Тема 14. Множинність злочинів

Повторність, сукупність та рецидив злочинів як види мно­жинності злочинів.

Одиночний злочин як структурний елемент множинності зло­чинів. Види одиночних злочинів: прості та ускладнені (триваючі, продовжувані та складні (складені) злочини).

Види множинності злочинів. Повторність злочинів та її озна­ки. Види повторності: повторність злочинів, яка не пов'язана з засудженням (фактична повторність), та повторність злочинів, яка пов'язана з засудженням (рецидив).

Види фактичної повторності: повторність тотожних (ч. 1 ст. 32 КК) та однорідних злочинів (ч. З ст. 32 КК). Кваліфікація повторності тотожних та однорідних злочинів. Відмежування по­вторності тотожних злочинів від продовжуваного злочину (ч. 2 ст. 32 КК). Умови відсутності повторності злочинів (ч. 4 ст. 32 КК).

Сукупність злочинів та її ознаки (ч. 1 ст. 33 КК). Види сукуп­ності злочинів: ідеальна та реальна сукупність. Відмежування ідеальної сукупності від одиночного злочину. Відмежування су­купності злочинів від конкуренції норм. Кваліфікація злочинів за ідеальної та реальної сукупності (ч. 2 ст. 33 КК). Значення сукуп­ності злочинів для кваліфікації злочину та призначення покаран­ня. Повторність та реальна сукупність злочинів.

Поняття рецидиву злочинів (ст. 34 КК). Ознаки рецидиву. Ви­ди рецидиву: загальний та спеціальний; простий та складний (ба­гаторазовий); пенітенціарний та рецидив тяжких і особливо тяж­ких злочинів. Кваліфікація рецидиву злочинів.

Правові наслідки повторності, сукупності та рецидиву злочи­нів (ст. 35 КК).