рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Дидактичний матеріал для проведення заняття №1.

Дидактичний матеріал для проведення заняття №1. - раздел Философия, Для проведення занять з навчального предмета БУДОВА, ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ВІЙСЬКОВИЙ РЕМОНТ   1. Використання Автомобільної Техніки У Зс України...

 

1. Використання автомобільної техніки у ЗС України. Розвиток автомобілебудування в країні.

Автомобільна техніка в умовах постійної зростаючої швидкоплинності та маневреності ведення бойових дій залишається основним засобом забезпечення мобільності військ.

У Збройних Силах України автомобільна техніка стала головним засобом, що забезпечує оперативне і тактичне перекидання військ. Нині без автотранспорту не обходиться жодний підрозділ. Автомобільна техніка - найчисельніший вид техніки в армії, що нараховує близько шістдесяти марок і модифікацій.

Від наявності і стану автомобільної техніки залежить рухомість, маневреність частин, виконання бойової задачі.

Автомобілі і гусеничні машини діють безпосередньо у бойових порядках військ як засоби пересування зенітних, ракетних, радіолакаційних комплексів, засобів бойового, технічного і тилового забезпечення.

ВАТ в механізованих підрозділах використовуються для буксирування мінометів, перевезення майна підрозділів, підвезення боєприпасів, продовольства, буксирування похідних кухонь, а також для евакуації з підрозділу в тил поранених, хворих, несправного озброєння, техніки та майна.

В артилерійських підрозділах ВАТ використовуються як тягачі для буксирування артилерійських систем і спеціальних причепів, для монтажу пускових установок реактивної артилерії, зенітного озброєння, підвезення боєприпасів та інших матеріальних засобів.

В підрозділах інженерних військ на ВАТ монтуються понтони, шляхові міношукачі, бульдозери, землерийні машини, катери.

В підрозділах радіаційного, хімічного та біологічного захисту використовуються спеціальні машини з дегазаційно-душовим обладнанням, обладнанням радіаційно-хімічної розвідки та ін.

В підрозділах зв’язку на ВАТ змонтовані радіостанції різного призначення, радіорелейні та зарядні станції, пересувні вузли зв’язку, кабелеукладачі та ін. обладнання.

В автомобільних підрозділах машини використовуються для евакуації в тил поранених, хворих, несправної зброї та техніки.

На автомобілях змонтовані засоби технічного обслуговування і ремонту озброєння та техніки.

ВАТ підрозділів родів військ на марші пересувається в похідних порядках цих підрозділів.

Крім перерахованих підрозділів сухопутних військ ВАТ використовуються в ВПС, ВМФ, військах ППО і має свою специфіку. Так без участі ВАТ не один літак не може піднятися у повітря. Перевірка електричних, гідравлічних, пневматичних та ін. систем, заправка пальним, киснем, повітрям, боєприпасами, буксирування літаків, очистка злітно-посадочної смуги, все це виконують автомобілі.

На базі автомобіля ЗІЛ-131монтується близько 240 видів озброєння та спеціального обладнання військового призначення, яке використовується у видах і родах ЗС України. На базі автомобіля КамАЗ -4310 – більше 100 видів озброєння. На гусеничному тягачі МТ-ЛБ більше 50 видів озброєння.

Автомобільна техніка з’явилася у війську під час першої світової війни і відразу показала себе як ефективний засіб перевезення військ, транспортування озброєння, вантажів. У Червоній Армії автомобільна служба з’явилась дещо пізніше – у жовтні 1921р. коли побачили світ перші десять вантажівок АМО-Ф-15. Найінтенсивніше автомобілебудування розвивалось у передвоєнні роки.

У той час став до ладу харківський тракторний завод. Але війна перекреслила подальший розвиток автомобілебудування в Україні, тому що її територію захопили німецькі загарбники.

Після розпаду Радянського Союзу, Україні дісталося дуже мало автомобільних і автобусних заводів. Більша частина крупних автомобільних заводів, таких як ЗІЛ, ГАЗ, КамАЗ, БАЗ, УАЗ та ін. дісталися Росії. На Україні працює, випускає продукцію автомобільний завод в м. Кременчук (КрАЗ). Продукція цього заводу користується попитом не тільки в Україні, але і в інших державах СНД та країнах світу.

Кременчукський автозавод до 1967 року випускав автомобілі КрАЗ-214, які йшли на забезпечення, головним чином, понтонних військ і використовувалися як великовантажні тягачі.

З 1967 року завод став випускати автомобіль КрАЗ –255Б більш досконалу і надійну машину. З 1979 року - автомобіль КрАЗ-260, який має потужній двигун, зчеплення з гідроприводом, нову РК, гальмову систему аналогічну КамАЗ та ін. В різні роки завод випускав багато різних моделей та модифікацій вантажних автомобілів. В теперішній час завод має назву Холдингова компанія «АвтоКрАЗ» та випускає автомобілі КрАЗ-5131, КрАЗ-6322.

Запорізький автомобільний завод випускав і випускає легкові автомобілі.

Луцький автомобільний завод випускав легкові автомобілі ЛуАЗ і транспортери для армії типу ЛуАЗ-967М, ЛуАЗ-1901 які дуже широко використовувалися і використовуються в армії як транспортний засіб для евакуації поранених, підвозу боєприпасів та для розвідників.

В Україні працює Львівський автобусний завод, який випускає пасажирські автобуси для міських перевезень.

Стосовно гусеничної техніки - тягачів, то ці завданням успішно можуть виконувати Харківський тракторний завод і ДП ім. Малишева, але для цього потрібні, по-перше, великі витрати, а по друге, тривалий час по скільки із 1999 року вони не випускають цю техніку.

В умовах, коли рухомість та маневреність військ набувають вирішальних значень, постачанню Збройних Сил автомобільною технікою, підтримці її в постійній готовності до використання повинно відводитися першочергова увага.

2. Класифікація військової автомобільної техніки, вимоги до неї.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Для проведення занять з навчального предмета БУДОВА, ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ВІЙСЬКОВИЙ РЕМОНТ

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА... Для проведення занять з навчального предмета...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Дидактичний матеріал для проведення заняття №1.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Позначення моделей автомобілів
Кожен автомобільний завод випускає основну (базову) модель автомобіля та її модифікації, які відрізняються від базової деякими показниками і конструкцією. До 1966 року позначення моделей складалось

Автомобілі багатоцільового призначення
Це основна група військових машин. Призначені для перевезення вантажів, особового складу, буксирування причепів, монтажу озброєння та спеціального обладнання. Автомобілі цього типу можуть рухатися

Базові колісні та гусеничні шасі.
Вони використовуються для монтажу на них озброєння, засобів керування та спеціального обладнання. Представникам цього типу є вибір БАЗ-5937, БАЗ-6944, МАЗ-547, МТ-У, МТ-ЛБУ. Базов

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА КамАЗ -4310
КамАЗ-4310 КамАЗ-43105 Маса перевезеного вантажу, кг 6000 7000 Маса спорядженого автомобіля *, кг 8715 8200 Повна маса автомобіля**, кг 15100 15530 Розпо

КамАЗ 4310
      Органи керування: 1 — кнопка крана керу

Блоки контрольних ламп
Вимикачі 1 служать для перевірки справності контрольних ламп; лампа 2 сигналізує про готовність до роботи електрофакельного пристрою, має червоний світлофільтр; лампи 3 і 4 заг

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги