Основні покарання

Громадські роботи (ст. 56 КК). Поняття та зміст громадських робіт. Строки й порядок їх застосування. Особи, яким цей вид покарання не може бути призначений.

Виправні роботи (ст. 57 КК). Поняття та зміст виправних ро­біт. Строки й порядок їх застосування. Розмір відрахування із су­ми заробітку засудженого в дохід держави. Особи, яким цей вид покарання не може бути призначений. Порядок заміни виправних робіт особам, які стали непрацездатними після постановления вироку.

Службові обмеження для військовослужбовців (ст. 58 КК). Умови та строки застосування. Грошове стягнення як компо­нент даного виду покарання та його розміри. Вплив службово­го обмеження на підвищення у посаді, військовому званні та на строк вислуги років для присвоєння чергового військового звання.

Арешт (ст. 60 КК). Поняття та зміст арешту. Строки й порядок його застосування. Особи, яким арешт як вид кримінального по­карання не може бути призначений.

Обмеження волі (ст. 61 КК). Поняття, зміст і умови застосу­вання обмеження волі. Строки й порядок застосування. Особи, яким цей вид покарання не може бути призначений.

Тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців (ст. 62 КК). Підстава, порядок та строки призначення цього виду покарання. Особи, яким цей вид покарання не може бути призна­чений.

Позбавлення волі на певний строк (ст.63 КК). Поняття, зміст, мета та порядок застосування цього виду покарання. Строки по­збавлення волі.

Довічне позбавлення волі (ст. 64 КК). Поняття, підстави та умови застосування цього виду покарання. Особи, яким цей вид покарання не може бути призначений.