рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Порядок переадресування визначається Правилами.

Порядок переадресування визначається Правилами. - раздел Образование, Організація перевезень вантажів і пасажирів Заява Про Переадресування Надається На Ім'я: • Начальника Головного ...

Заява про переадресування надається на ім'я:

• начальника Головного комерційного управління Укрзалізниці – щодо переадресування всіх транзитних вантажів, вантажів призначенням у річкові та морські порти, а також за межі України (крім призначення вантажів у країні-учасниці СНД, країни Балтії);

• начальника залізниці, начальника комерційної служби – щодо переадресування всіх вантажів у межах залізниць України, а також у країни СНД і Балтії через сухопутні прикордонні переходи;

• начальника Дирекції залізничних перевезень - щодо переадресування всіх вантажів у межах, установлених начальником залізниці;

• начальника станції - щодо переадресування домашніх речей, які перевозяться у вагонах і контейнерах у прямому та місцевому сполученнях;

• начальників Одеської, Придніпровської та Донецької залізниць (або осіб уповноважених ними) щодо переадресування вантажів із станцій своїх залізниць на припортові станції своїх залізниць.

Заява може надаватися через начальника станції відправлення або станції, на якій буде переадресовуватися вантаж. Начальник станції у такому разі звертається за дозволом на переадресування до відповідного підрозділу залізниці.

У заяві, копія якої обов'язково адресується попередньому вантажоодержувачу, повинні бути вказані такі дані: найменування вантажу, номери вагона або контейнера і накладної, найменування відправника, станції і залізниці відправлення, станції і залізниці попереднього призначення, найменування первинного одержувача, станція і залізниця нового призначення, найменування нового одержувача, організація або посадова особа, якій довіряється здійснити оформлення перевізних документів на вантаж, що переадресовується.

Крім того, до заяви додається письмова згода нового одержувача на приймання вантажу, якщо він не входить до структури підприємства, організації, що звернулася із заявою про переадресування. У разі переадресування вантажу на адресу господарських товариств, приватних фірм та осіб до заяви необхідно додати письмове підтвердження начальника станції призначення про можливість нового одержувача прийняти вантаж.

Дозвіл на переадресування вантажу у вигляді наказу надається начальнику станції, яка оформлює переадресування.

Відмова у переадресуванні надається письмово і має бути обґрунтованою.

Переадресування виконується за первинними документами із внесенням відповідних змін: найменування станції призначення і її код, одержувач, його код і адреса закреслюються (так, щоб їх можна було прочитати) і вказуються нові дані відповідно до наказу про переадресування, У графі 5 накладної проставляється позначка: „Вантаж переадресовано за наказом... №... від... р. на станцію... залізниці". Виправлення і позначка засвідчуються підписом працівника станції і її штемпелем. Наказом на переадресування може бути обумовлено оформлення перевезення новими перевізними документами. У цьому випадку у верхній частині нової накладної і дорожньої відомості зазначається „Пере адресовано", під найменуванням вантажу - „За масою, кількістю і пломбами (ЗПП) первинного відправника", а в графі 5 накладної проставляються позначки:

• у первинних документах - „Вантаж переадресовано за наказом №... від ... р. на станцію ... залізниці";

• у нових документах - „Вантаж переадресовано за наказом №... від... р., первинна накладна № ..., станція відправлення ... залізниці, станція призначення ... залізниці".

Позначки засвідчуються підписом працівника станції і її штемпелем. Порядок оплати провізних та інших платежів обумовлюється в наказі на переадресування і може здійснюватися як на станції переадресування, так і на станції призначення. Для переадресування з оплатою на станції призначення необхідна письмова згода начальника станції нового призначення.

За час затримки вагонів (контейнерів) в очікуванні переадресування справляється плата, встановлена згідно із статтею 119 Статуту. Час затримки обчислюється з моменту, коли минуло дві години після повідомлення про прибуття вантажу до оформлення відправником перевізних документів на переадресований вантаж.

Якщо вантаж очікує переадресування у вагоні (контейнері) на місці загального користування впродовж терміну, що перевищує термін безкоштовного зберігання, встановлений статтею 46 Статуту, то ван­тажовласник, крім плати за користування вагонами (контейнерами), сплачує залізниці плату за зберігання вантажу.

Переадресування вантажів, що перевозяться в міжнародних залізничних сполученнях, здійснюється в порядку, встановленому відповідними угодами.

Переадресування вантажів, що перевозяться під митним, ветеринарним контролем, та підкарантинних вантажів проводиться лише за дозволом відповідного органу контролю.

Перевірка температури в вантажному приміщенні рефрижераторних вагонів під час перевезення здійснюється робітниками обслуговуючої бригади через кожні 4 години по показникам дистанційних приладів контрольної кабіни управління.

Контрольна перевірка температури в вантажному приміщенні кожного вагона виконується переносною термостанцією не рідше чим через кожні 12 годин.

Одночасно з визначенням температури повітря в вантажному приміщенні визначається температура зовнішнього повітря по термометрам/ встановленим з обох сторін вагона з дизель - електростанцією і з службовим приміщенням .

Показники приладів контролю температури, час включення і виключення холодильно-опалювальних установок, вентиляторів, циркуля торів і час вентилювання записують в робочий журнал секцій (АРВ-Є).

Про необхідність екіпіровки на шляху прямування дизпаливом і іншими матеріалами керівник обслуговуючої бригади повинен за 6 - 12 годин телеграмою повідомити про це начальника станції і ближчий пункт екіпіровки. При обладнанні поїзного локомотива радіозв'язком з поїзним диспетчером це повідомлення може передаватися через машиніста локомотива.

Екіпіровка рефрижераторних вагонів всіх типів паливом, хладогентом і іншими матеріалами виконується дорогою, здійснюючою перевезення, з оплатою робіт і екіпірованих матеріалів власником вагонів в відповідності з пунктом 4.8 Додатку до Угоди про використання і технічне обслуговування ізотермічних вагонів і взаєморозрахунків, пов'язаних з перевезенням в них вантажів.

Технічне обслуговування і поточний ремонт холодильно-енергетичного і іншого внутрішнього обладнання рефрижераторних секцій і АРВ зі службовим приміщенням виконується обслуговуючою бригадою власника на всіх залізницях держав-учасників Угоди.

При необхідності проведення складного поточного ремонту холодильно-енергетичного і іншого внутрішнього обладнання вагонів, від якого залежить збереження вантажу, який перевозиться, супроводжуюча бригада може звернутися за допомогою в лінійні ремонтні підрозділи любої залізниці з оплатою ремонту власником вагона.

При несправності спеціального обладнання рефрижераторних секцій і АРВ зі службовим приміщенням і неможливості подальшого транспортування вантажу обслуговуюча бригада звертається до адміністрації станції, в відділення і управління залізниці по місці знаходження, які приймають рішення про порядок перевантаження вантажу або його реалізації. Усі витрати, пов'язані з перевантаженням і реалізацією вантажу, а також з можливим зниженням його якості, несе дорога - власниця рухомого складу. Після перевантаження вантажу несправний рухомий склад направляється в ремонт на дорогу приписки або в інший пункт по вказівці власника.

Забороняється вилазити на дах вагонів на електрифікованих дільницях. У випадку крайньої необхідності на вимогу обслуговуючої бригади для роботи на даху в встановленому порядку повинна бути знята напруга або вагони подані на колію, яка не мас контактної мережі, в відповідності з правилами безпеки для робітників залізничного транспорту на електрифікованих лініях.

У випадку виникнення серйозних труднощів з рухом або перервою руху поїзда на довгий період керівники відділень служб зобов'язані:

а) негайно встановити наявність в затриманих поїздах вагонів з вантажами, які швидко псуються і прийняти міри до їх першочергового відправленню з перевагою перед іншими вантажами;

б) своєчасно здійснювати заходи по організації нормального технічного обслуговування рефрижераторних вагонів і забезпечення повного збереження вантажів, які швидко псуються.

Про прийняті міри в вказаних випадках доповідається керівництву департаменту (управління, відділу) вантажної і комерційної роботи відомства залізничного транспорту країн СНГ, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Естонської Республіки.

Бригади рефрижераторного складу підпорядковуються митним, залізничним і іншим правилам країн, залізниці яких приймають участь в перевезенні.

При перевірці секції на таможні, прикордонниками, міліцією, пожежниками в робочому журналі форми ВУ-85 робиться запис про то що, хто перевіряє і про результати перевірки.

При перевірці на таможні вантажних вагонів механік обслуговуючої бригади відкриває і закриває двері вагона. Представник станції і представник таможні складають акти вскривання вагона, який прикладається до документів для перевезення.

При перевезенні вантажу в супроводі провідника вантажовідправника (вантажоодержувача) в службовому вагоні рефрижераторної секції в накладній в графі „Найменування вантажу" записується телеграма або вказівка, в відповідності з якою супроводжує вантаж провідник, а також документи, необхідні для переїзду його через державні кордони.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Організація перевезень вантажів і пасажирів

Чернівецький транспортний коледж... Розглянуто на засіданні циклової комісії Протокол...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Порядок переадресування визначається Правилами.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Тем відведених на самостійне вивчення
  № Назва теми Кількість годин   Розділ I. Вантажна і комерційна робота. Організація експ

ТЕМА 1.8. Вантажні і комерційні операції на станціях призначення
Питання:1. Подача вагонів під розвантаження, комерційний огляд. 2. Час розвантаження. 3. Час збереження вантажів. 4. Перевірка маси, кількості місць, ст

Графік обробки документів у товарній конторі при розрахунках через ТехПД
Для деяких вантажів встановлені досить обмежені терміни граничного зберігання. Це стосується тих категорій вантажів, зберігання яких викличе повне або часткове псування і зробить їх непридатними дл

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги