Пресечение административных правонарушений

КИ ВСЬКИЙ НАЦ ОНАЛЬНИЙ УН ВЕРСИТЕТ м. Т.Г.ШЕВЧЕНКО Кафедра адм н стративного права КУРСОВА РОБОТА З АДМ Н СТРАТИВНОГО ПРАВА НА ТЕМУ ПРИПИНЕННЯ АДМ Н СТРАТИВНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ КИ В - 1998 Виконавець студент II курсу 6 гр. денного в дд лення факультету правознавства рмульн к Г.Л. Науковий кер вник См рнова Т.С. План 1. Вступ 2. Поняття припинення адм н стративних правопорушень. 3. Види заход в адм н стративного припинення, х правова характеристика 6 а Адм н стративне затримання 8 б Вказ вка порушников на протиправн сть його д й та вимога х негайного припинення 10 в Вилучення речей та документ в 10 г Тимчасове в дсторонення в д виконання певних роб т або вилучення документ в на право х ведення чи експлуатац ю механ зм в 11 д Перев рочний огляд 11 е Застосування заход в ф зичного впливу та спецзасоб в. 4. Висновок. 1. Вступ. Кер вництво сусп льством, забезпеченнягромадсько дисципл ни та правопорядку зд йсню ться за допомогою активних засоб вц леспрямованого впливу на св дом сть та повед нку людей.

В якост цих засоб в виступають так методи державно громадсько д яльност, як переконання та примус.

Переконаннята примус, як методи державного управл ння, явища сусп льн, так як вони знаходятьсв й вияв у зм ст зв язк в м ж учасниками конкретних сусп льних в дносин. Переконанняпереду примусов, який застосову ться до громадян, не здатних скеровувати своюповед нку у в дпов дност з державною волею . 1 Примус сну у будь-якому сусп льств необх дним елементом орган зац самогосусп льства. Якщо на ранн х етапах розвитку сусп льства в н грунтувався на авторитет стар йшин, вожд в, то в сучасному сусп льств на влад держави. Отже, примус т снопов язаний з державною владою та визнача характер ц влади. нтереси охорони законност правопорядку, п дтримки державно дисциплини потребують, щоб органи держави забезпечували проведенняв життя державно вол, застосовуючи в раз необх дност до тих, хто не сл ду ц йвол добров льно, примусов заходи, як допускаються законом . 2 Державний примус застосову ться на п дстав переконання, у суворих рамках законност. Найб льш важливими принципами боротьби з правопорушеннями неминуч сть впливуна правопорушника законн сть, справедлив сть, гуман зм . 3 Державний примус це зас б захисту нтерес в сусп льства, вимушена реакц я на неправом рн д. Адм н стративний примус р зновид державного, окремий, самост йний нститут адм н стративногоправа.

По сут це втручання у сферу правових нтерес в правопорушника, нших суб кт вправа.

Адм н стративний примус включа в себе заходи припинення адм н стративнихправопорушень, адм н стративного попередження та адм н стративн стягнення.

Основоюж застосування цих заход в кодекс про адм н стративн проступки та митний кодекс, закони про м л ц ю, про службу безпеки, про державний кордон тощо.2.

Поняття припинення адм н стративних правопорушень

нш як при наявност, так при в дсутност правопорушення, тобто для припи... Але в ус х випадках ц заходи засобом охоронисусп лних в дносин в д ная... Серед заход в адм н стративного припиненнярозр зняють - затримання зас... В загальному вид адм н стративнезатримання можна визначити як короткоч... лит 1977, с.23.