тему __________________________________________________________

_________________________________________________________________

1. Відповідність змісту роботи затвердженій темі_______________________

_________________________________________________________________

2. Ступінь повноти висвітлення проблеми, що досліджується ____________

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

3. Рівень самостійності дослідження _________________________________

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

4. Якість проведеного аналізу _______________________________________

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

5. Обґрунтованість висновків і пропозицій ____________________________

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

6. Практична цінність рекомендацій _________________________________

_________________________________________________________________

7. Відповідність правилам оформлення курсових робіт _________________

_________________________________________________________________

8. Недоліки і зауваження ___________________________________________

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

9. Висновок про допуск роботи до захисту ____________________________

_________________________________________________________________

Рецензент ________________ _______________________

(підпис) (науковий ступінь, посада, ПІБ)

“______” ___________________200__року

Навчальне видання

Методичні вказівки до підготовки курсової роботи з дисципліни “Макроекономіка”

– Конец работы –

Используемые теги: дисципліни, Макроекономіка, Менеджмент0.064

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: З дисципліни Макроекономіка 0502 - Менеджмент

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

ОПОРНИЙ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни Менеджмент. Поняття та зміст менеджменту. Поняття та сутність менеджменту
з дисципліни Менеджмент... ЗМІСТ... Модуль Змістовний модуль Поняття та зміст менеджменту Поняття та сутність менеджменту Зовнішнє та внутрішнє середовище...

Особенности понятия о менеджменте. Определение менеджмента. Организация – причина, по которой обуславливает существование менеджмента
рассматриваются типа организаций... Формальная группа людей деятельность которых сознательно координируется... Менеджмент предполагает управление не только формальными но и неформальными организациями которые образуются и...

НОРМАТИВНОЇ ДИСЦИПЛІНИ Методичні вказівки до вивчення нормативної дисципліни дисципліни Безпека життєдіяльності
Національний транспортний університет... Кафедра екології та безпеки життєдіяльності...

Лекция №1.Теоретические и методологические основы финансового менеджмента. Лекция рассчитана на 4 часа. 1.Цели и задачи финансового менеджмента в деятельности хозяйствующих субъектов. Условия реализации финансового менеджмента
Лекция Теоретические и методологические основы финансового менеджмента Лекция рассчитана на часа... Цели и задачи финансового менеджмента в деятельности хозяйствующих субъектов Условия реализации финансового...

КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни Економічна і соціальна географія світу Конспект лекцій з дисципліни Економічна і соціальна географія світу розроблений викладачем 1 категорії Рибаченко І.М. Затверджений на засіданні циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
МІНІСТЕРСТВО НАУКИ І ОСВІТИ УКРАЇНИ Верстатоінструментальний технікум... НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ... ХПІ...

Конспект лекций по курсу Основы менеджмента 1. Сущность и признаки менеджмента как особого рода деятельности
Тема... Менеджмент и менеджер сущность и содержание Сущность и признаки менеджмента как особого рода деятельности...

ОПОРНИЙ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З дисципліни Офісний менеджмент
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ... МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ...

З дисципліни Основи управління виробництвом та менеджмент
ГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ... ТЕОРЕТИЧНИЙ ПОСІБНИК з дисципліни Основи управління виробництвом та менеджмент...

ИСТОРИЧЕСКОЕ ЗНАЧЕНИЕ ТЕРМИНА «МЕНЕДЖМЕНТ». УПРАВЛЕНЧЕСКИЕ РЕВОЛЮЦИИ. АНТИЧНОСТЬ: ЗАРОЖДЕНИЕ ЦИВИЛИЗОВАННОГО МЕНЕДЖМЕНТА
УДК... ББК... К Кравченко А И ISBN В книге рассматривается история...

Методические рекомендации по написанию курсовых работ по дисциплине «Стратегический менеджмент» для студентов специальностей 080507.65 «Менеджмент организации»
Методические рекомендации по написанию курсовых работ по дисциплине... Рекомендовано к изданию кафедрой менеджмента ИММиФ...

0.035
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам