рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ПОРЯДОК ПОДАННЯ РОБОТИ ТА ЇЇ ЗАХИСТ

ПОРЯДОК ПОДАННЯ РОБОТИ ТА ЇЇ ЗАХИСТ - раздел Философия, Інформаційні управляючі системи та технології     5.1 Подання Роботи До Захисту  ...

 

 

5.1 Подання роботи до захисту

 

Виконана магістерська атестаційна робота надається науковому керівнику. Він остаточно перевіряє відповідність виконаної роботи завданню і вимогам, що були висунуті, складає письмовий відзив, у якому дає характеристику роботи магістранта (додаток Ж), і узгоджує з завідувачем кафедри дату попереднього захисту роботи на засіданні кафедри. Якщо результат попереднього захисту або висновок кафедри щодо магістерської атестаційної роботи негативний, то виписка з протоколу засідання кафедри передається декану факультету для ухвалення остаточного рішення.

Після проведення попереднього захисту керівник робить відповідне позначення на зворотному боці титульного аркуша роботи. Магістрант розміщує відзив у конверті з написом «Відзив» на внутрішній стороні верхньої палітурки пояснювальної записки.

По кожній атестаційній роботі призначаються два рецензенти: один з яких від університету, а інший – з низки провідних спеціалістів інших вузів або науково-дослідних закладів. Магістрант послідовно надає кожному рецензенту пояснювальну записку, графічний матеріал та відзив наукового керівника.

Після одержання рецензій (додаток И) магістрант також розміщує обидві рецензії у конверті з написом «Рецензії» на внутрішньому боці верхньої палітурки пояснювальної записки.

Повністю готова МАР (пояснювальна записка + графічний матеріал) разом з відзивом наукового керівника та рецензіями надається магістрантом завідувачу кафедри. Завідувач кафедри вирішує питання про допуск магістранта до захисту роботи, про що робить відповідний запис на титульному аркуші пояснювальної записки. Після допуску до захисту робота подається в ДЕК.

Завідувач кафедри може не допустити магістранта до захисту атестаційної роботи в тому випадку, якщо випускна робота виконана на дуже низькому рівні або не враховані усі вимоги до роботи. У цьому випадку питання вирішується на засіданні кафедри, а протокол засідання надаються декану.

Рекомендуються такі терміни надання робіт на завершальному етапі магістерської підготовки (до дня захисту):

− надання роботи на підпис науковому керівнику – за 10–7 днів;

− попередній захист – за 9–6 днів;

− надання роботи на рецензію – за 5 днів;

− надання роботи на підпис завідувачу кафедри – за 3 дні;

− надання підписаної завідувачем кафедри роботи в ДЕК – за 1 день.

 

5.2 Захист магістерської атестаційної роботи

 

Захист атестаційних робіт проводиться на засіданні ДЕК за участю не менше половини складу комісії при обов'язковій присутності голови комісії.

Розклад роботи ДЕК, узгоджений з її головою і затверджений з подання декана факультету керівництвом університету, складається не пізніше, ніж за місяць до початку захисту магістерських атестаційних робіт.

Для наукової доповіді магістранту надається не більше 15 хвилин. Захист однієї роботи, як правило, не має перевищувати 30 хвилин. Під час захисту потрібно використовувати друкований та електронний графічний матеріал. Друкований презентаційний матеріал роздається членам ДЕК під час захисту.

Після доповіді магістрант відповідає на запитання членів ДЕК і присутніх на засіданні. Відповіді на питання членів ДЕК і присутніх мають бути короткими і не виходити за межі порушеної в проекті проблеми.

У ДЕК розглядаються рецензії і відзив керівника. Магістранту надається можливість відповісти на зауваження рецензентів.

ДЕК на своєму закритому засіданні приймає відповідне рішення про оцінку знань, виявлених під час захисту МАР. При визначенні оцінки МАР приймається до уваги рівень наукової, практичної і теоретичної підготовки магістранта. Результати захисту МАР оголошуються після засідання ДЕК у той же день після оформлення протоколів засідання.

Повторний захист МАР з метою підвищення оцінки не дозволяється.

За результатами захисту МАР, участі магістранта в науково-дослідній роботі за весь період навчання ДЕК може рекомендувати випускника до надходження в аспірантуру.

Магістрант, що одержав незадовільну оцінку під час захисту МАР, відраховується з університету і йому видається академічна довідка. У цих випадках ДЕК встановлює, чи може магістрант надати на повторний захист МАР з доробкою або він зобов'язаний узяти нову тему, визначену кафедрою. Магістрант, що не захистив МАР, допускається до повторного захисту атестаційної роботи протягом трьох років після закінчення університету.

Магістрантам, що не захищали МАР з поважної причини (документально підтвердженої), ректором університету може бути подовжений термін навчання до наступного терміну роботи ДЕК, але не більше, ніж один рік.


– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Інформаційні управляючі системи та технології

Упорядники В М Левикін... Д К Міхнов В І Саєнко М В Євланов...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ПОРЯДОК ПОДАННЯ РОБОТИ ТА ЇЇ ЗАХИСТ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
    Ці методичні вказівки висувають загальні вимоги до розробки, оформлення та захисту магістерської атестаційної роботи (МАР) за спеціальністю 8.01010101 – Інформаційні

МЕТА І ЗАВДАННЯ ДИПЛОМУВАННЯ МАГІСТРАНТІВ
    Дипломування магістрантів є заключним етапом підготовки до підсумкової державної атестації, що передбачає прилюдний захист МАР перед Державною екзаменаційною комісіє

СТРУКТУРА, ЗМІСТ ТА ОБСЯГ МАГІСТЕРСЬКОЇ АТЕСТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
    3.1 Загальні вказівки   МАР є комплексом, який складається з таких компонентів: − пояснювальна записка; − графіч

ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ МАГІСТЕРСЬКОЇ АТЕСТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
    4.1 Вимоги щодо оформлення пояснювальної записки   Пояснювальна записка оформлюється відповідно до вимог ДСТУ 3008-95 [4]. Пояснюваль

ЗМІСТ ВІДЗИВУ НАУКОВОГО КЕРІВНИКА
    У відзиві наукового керівника проекту мають бути розглянуті такі питання: − новизна розробки і ступінь її складності; − уміння магістра

ВИМОГИ ДО РЕЦЕНЗІЙ НА РОБОТУ
    На атестаційну роботу подаються рецензії двох опонентів. Основним змістом рецензії, форма якої наведена в додатку И, є результати всебічного аналізу й оцінка роботи

ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ
    1. Загальні методичні вказівки з дипломного проектування в університеті / Упоряд.: П.С. Ковтун, З.В. Дудар, В.Я. Журавльов, О.С. Шкіл. – Харків: ХНУРЕ, 2002. – 41 с.

ЗАВДАННЯ
НА МАГІСТЕРСЬКУ АТЕСТАЦІЙНУ РОБОТУ магістранту __________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові)   5. Тема роботи ___________

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
№ Назва етапів магістерської атестаційної роботи Термін виконання етапів роботи Примітка  

Форма відомості МАР
  Позначення Найменування Примітки   Текстові документи  

Рецензія
на магістерську атестаційну роботу   магістранта гр.___________ ____________________ (шифр групи) (прізвище, ім’я, по батькові)   Спеціальніст

Редактор О.В. Янова
Комп’ютерна верстка Л.Ю. Свєтайло     План 2013 (перше півріччя), поз. 7 Підп. до друку 9.01.2013. Формат 60х84 1/16. Спосіб друку – ризогра

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги