Вихідні дані для проектування

Кожен студент отримує індивідуальне завдання для виконання курсової роботи. Завдання містить вихідні дані для проектування. До бланку завдання додаються план типового поверху в масштабі 1:100 та генплан міста в масштабі 1:1000, який містить інформацію по генплану: розташування зовнішніх водопровідних та водовідвідних мереж по відношенню до будинку. Червона лінія забудови – це межа між територіями забудови та вулиці (дорога, тротуари та газони).

Бланк завдання на курсову роботу містить таку інформацію: кількість поверхів будинку, висоти горища, поверху та підвалу, різниця відміток підлоги 1-го поверху та поверхні землі, глибина ґрунту, гарантійний напір на введенні, діаметр та відмітку лотку міської каналізації, діаметр та відмітку осі міського водопроводу.

Абсолютні висотні геодезичні відмітки відраховуються від середнього рівня океану. Абсолютні відмітки застосовують для зовнішніх мереж. Відносні відмітки будівлі відраховуються від поверхні підлоги 1-го поверху, який приймається за нуль (0,000). Відносний нуль будівлі зазвичай вище поверхні землі (див. завдання). Відносні відмітки вище нуля проставляють зі знаком плюс, нижче – із знаком мінус. Відносні відмітки застосовують для внутрішніх мереж.

Глибина промерзання ґрунту відраховується від поверхні землі(див. завдання). Лотком називається нижня частина перетину каналізаційної труби. Витрати холодної води на введенні водопроводу в будівлю приймаємо без врахування подачі на гаряче водопостачання.

Величина гарантійного напору в зовнішній мережі водопроводу, що вказана в завданні, вимірюється в метрах водяного стовпа, відраховується по вертикалі від верху труби цієї мережі та геометрично позначає ту максимальну величину, на яку може піднятись вода без підкачування насосами.

Студент повинен запроектувати для житлового будинку систему водопостачання та водовідведення. При цьому слід враховувати наступне:

- планування поверхів будівлі однотипне;

- технічне підпілля розташовано під всією будівлею;

- відведення стічних вод запроектувати в дворову каналізацію міста;

Приступаючи до проектування, студент, перш, за все, повинен уважно ознайомитись із завданням та прочитати методичні вказівки.