Оформлення курсової роботи

Обсяг курсової роботи повинен бути 30-35 сторінок тексту, набраного на комп’ютері (кегль 14) через 1,5 інтервали, шрифт Times New Roman.. Робота виконується на білому папері формату А-4 (210x297 мм).

Поля:

зліва - 30 мм;

праворуч -10 мм;

вгорі і знизу - 20 мм;

Заголовки структурних частин роботи („ЗМІСТ”, „Перелік умовних позначень”, „ВСТУП”, „РОЗДІЛ”, „ВИСНОВКИ”, „СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ”, „ДОДАТКИ”) та назви розділів пишуть по центру симетрично тексту великими літерами напівжирним шрифтом.

Заголовки підрозділівпишуться по центру симетрично тексту малими літерами (крім першої) напівжирним шрифтом. Переноси слів у заголовках не допускаються. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Якщо заголовок складається з 2-х або більше речень, їх відділяють крапкою. Відстань між заголовком та текстом – 2 інтервали. Кожний розділ слід починати з нового аркуша (сторінки). Підрозділи починають з відступом від попереднього тексту на 1 інтервал на тій самій сторінці.

Посилання на використані джерела у тексті курсової роботи зазначаються в кінці речення у квадратних дужках.

Наприклад, [1, с. 52].

Сторінки курсової роботи нумерують арабськими цифрами. Нумерація починається зі Вступу. На титульному аркуші, на аркушах з переліком умовних позначень, змістом роботи та додатках номер не ставлять. На сторінках номер ставлять у правому верхньому куті.

Ілюстрації, таблиці і матеріал роботи на ПЕОМ, що розміщені на окремих аркушах, включають в загальну нумерацію сторінок і нумерують арабськими цифрами у межах розділу.

Таблиці нумерують послідовно арабськими цифрами у межах розділу.

У правому верхньому куті таблиці над відповідним заголовком розміщується напис «Таблиця» з позначення її номера. Нижче (через 1,5 інтервали) пишеться назва таблиці (з абзацу або посередині).

Список використаних джерел складається в алфавітному порядку (згідно вимог державного стандарту) або в наступній послідовності (нормативно-правові акти, спеціальна література та матеріали практики):

Нормативно-правові акти:

1. Міжнародні правові акти (якщо вони використовуються).

2. Конституція України.

3. Закони України.

4. Постанови Верховної Ради України.

5. Укази і розпорядження Президента України.

6. Постанови і розпорядження Кабінету Міністрів України.

7. Накази, інструкції, видані міністерствами та відомствами України.

8. Акти місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

9. Локальні нормативно-правові акти.
Спеціальна література:

Наукова, навчальна, навчально-методична, періодичні видання.

Матеріали практики (судової, слідчої тощо).

Список використаних джерел має включати не менше 25 одиниць.

Бібліографічний опис роблять мовою документа. Спочатку подаються джерела кирилицею, а потім на іноземній мові. Бібліографічний опис літературних джерел здійснюється відповідно до стандартів ГОСТ 7.1-84, ДСТУ 3582-97, ГОСТ 7.12-93.

Додатки нумеруються цифрами (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3 і т.д.) на кожному окремому додатку. Послідовність розміщення додатків визначається порядком появи посилань на них у тексті роботи.

До додатків доцільно включати допоміжний матеріал, необхідний для повного сприйняття курсової роботи:

- зразки анкет, опитувальних листів та ін.;

- таблиці допоміжних цифрових даних;

- ілюстрації допоміжного характеру;

- інструкції та методики, розроблені в процесі виконання роботи.

На останній сторінці роботи студент та науковий керівник повинні поставити підписи напроти своїх ПІБ (прізвище, ім’я та по батькові).