рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Формули

Формули - раздел Философия, КОН’ЮНКТУРА РИНКІВ Формули В Курсовій Роботі Нумеруються Арабськими Цифрами Аналогічно До Таблиц...

Формули в курсовій роботі нумеруються арабськими цифрами аналогічно до таблиць, але номер формули береться в дужки і розміщується на полях справа від формули. Формули повинні бути написані чітко, шрифтом для креслення. Пояснення значень символів та цифрових коефіцієнтів подаються безпосередньо під формулою в послідовності, в якій вони є у формулі. Значення кожного символу і цифрового коефіцієнта необхідно подавати з нового рядка. Перший рядок починають зі слова «де», причому двокрапку після нього не ставлять. Взірці формул у тексті:

1) Єр = В + З + І + І0 - Е - Е0, (2.1.)

де Єр — ємність ринку;

В — виробництво;

З — запаси;

І — імпорт;

І0 — непрямий імпорт;

Е — експорт;

Е0 — непрямий експорт.

 

2) У = f (х1, х2 ... хn) ±S , (2.7.)

де У — ціна;

х1, х2 ... хn — комплекс показників-аргументів, що найбільше впливають на ціни;

S — коефіцієнт регресії, що враховує сумарний вплив на ціни будь-яких додаткових факторів, окрім х1, х2 ... хn .

 

Завершальна стадія оформлення курсової роботи — переплетення. Рекомендується використовувати спеціальні папки для курсових робіт.

 

5.8. Мова і стиль

Курсова робота повинна виконуватися державною мовою. Мовностилістичне оформлення курсової роботи обумовлюється особливостями наукового стилю:

формально-логічний спосіб викладення матеріалу, наявність міркувань, що сприяють доказу істини, обґрунтуванню основних висновків дослідження;

смислова завершеність, цілісність та зв'язність думок;

цілеспрямованість, відсутність емоційного забарвлення наукового тексту;

об'єктивність викладу, смислова точність, стислість, зрозумілість;

необхідність використання спеціальної термінології.

Завдяки спеціальним термінам досягається можливість в короткій формі давати розгорнуті визначення та характеристики наукових фактів, понять, про­цесів, явищ. Слід уважно підходити до вибору наукових термінів та визначень, посилаючись при цьому на авторитетні опубліковані джерела (підручники, до­відкові та нормативні видання тощо).

Щоб уникнути суб'єктивних суджень і закцентувати основну увагу на предметі висловлювання, в тексті застосовують переважно виклад від третьої особи («... автор рекомендує») або від першої особи множини («... на нашу думку», «...зазначимо, що»), часто використовують безіменну форму подачі інформації («... як було сказано», «... на думку»).

Текст курсової роботи слід старанно вичитати та перевірити на грамот­ність.

Курсова робота, яка неохайно оформлена, з граматичними помилками і суттєвими стилістичними огріхами, повертається студенту керівником для доопрацювання.

 

6. Організаційні аспекти реєстрації та доопрацювання курсової роботи

 

Важливою організаційною складовою підготовки та виконання курсової роботи з дисципліни «Кон’юнктура ринків» є дотримання календарного плану.

Кожного навчального року календарний план виконання курсової роботи з дисципліни «Кон’юнктура ринків» для студентів третього курсу галузі знань «Економіка та підприємництво» напряму підготовки 6.050108 «Маркетинг» (як окремий внутрішньокафедральний документ) доводиться до їх відома науковими керівниками, постійно знаходиться на кафедральній дошці оголошень та академічному електронному ресурсі з однойменної дисципліни. Зазначений документ передбачає усі етапи виконання курсової роботи, включно з публічним захистом на кафедрі, та кінцеві терміни їх виконання. Дотримання визначених кафедрою термінів виконання курсової роботи має не тільки рекомендаційний характер, але і враховується відповідними балами при оцінці курсової роботи за шкалою ECTS.

Оцінка курсової роботи за шкалою ECTS (100 балів) передбачає неможливість отримання максимальних балів (понад 80) без ретельної підготовки як представлених на захист наочних матеріалів, так і самої доповіді.

Курсову роботу необхідно подати для реєстрації на кафедру, дотримуючись визначеного терміну. Науковий керівник рецензує курсову роботу, дає в письмовому вигляді розгорнутий відгук (рецензію) на неї.

Студент повинен доопрацювати курсову роботу згідно з зауваженнями рецензента. Якщо зауваження є незначними і не передбачають ґрунтовного доопрацювання, необхідні виправлення і доповнення виконуються на окремих пронумерованих сторінках (доповнення 1, 2, 3 і т. д.) без порушення попереднього тексту курсової роботи. У разі виникнення необхідності радикального доопрацювання курсової роботи вона подається на кафедру для повторного рецензування. Позитивний відгук на курсову роботу дозволяє студенту здійснювати її захист на кафедрі перед спеціальною комісією і аудиторією слухачів-студентів.

 

7. Захист курсової роботи

 

Кожен студент намагається виконати курсову роботу на належному рівні, але з різних причин це не завжди вдається. Тому в будь-якому випадку — і коли курсова робота отримала високі бали при оцінці рецензентом, і коли курсова робота отримала бали нижчі від бажаних, — необхідно ретельно готуватися до захисту курсової роботи. Адже високі бали при оцінюванні змісту курсової роботи треба підтвердити таким же захистом, а невисоку бальну оцінку змісту роботи необхідно спробувати підвищити ефективним захистом.

Особливо ретельно необхідно готувати доповідь, яка не повинна перевищувати 7-8 хвилин. У ній студент відображає

* актуальність теми;

* мету і завдання курсової роботи;

* здійснені дослідження, використані методи;

* основні результати проведених досліджень;

* висновки і рекомендації.

Під час захисту курсової роботи монотонне зачитування тексту не допускається. Високі бали (максимально — десять) на захисті отримують виступи у вигляді вільної розповіді, з невимушеним, але переконливим використанням унаочнень. До підбирання наочних матеріалів на захист курсової роботи необхідно підійти дуже уважно і зважено. Як правило, в роботі їх подається багато, але на захист необхідно виносити лише ключові. Треба врахувати, що невдало виконані унаочнення (зі стилістичними, орфографічними, графічними, розрахунковими та ін. огріхами) можуть стати найвразливішим місцем на захисті курсової роботи.

Методично правильна підготовка до захисту курсової роботи вимагає здійснити хронометраж часу доповіді та його розподіл на висвітлення окремих частин доповіді, відслідкувати емоційність виступу, тональність мови, підготувати перелік найімовірніших запитань та ін.

 

8. Оцінювання курсової роботи за шкалою ECTS

Основні критерії оцінювання курсової роботи та їх врахування відповідними балами згідно з вимогами ECTS подано у табл. 1.

Таблиця 1

Оцінювання курсової роботи з дисципліни

«Кон’юнктура ринків» за шкалою ECTS

№ з/п Критерії оцінювання (максимальний бал) Максимальна кількість балів Кількість балів
початкова після доопрацювання
Оформлення роботи згідно з вимогами    
Своєчасність подання роботи на кафедру    
Наявність вступу та висновків, відповідність їх змісту вимогам    
Дотримання календарного плану    
Теоретична частина роботи:      
  – глибока, з наведенням наукової полеміки    
  – достатня, з наведенням посилань на літературу    
  – поверхова, що базується лише на навчальній літературі    
Дослідницька частина роботи:      
  – глибока, з використанням сучасних методик аналізу, творчого підходу, оцінкою впливу кон’юнктуро-утворювальних факторів, власними розрахунками та інтерпретацією стану досліджуваного ринку за 5-7 років    
  – достатня, з використанням традиційних підходів до аналізу, статистичною і математичною обробкою даних стану досліджуваного ринку    
  – поверхова, з використанням простіших підходів до оцінки стану досліджуваного ринку, дані проаналізовані за 1-2 роки    
Прогноз кон’юнктури ринку:      
  – детальний розгляд у належній послідовності передбачуваних змін, правильно виявлені основні тенденції розвитку кон’юнктури ринку    
  – достатнє висвітлення передбачуваних змін, визначення основних тенденцій розвитку кон’юнктури ринку    
  – поверхове висвітлення передбачуваних змін на ринку, зазначення тенденцій розвитку кон’юнктури ринку    
  РАЗОМ      
  Захист курсової роботи:      
– підготовка роздаткових матеріалів та доповіді    
– відповіді на питання членів комісії та слухачів    
  РАЗОМ за шкалою ЕСТS (за максимальними балами)    

У разі встановлення несамостійного виконання курсової роботи затверджується нова тема.

Студент, який одержав на захисті курсової роботи оцінку «незадовільно» або не захищав її, до складання іспиту з дисципліни «Кон’юнктура ринків» не допускається.

Захищені курсові роботи науковий керівник здає на кафедру для зберігання.

 

9. Рекомендована тематика курсових робіт

1. Економічна кон’юнктура паливно-енергетичного ринку та фактори, що впливають на її формування.

2. Характерні риси та особливості економічної кон’юнктури ринку нафти (або ринку нафтопродуктів).

3. Дослідження структурних змін на світовому паливно-енергетичному ринку.

4. Основні тенденції розвитку кон’юнктури ринку газу.

5. Умови формування і фактори розвитку ринку електроенергії.

6. Дослідження кон’юнктури ринку вугілля.

7. Характерні риси та особливості економічної кон’юнктури ринку атомної енергії.

8. Оцінка стану та перспективи розвитку світового ринку кольорових металів.

9. Економічна кон’юнктура ринку чорних металів та фактори, що впливають на її формування.

10. Основні фактори формування та розвитку економічної кон’юнктури ринку сталі та сталепродукції.

11. Дослідження кон’юнктури світового ринку кольорових металів (на прикладі міді, мідних руд та концентратів; нікелю та нікелевих руд; бокситів, глинозему і алюмінію; свинцю, свинцевих руд та концентратів; цинку, цинкових руд та концентратів, олова, олов’яних руд та концентратів).

12. Умови формування і фактори розвитку кон’юнктури світового ринку дорогоцінних металів.

13. Основні тенденції розвитку кон’юнктури ринку золота.

14. Дослідження кон’юнктури ринку срібла.

15. Характерні риси та особливості кон’юнктури світового алмазного ринку.

16. Основні тенденції розвитку світового ринку діамантів.

17. Економічна кон’юнктура світового ринку машин та обладнання та фактори, що впливають на її формування (на прикладі продукції загального, електротехнічного або транспортного машинобудування).

18. Дослідження кон’юнктури світового ринку зброї та військового спорядження.

19. Характерні риси та особливості світового ринку космічної техніки та технології.

20. Дослідження кон’юнктури ринку комп’ютерної техніки та інформаційних технологій.

21. Основні тенденції у формуванні і розвитку кон’юнктури ринку непродовольчих товарів (на прикладі одягу, взуття, парфумерії тощо).

22. Основні фактори формування та розвитку економічної кон’юнктури ринку товарів культурно-побутового призначення (на прикладі телевізорів, магнітофонів, відеотехніки, мікрохвильових печей та ін.).

23. Економічна кон’юнктура ринку сільськогосподарської сировини та фактори, що впливають на її формування (на прикладі бавовни, вовни, натурального каучуку, тютюну).

24. Оцінка стану та перспективи розвитку ринку хутра та хутрових виробів.

25. Основні фактори формування та розвитку економічної кон’юнктури товарів лісового господарства (на прикладі деревини, пиломатеріалів, меблів, паперу, целюлози та ін.).

26. Умови формування і фактори розвитку ринку хімічної продукції (на прикладі хімічних волокон, синтетичних смол та пластмас, мінеральних добрив тощо).

27. Умови формування і фактори розвитку кон’юнктури ринку текстильної продукції (на прикладі бавовняних, шерстяних, шовкових тканин, швейних виробів, килимів, килимових виробів).

28. Дослідження кон’юнктури ринку продовольчих товарів (на прикладі зернових та продуктів їх переробки, м’яса та м’ясопродуктів, молочних продуктів, цукру, насіння соняшнику та продуктів його переробки, кави, чаю, фруктів тощо).

29. Оцінка стану та тенденції розвитку світового ринку послуг.

30. Дослідження економічної кон’юнктури світового ринку послуг (на прикладі туристичних, готельних, транспортних, ліцензійних, інжинірингових, консультаційних та ін. послуг).

 

10. Орієнтовні плани курсових робіт

Тема: Оцінка стану та перспективи розвитку світового ринку бавовни

Вступ

1. Методологічні засади аналізу та прогнозу кон’юнктури світових ринків сільськогосподарської сировини.

1.1. Система показників для аналізу кон’юнктури сировинних товарних ринків.

1.2. Основні принципи прогнозування кон’юнктури товарних ринків.

2. Дослідження кон’юнктури світового ринку бавовни.

2.1. Динаміка світового виробництва бавовни.

2.2. Динаміка попиту на бавовну.

2.3. Динаміка цін на бавовну.

2.4. Головні експортно-імпортні потоки на світовому ринку бавовни.

3. Перспективи розвитку світового ринку бавовни.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

 

 

Тема: Основні фактори формування і розвитку світового ринку нафти

Вступ

1. Комплекс факторів, що формують кон’юнктуру світового ринку нафти.

1.1. Циклічні кон’юнктуроутворювальні фактори.

1.2. Постійнодіючі нециклічні кон’юнктуроутворювальні фактори.

1.3. Нециклічні кон’юнктуроутворювальні фактори тимчасового характеру.

2. Дослідження кон’юнктури ринку нафти.

2.1. Динаміка загальних запасів, нафтовидобутку і пропозиції на світовому ринку нафти.

2.2. Динаміка споживання нафти у світовому господарстві та економіці окремих країн.

2.3. Динаміка світових цін на нафту.

2.4. Запаси, видобуток і потреби в нафті в Україні.

3. Перспективи розвитку світового ринку нафти.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

 

Тема: Характерні риси та особливості світового ринку автомобілів

Вступ

1. Фактори і показники кон’юнктури світових товарних ринків.

1.1. Класифікація кон’юнктуроутворювальних факторів.

1.2. Основні показники кон’юнктури світового ринку машин і обладнання.

2. Дослідження кон’юнктури світового ринку автомобілів.

2.1. Динаміка світового виробництва автомобілів.

2.2. Динаміка попиту на автомобілі.

2.3. Динаміка цін на автомобілі.

2.4. Фірмова структура ринку автомобілів.

3. Основні тенденції розвитку світового ринку автомобілів.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

 

Тема: Економічна кон’юнктура світового ринку цукру та фактори, що впливають на її формування

Вступ

1. Методологія дослідження кон’юнктури світових товарних ринків.

1.1. Основні принципи здійснення дослідження кон’юнктури світових товарних ринків.

1.2. Інформаційне забезпечення дослідження кон’юнктури світових ринків сільськогосподарської продукції.

2. Дослідження кон’юнктури світового ринку цукру.

2.1. Динаміка світового виробництва цукру.

2.2. Динаміка споживання цукру.

2.3. Динаміка цін на цукор.

2.4. Головні експортно-імпортні потоки на світовому ринку цукру.

3. Оцінка факторів, що формують кон’юнктуру ринку цукру.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

Тема: Оцінка стану та перспективи розвитку світового ринку зернових

Вступ

1. Підходи до оцінки особливостей ринку зернових.

1.1. Регіональні особливості вирощування основних видів зернових.

1.2. Міжнародна практика регулювання ринку зернових.

2. Дослідження кон’юнктури ринку зернових.

2.1. Динаміка світового виробництва зернових.

2.2. Динаміка споживання зернових.

2.3. Динаміка цін на зернові.

2.4. Головні експортно-імпортні потоки на світовому ринку зернових.

3. Перспективи розвитку світового ринку зернових.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

 

 

Тема: Дослідження кон’юнктури світового ринку алюмінію

Вступ

1. Основні риси та особливості ринку алюмінію.

1.1. Споживчі властивості алюмінію та сфери його застосування.

1.2. Географічне розміщення сировини для алюмінієвої промисловості.

2. Дослідження кон’юнктури ринку алюмінію.

2.1. Динаміка світового виробництва алюмінію.

2.2. Динаміка попиту на алюміній.

2.3. Динаміка цін на алюміній.

2.4. Динаміка міжнародної торгівлі бокситами, глиноземом та первинним алюмінієм.

3. Прогноз кон’юнктури ринку алюмінію.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

 

Тема: Економічна кон’юнктура ринку відеотехніки та фактори, що впливають на її формування

Вступ

1. Загальна оцінка особливостей ринку відеотехніки.

1.1. Структура та інноваційні процеси на ринку відеотехніки.

1.2. Система факторів, що формують кон’юнктуру ринку відеотехніки.

2. Дослідження кон’юнктури ринку відеотехніки.

2.1. Динаміка пропозиції на ринку відеотехніки.

2.2. Динаміка попиту на ринку відеотехніки.

2.3. Динаміка цін на ринку відеотехніки.

2.4. Фірмова структура ринку відеотехніки.

3. Оцінка факторів, що формують кон’юнктуру ринку відеотехніки.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

 

Тема: Основні тенденції розвитку світового ринку кави

Вступ

1. Дослідження кон’юнктури світових товарних ринків.

1.1. Основні етапи процесу дослідження кон’юнктури товарного ринку.

1.2. Джерела інформації про кон’юнктуру світових товарних ринків.

2. Дослідження кон’юнктури світового ринку кави.

2.1. Динаміка пропозиції на світовому ринку кави.

2.2. Динаміка попиту на світовому ринку кави.

2.3. Динаміка цін на світовому ринку кави.

2.4. Головні експортно-імпортні потоки на світовому ринку кави.

3. Характерні тенденції розвитку світового ринку кави.

Висновки та рекомендації

Перелік використаних літературних джерел

Додатки

 

11. Список рекомендованої літератури

1. Абалов А. Э. Международный рынок металлов: основные принципы функционирования / А. Э. Абалов/ СПб. : ООО «Издательство ДНК», 2001. 160 с.

2. Агафонова Л. Г. Туризм, готельний та ресторанний бізнес: ціноутворення, конкуренція, державне регулювання / Л. Г. Агафонова, О. Є. Агафонова. К. : Знання, 2002. 480 с.

3. Акулич М. В. Исследование рынков в практике международного бизнеса / М. В. Акулич // Маркетинг в России и за рубежом. 2002. № 5. С. 94-108.

4. Алисов Н. В., Хорев Б. С. Экономическая и социальная география мира / Н. В. Алисов, Б. С. Хорев. М. : Экономика, 2000. 740 с.

5. Абрютина М.С.Экономический анализ товарного рынка : учебное пособие / М. С. Абрютина. М. : Издательство „Дело и сервис”, 2010. 464 с.

6. Балабанов И. Т. Экономика туризма : Учебное пособие И. Т. Балабанов, А. И. Балабанов. М. : Финансы и статистика, 2003. 176 с.

7. Белова И. Н. Конъюнктура мировых товарных рынков : учебно-методические материалы / И. Н. Белова. М. : Российський университет дружбы народов, 2009. 59 с.

8. Белова И. Н. Мировые товарные рынки : учебное пособие / И. Н. Белова. - М. : Издательство Российского университета дружбы народов, 1997. 80 с.

9. Белявцев М. І. Інфраструктура товарного ринку / М. І. Белявцев, Л. В. Шестопалова. К. : Центр навчальної літератури. 2005. 416 с.

10. Березин И. С. Практика исследования рынков / И. С. Березин. М. : Бератор-Пресс, 2003. 376 с.

11. Буров А. С. Конъюнктура мировых рынков товаров и услуг : учебное пособие / А. С. Буров. М. : Экзамен, 2005. 160 с.

12. Бутенко А. И. Конъюнктура рынка / А. И. Бутенко, В. Р. Кучеренко, В. А. Карпов. Одесса : ОГЭУ, 1998. 218 с.

13. Владимирова К. П. Прогнозирование и планирование в условиях рынка / К. П. Владимирова. М. : Изд-во “Дашков и К˚”, 2001. 308 с.

14. Гребельник О. П. Основи зовнішньоекономічної діяльності : підручник / О. П. Гребельник. – К. : Центр навчальної літератури, 2004. – 384 с.

15. Губський Б. В. Євроатлантична інтеграція України / Б. В. Губський. К. : Логос. 2003. 328 с.

16. Жук М. В. Комерційні відносини України: розвиток експортного потенціалу : підручник / М. В. Жук. Чернівці : Рута. 2004. 352 с.

17. Заблоцька Р. О. Світовий ринок послуг : підручник / Р. О. Заблоцька. К. : Знання, 2004. 280 с.

18. Экономидес М. Цвет нефти. Крупнейший мировой бизнес: история, деньги и политика / М. Экономидес, Р. Олини ; [пер. с англ.]. М. : ЗАО „Олимп-Бизнес”, 2009. 256 с.

19. Іванова Л. О. Інформаційне забезпечення дослідження економічної кон’юнктури / Л. О. Іванова // Маркетинг в Україні. 2004. № 2. С. 43-50.

20. Іванова Л. О. Іноземні джерела інформації про товарні ринки / Л. О. Іванова // Маркетинг в Україні. 2004. № 3. С. 46-50.

21. Інфраструктура товарного ринку. Моніторинг товарних ринків України : навчальний посібник / [під ред. І. В. Сороки]. К. : НМУВО МОН України, НВФ "Студцентр", 2002. 607 с.

22. Карпов В. А. Маркетинг: прогнозування кон’юнктури ринку : навчальний посібник / В. А. Карпов, В. Р. Кучеренко. К. : Товариство “Знання”, КОО, 2001. 215 с.

23. Основи міжнародної торгівлі : навч. посібник / [Ю. Г. Козак, Н. С. Логвинова, К. І. Ржепішевський та ін.]. [2-ге вид., перер. та доп.]. К. : Центр навчальної літератури, 2005. 234 с.

24. Кокушкина И. В. Международная торговля и мировые рынки : учебное пособие / И. В. Кокушкина, М. С. Воронин. СПб. : Техническая книга, 2007. 592 с.

25. Кучеренко В. Р. Основи економічної кон’юнктури : навч. посібник / В. Р. Кучеренко, В. А. Карпов. К. : Центр навчальної літератури, 2004. 224 с.

26. Воскресенский В. Ю. Международный туризм : учебное пособие / В. Ю. Воскресенський. [2-е изд., пере раб. и доп.]. М. : Юнити-Дана, 2008. 463 с.

27. Ляшенко Г. П. Кон’юнктурні дослідження на світових ринках : навчальний посібник / Г. П. Ляшенко, Л. Л. Лазебник. Ірпінь : Академія ДПС України, 2003. 92 с.

28. Мальська М. П. Основи туристичного бізнесу : навч. посібник / М. П. Мальська, В. В. Худо, В. І. Цибух. К. : ЦУЛ, 2004. 360 с.

29. Методические рекомендации по анализу и прогнозированию товарных рынков. М. : Новый век, 2001. 96 с.

30. Міжнародний агробізнес : навч. посібник / [за ред. д.е.н, проф., акад. Сіваченка І. Ю.]. К. : ЦУЛ, 2003. 208 с.

31. Міжнародні ринки ресурсів : навч. посібник / А. Б. Яценко, Я. А. Дубинюк, Т. В. Мирена, К. С. Мітюшкіна ; [під загальною ред. проф. Ю.В. Макогона]. К. : Центр навчальної літератури, 2005. 194 с.

32. Мировая экономика : глобальные тенденции за 100 лет / [под ред. И. С. Королева]. М. : Юристъ, 2003. 604 с.

33. Мошин Ю. Н. Анализ конъюнктуры потребительского рынка : учебное пособие / Ю. Н. Мошин, А. Ю. Мошин. М. : Изд-во УРАО, 2004. 168 с.

34. Пазуха М. Д. Кон’юнктура світових товарних ринків : навчальний посібник / М. Д. Пазуха. К. : Центр навчальної літератури. 2008. 272 с.

35. Поляков В. В. Прогнозирование мирового товарного рынка / В. В. Поляков. М. : Экзамен, 2002. 288 с.

36. Руднева А. О. Международнаяторговля и мировые товарные рынки. Аналитическое пособие / А. О.Руднева.М. : Восток-Запад, 2009. — 288 с.

37. Рум’янцев А. П. Міжнародна торгівля послугами / А. П. Рум’янцев, Ю. О. Коваленко. К. : Центр навчальної літератури, 2003. 112 с.

38. Румянцев А. П. Світовий ринок послуг : навч. посібник / А. П. Рум’янцев, Ю. О. Коваленко. К. : Центр навчальної літератури, 2006. 456 с.

39. Світовий ринок товарів та послуг. Ч1. : підручник [А. А. Мазаракі, Є. М. Воронова, В. В. Юхименко та ін. ; за заг. ред. А. А. Мазаракі]. К. : Київ. нац. торг.-економ. ун-т, 2005. 319 с.

40. Світовий ринок товарів та послуг. Ч2. : підручник [А. А. Мазаракі, Є. М. Воронова, В. В. Юхименко та ін. ; за заг. ред. А. А. Мазаракі]. К. : Київ. нац. торг.-економ. ун-т, 2006. 318 с.

41. Чаус І. В. Світовий ринок товарів та послуг : опорний конспект лекцій / І. В. Чаус. К. : ЦУЛ, 2004. 246 с.

42. Черников Г. П. Мировая экономика :учеб. для вузов/Г. П.Черников, Д. А.Черникова. М. : Дрофа, 2003. 432 с.

43. Федякина Л. Н. Международная торговля в мировой экономике : учебно-методическое пособие / Л. Н. Федякина. – М. : Российский университет дружбы народов, 2008. – 163 с.

 

Періодичні видання економічного характеру та спеціалізовані

Бизнес.

Деловая неделя.

Деловая Украина.

Деловые ведомости.

Діло.

Галицькі контракти.

Закон і бізнес.

Независимая газета.

Независимость.

Украинские деловые новости.

Украина – Business.

Україна. Європа. Світ.

Фінансова Україна.

Бюллетень иностранной коммерческой информации.

Бизнес-Информ.

Деловая жизнь.

Діловий вісник.

Економіка України.

Економіка. Фінанси. Право.

Капитал.

Компаньйон.

Международная жизнь.

Международная экономика и международные отношения.

Панорама ринку.

Регіональна економіка.

Внешняя торговля.

Зовнішньоекономічний кур’єр Львівської торгово-промислової палати.

Огляд цін українського та світового товарних ринків.

Обзор украинского рынка.

Рынок металлов.

Металлы мира. Международное обозрение.

Металл - Бюллетень - Украина.

Енергетика та ринок.

Енергетичний бюлетень «Газ та нафта».

Нафтова і газова промисловість.

Мінеральні ресурси України.

Международный сельскохозяйственный журнал.

Текстильная промышленность.

Легка промисловість.

Зерновые культуры.

Харчова промисловість.

 

American Economic Review.

International Economic Review.

Jornal of International Economics.

Jornal of Political Economy.

Jornal of International Money and Finance.

Quarterly Jornal of Economics.

 

Матеріали міжнародних організацій

1. Indastrial Development. Global Report. - Vienna. UNIDO.

2. World Economic Outlook (Outlook ). - Wash. DC. IMF.

3. World Development Report. - Wash. DC. World Bank.

 


Статистичні видання

1. Статистичний щорічник України за 2008 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2009. — 576 с.

2. Статистичний щорічник України за 2007 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2008. — 572 с.

3. Статистичний щорічник України за 2006 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2007.— 552 с.

4. Статистичний щорічник України за 2005 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2006.— 576 с.

5. Статистичний щорічник України за 2004 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2005. — 592 с.

6. Статистичний щорічник України за 2003 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2004. — 631 с.

7. Статистичний щорічник України за 2002 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2003. — 663 с.

8. Статистичний щорічник України за 2001 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Техніка, 2002. — 642 с.

9. Статистичний щорічник України за 2000 рік / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Техніка, 2001. – 600 с.

10. Україна у цифрах у 2008 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2009. — 270 с

11. Україна у цифрах у 2007 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. Консультант, 2008. – 259 с.

12. Україна у цифрах у 2006 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2007. — 239 с.

13. Україна у цифрах у 2005 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. - К. : Консультант, 2006. – 247 с.

14. Україна у цифрах у 2004 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2005. — 262 с.

15. Україна у цифрах у 2003 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2004. — 272 с.

16. Україна у цифрах у 2002 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Консультант, 2003. — 270 с.

17. Україна у цифрах 2001 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Техніка, 2002. — 261 с.

18. Україна у цифрах у 2000 році : короткий статистичний довідник / Держ. ком. статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. — К. : Технiка, 2001. — 256 с.

19. Зовнішня торгівля України товарами та послугами у 2008 році [Текст] : стат. зб. : у 2 т. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2009. — Т. 1. — 170 с.

20. Зовнішня торгівля України товарами та послугами у 2008 році [Текст] : стат. зб. : у 2 т. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2009. — Т. 2. — 180 с.

21. Зовнішня торгівля України товарами та послугами у 2007 році [Текст] : стат. зб. : у 3 т. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2008. — Т. 1. — 170 с.

22. Зовнішня торгівля України товарами та послугами у 2007 році [Текст] : стат. зб. : у 3 т. / Державний комітет статистики України — К. : Держкомстат України, 2008. — Т. 2. — 175 с.

23. Зовнішня торгівля України товарами у 2007 році [Текст] : стат. зб. : у 3 т. / Державний комітет статистики України. – К. : Держкомстат України, 2008. — Т. 3. — 115 с.

24. Роздрібна торгівля України у 2008 році : статистичний збірник / Державний комітет статистики України — К. : Держкомстат України, 2009. — 175 с.

25. Роздрібна торгівля в Україні у 2007 році [Текст] : стат. зб. / Державний комітет статистики України. – К. : Держкомстат України, 2008. 173 с.

26. Роздрібна торгівля України у 2006 році : статистичний збірник / [під заг. керівн. Піщейка В. О.; відп. за вип. Фризоренко А. О.] ; Державний комітет статистики України — К. : Держкомстат України, 2007. — 186 с.

27. Туризм в Україні [Текст] : стат. зб. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2008. — 218 с.

28. Туризм в Україні [Текст] : стат. зб. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2006. — 184 с.

29. Промисловість України у 2001-2007 роках [Текст] : стат. зб. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2008. — 305 с.

30. Паливно-енергетичні ресурси України :статистичний збірник /Державний комітет статистикиУкраїни—К. : Держкомстат України, 2009. — 450 с.

31. Транспорт і зв’язок України 2008 [Текст] : стат. зб. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2009. — 300 с.

32. Транспорт і зв’язок України 2007 [Текст] : стат. зб. / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2008. — 276 с.

33. Готелі та інші місця для тимчасового проживання : статистичний бюлетень / Державний комітет статистики України. — К. : Держкомстат України, 2007. — 170 с.

34. Регіони України 2008 [Текст] : стат. зб. : у 2 ч. / [за ред. О. Г. Осауленка ; відп. за вип. Н. С. Власенко]. – К. : Держкомстат України, 2008. Ч. 1. 368 с.

35. Регіони України 2008 [Текст] : стат. зб. : у 2 ч. / [за ред. О. Г. Осауленка ; відп. за вип. Н. С. Власенко]. К. : Держкомстат України, 2008. Ч. 2. 804 с.

36. Основні показники господарсько-фінансової діяльності підприємств Укоопспілки за 2007 рік. — К. : Укоопспілка, 2008. — 132 с.

37. Основні показники господарсько-фінансової діяльності підприємств Укоопспілки за 2006 рік. — К. : Укоопспілка, 2007. — 132 с.

38. Основні показники господарсько-фінансової діяльності підприємств Укоопспілки за 2005 рік. — К. : Укоопспілка, 2006. — 132 с.

39. Основні показники господарсько-фінансової діяльності підприємств Укоопспілки за 2004 рік. — К. : Укоопспілка, 2005. — 129 с.

40. Основні показники господарсько-фінансової діяльності підприємств Укоопспілки за 2003 рік. — К. : Укоопспілка, 2004. — 65 с.

41. Основні показники господарсько-фінансової діяльності підприємств Укоопспілки за 2002 рік. — К. : Укоопспілка, 2003. — 132 с.

42. Основні показники господарсько-фінансової діяльності підприємств Укоопспілки за 2001 рік. — К. : Укоопспілка, 2002. — 128 с.

43. Balance of Payments Statistics Yearbook. — Wash. DC. IMF.

44. Direction of Trade Statistics Yearbook. — Wash. DC. IMF.

45. International Financial Statistics. — Wash. DC. IMF.

46. International Trade. Trends and Statistics. — Geneva, WTO.

47. International Trade Statistics Yearbook. — N. Y. UN.

48. International Yearbook of Indastrial Statistics. — Vienna. UNIDO.

49. Main Economic Indicators. — Paris. OECD.

50. Monthly Bulletin of Statistics. — N.Y. U.N.

51. World Tables. — Wash. DC. World Bank.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

КОН’ЮНКТУРА РИНКІВ

Львівська комерційна академія... КОН ЮНКТУРА РИНКІВ Методичні вказівки та вимоги до виконання курсової роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Формули

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Теоретичний огляд
Значення цього розділу курсової роботи полягає у підведенні теоретичної бази під дослідження, які проводитимуться в курсовій роботі. Тут доцільно висвітлити питання теорії та практики проведення ко

Додатки
Додатки подаються після переліку використаних літературних джерел і містять низку важливих матеріалів, використання яких є недоцільним у основній частині курсової роботи, оскільки переобтяжує її і

Рисунки
Краще сприйняття і розуміння закономірностей явищ та процесів, що досліджуються, можна забезпечити за допомогою уточнення інформації, різноманітних ілюстрацій. Всі ілюстрації називаються рисунками.

Додаток Б
Взірці оформлення переліку використаних літературних джерел Книжки одного, двох і трьох авторів 1. Заблоцька Р. О. Світовий ринок

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги