рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Модульний контроль

Модульний контроль - раздел Право, АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО 3.2.1. В Умовах Кредитно-Трансферної Системи Організації Навчального Процесу ...

3.2.1. В умовах кредитно-трансферної системи організації навчального процесу зміст навчальних дисциплін залежно від їх обсягу розподіляється в робочій програмі на змістові модулі.

3.2.2. Кожний змістовий модуль оцінюється у балах за шкалою ЄКТС. Ціна модуля залежить від обсягу навчального матеріалу і визначається у робочій програмі. Максимально за усі модульні контролі протягом семестру студент може отримати 40 балів.

3.2.3. Модульний контроль здійснюється після проведення усіх форм організації навчального процесу, передбачених робочою програмою навчальної дисципліни, з урахуванням часу, необхідного для перездач.

3.2.4. Модульний контроль проводиться з використанням комп‘ютерної техніки, в письмовій формі або, як виняток, у письмово-усній формі.

Письмова чи комп’ютерна компонента модульного контролю обов’язкова та проводиться у формі виконання контрольних завдань (тестів, практичних розрахункових та ситуаційних задач, нетестових питань) для перевірки знання фактичного матеріалу відповідних модулів. Письмово-усна форма контролю застосовується на підставі рішення декана факультету за поданням кафедри.

3.2.5. Завдання для проведення модульного контролю можуть бути диференційованими за складністю, кількістю правильних відповідей та відповідною системою їх оцінювання.

3.2.6. Для проведення модульного контролю формуються варіанти контрольних завдань, які повинні бути рівнозначними за складністю. Структура завдань, система та критерії оцінювання результатів їх виконання визначаються робочою програмою навчальної дисципліни та доводяться до відома студентів на початку семестру.

3.2.7. До складання модулів допускаються студенти, які не мають незадовільних оцінок чи невідпрацьованих пропущених семінарських занять. Якщо модуль був прийнятий без фактичного відпрацювання незадовільних оцінок чи пропущених семінарських (практичних, лабораторних) занять або необґрунтовано був визнаний викладачем складеним, результати його складання анулюються деканом факультету.

3.2.8. Модульний контроль проводиться у визначених розкладом час і місці. Тривалість модульного контролю не повинна перевищувати дві академічні години. На один день для студентів академічної групи встановлюється модульний контроль лише з однієї навчальної дисципліни. Якщо запланована письмово-усна форма проведення модульного контролю, то усна компонента проводиться після перевірки письмових завдань.

Перевірка письмової компоненти здійснюється протягом 3-х робочих днів із внесенням результатів у документи обліку успішності студентів.

3.2.9. Контрольне завдання виконується кожним студентом індивідуально. Самостійність виконання студентом свого завдання та дотримання встановленого порядку проведення контрольного заходу контролюється викладачем. При виконанні контрольного завдання студент може користуватися лише дозволеними допоміжними матеріалами або засобами. Під час контрольного заходу студенту забороняється в будь-якій формі обмінюватися інформацією з іншими студентами, а також використовувати, розповсюджувати, збирати варіанти контрольних завдань. У разі порушення зазначеного порядку робота студента припиняється і йому виставляється 0 балів, незалежно від обсягу виконаного контрольного завдання.

3.2.10. Студенти, які з поважних причин не були допущені або не з‘явилися на складання модульного контролю, допускаються до складання модульного контролю в установленому порядку.

Студенти, які без поважних причин не були допущені або не з‘явилися на складання модульного контролю, за модульний контроль отримують 0 балів.

Кількість набраних за модульний контроль балів заноситься викладачем у документи обліку успішності студентів.

3.2.11. Перескладання модулів не допускається.

3.2.12. Студент має право ознайомитися з власними результатами модульного контролю після завершення його проведення на курсі.

3.3. Підсумковий семестровий контроль

3.3.1. Навчальна дисципліна вивчається протягом двох семестрів з підсумковим контролем в першому семестрі у формі заліку та у другому семестрі у формі екзамену. Підсумковий семестровий контроль з навчальної дисципліни проводиться за обсягом навчального матеріалу, визначеним робочою програмою, і в терміни, встановлені розкладом.

3.3.2. Студент вважається допущеним до семестрового заліку (екзамену) з навчальної дисципліни, якщо він виконав усі види робіт, передбачені робочою програмою цієї навчальної дисципліни.

3.3.3. Підсумковий семестровий контроль за кожний семестр визначається шляхом додавання набраних студентом балів з поточного та модульного контролю (табл.3.1) за шкалою ЄКТС (табл.3.2).

Таблиця 3.1

Поточний контроль МК-1 МК-2
Максимум 60 балів за шкалою ЄКТС. Одиниця оцінки за національною шкалою дорівнює 12, (60:5=12) 40 балів за шкалою ЄКТС

Таблиця 3.2

Співвідношення оцінок за національною шкалою та шкалою ЄКТС

Семестрова оцінка
За національною Кількість набраних балів За шкалою ЄКТС
5-бальною шкалою розширеною шкалою
відмінно 90 і вище А
4,5 дуже добре 80–89 В
добре 65–79 С
3,5 задовільно 55–64 D
достатньо 50–54 Е

Продовження табл. 3.2

незадовільно   35–49 FX (з можливістю повторного складання)
неприйнятно 1–34 F (з обов’язковим повторним курсом)

 

3.3.4. Сума балів підсумкового контролю двох семестрів ділиться на кількість семестрів і множиться на коефіцієнт 0,6. Отримана кількість балів додається до кількості балів, отриманих на екзамені, і є семестровою екзаменаційною оцінкою.

3.3.5. Студент може отримати без складання семестрового екзамену оцінку “відмінно” за національною шкалою та відповідну оцінку у 100 балів за шкалою ЄКТС, якщо він за поточну успішність і модульні контролі за шкалою ЄКТС набрав 60 балів, за національною шкалою мав лише відмінні оцінки, проявляв активність на семінарських заняттях і виконував самостійну роботу та індивідуальні завдання.

3.3.6. Студент вважається таким, що склав залік, якщо він набрав за результатами поточного та модульного контролю не менше 50 балівза шкалою ЄКТС (оцінку „достатньо” за розширеною шкалою).

3.3.7. Студент вважається таким, що склав екзамен, якщо він за результатами складання екзамену набрав не менше 20 балів.

3.3.8. У разі отримання оцінки „незадовільно” за результатами складання екзамену (заліку) студент має право на два перескладання: викладачу та комісії. Замість перескладання екзамену (заліку) комісії студент може вибрати повторне вивчення дисципліни в наступному навчальному періоді.

У разі отримання оцінки „неприйнятно” за розширеною шкалою (1-34 бали за шкалою ЄКТС) студент зобов‘язаний повторно вивчити дисципліну в наступному навчальному періоді.

3.3.9. Повторний підсумковий семестровий контроль (перескладання викладачу) у формі екзамену проводиться в такій самій формі як і первинний.

3.3.10. Підсумковий семестровий контроль (складання викладачу) у формі заліку проводиться в письмовій або письмово-усній формі. Письмова компонента заліку обов’язкова та проводиться у формі виконання комплексного завдання в порядку, визначеному п. 7.5.7. Положення про кредитно-трансферну систему організації навчального процесув Хмельницькому університеті управління та права

Перевірка письмової компоненти заліку здійснюється протягом одного робочого дня із внесенням результатів у документи обліку успішності студентів.

3.3.11. Результат екзамену фіксує викладач, який читає лекційний курс.

3.3.12. Семестрова оцінка виставляється у відомості обліку успішності та індивідуальному навчальному плані студента.

3.3..13. Підсумкова оцінка з курсової роботи визначається за результатами її виконання та захисту студентом. Максимально за виконання і захист курсової роботи студент може отримати 100 балів. Студент вважається таким, що виконав та захистив курсову роботу, якщо він набрав 50 і більше балів за шкалою ЄКТС .

 

3.4. Критерії оцінювання знань студентів

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ МОЛОДІ... ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Модульний контроль

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

РОБОЧА ПРОГРАМА
з навчальної дисципліни   АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО   Для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня Бакалавр з

Питання для модульного контролю
Змістовий модуль 1 1. Сформулюйте визначення державного управління. 2. Назвіть особливі риси, притаманні державному управлінню. 3. Які критерії класифіка

Приклади тестових завдань
Модуль 1 1. Нормативно-правові акти після їх прийняття повинні бути опубліковані: а) не раніше 10-денного строку; б) не пізніше 10-денного строку; в) не п

Модуль 4
1. Який орган визначає порядок застосування зброї і бойової техніки військовими частинами ЗСУ у мирний час в умовах надзвичайного стану: а) Президент України; б) Кабінет Мі

Тематика творчих та наукових завдань
1. Зробіть комп’ютерну презентацію на одну з тем, передбачених тематичним навчальним планом (20-30 слайдів). 2. Складіть кросворд на одну з тем, передбачених тематичним навчальним планом.

Поточний контроль
3.1.1. З поточного контролю знань за семінарські заняття та самостійну (індивідуальну) роботу студент максимально може набрати 60 балів. 3.1.2. Кількість набраних за семінарські заняття та

Поточний контроль
3.4.1. Оцінювання знань студентів під час проведення семінарських (практичних) занять здійснюється за результатами усних виступів, письмового чи електронного експрес-тестування, виконання письмових

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ ДЖЕРЕЛ
До всіх тем 1. Адміністративне право України. Академічний курс: Підруч.: У двох томах: Том 1. Загальна частина / [Ред. колегія: В.Б. Авер’янов (голова)]. – К.: Видавництво

Тема 10
1. Авер’янов В. Потрібні нові концептуальні засади створення проекту Кодексу України про адміністративні проступки / В.Авер’янов, Д.Лук’янець, Н.Хорощак // Право України. - 2004. - №11. – С.11-16.

Тема 16
1. Перепелюк В.Г. Адміністративний процес. Загальна частина: Навчальний посібник / В.Г.Перепилюк. – 2-е вид. – К.: Центр навчальної літератури, 2004. – 367 с. 2. Положення про порядок реєс

Тема 18
1. Питання Державної міграційної служби України: Указ Президента України від 6.04.2011 р.// ОВУ. – 2011. - №29. – Ст.1239. 2. Про альтернативну (невійськову) службу: 3акон України від 12.1

Тема 19
1. Лазарєва Н. Державні послуги у сфері освіти: погляд на питання / Н.Лазарєва // Право України. – 2005. - №11. – С.17-19. 2. Монаєнко А. Нормативно-правова база розвитку освіти та науки в

Тема 20
5. Про державну спеціальну службу транспорту: Закон України від 5.02.2004 р. // ОВУ. – 2004. - №9. – Ст.522. 6. Про залізничний транспорт: 3акон України від 4.07.1996 р. // ВВРУ. – 1996. –

Тема 21
1. Про Антимонопольний комітет України: 3акон України від 26.11.1993 р. // ОВУ. - 2000. - №33. - Ст.1395; -2003. - №52. - Ст.2735. 2. Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні: За

Тема 22
1. Про Державне агентство земельних ресурсів України: Указ Президента України від 6.04.2011 р. // ОВУ. – 2011. - №29. – Ст.1253. 2. Про Державне агентство рибного господарства України: Ука

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги