рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Висновки

Висновки - раздел Педагогика, Розробка методики формування в учнів системи знань і вмінь з технології обробки металу не верстатах на заняттях з трудового навчання у 9 класі (профіль "Металообробка") Висновки. В Процесі Виконання Курсової Роботи Ми Провели Аналіз Літератури З ...

Висновки. В процесі виконання курсової роботи ми провели аналіз літератури з даної теми і з’ясували, що в літературних джерелах вона висвітлена дуже мало, що і дало привід для подальшого розгляду цієї проблеми. Нами було проведено аналіз педагогічного досвіду та розкрито педагогічну сутність системи знань і вмінь з технології обробки металу на верстатах.

Ми довели, що знання і вміння дійсно є цілісною системою і при виконанні токарних і фрезерних робіт повинні використовуватись комплексно.

Було встановлено, що успішними передумовами формування вмінь (навичок) є: – чітка визначеність завдання; – розуміння кінцевої мети завдання; – знання засобів її досягнення; – відповідність завдання сформованим вмінням; – ефективність інструктажу вчителя; – об’єктивне оцінювання; – наявність зацікавленості (інтересу) в учня до завдання; – можливість для учня проявити ініціативу; – самоконтроль та самооцінка своєї роботи.

Також було з’ясовано, що на ефективність трудового навчання у формуванні системи знань і умінь з технології обробки металу на верстатах на заняттях у 9 класі впливають планування та нормування праці, відзначення результату праці, застосування різних форм організації праці. Було розроблено методику формування вмінь і знань, потрібних для роботи на токарних і фрезерних верстатах, розроблено календарно-тематичний план і два план-конспекти уроків з використанням розробленої методики та на практиці проведено педагогічний експеримент над учнями 9-тих класів рівненської школи №9. За результатами експерименту можна стверджувати, що запропонована методика формування системи знань і умінь з технології обробки металу на верстатах на заняттях з трудового навчання у 9 класі цілком себе виправдовує і дає кращі результати в порівнянні з традиційною методикою.

Отже, завдання, які ставились перед курсовою роботою на тему “Розробка методики формування в учнів системи знань і умінь з технології обробки металу на верстатах на заняттях з трудового навчання у 9 класі при вивченні профілю “Металообробка”, успішно виконані. Література. 1. Муравйов Е.М. Уроки по технологии. – //Школа и производство: №5, 1998 2. Батышев С.Я. Трудовая подготовка школьников.

Вопросы теории и методики.– М.:Педагогіка, 1981.–192с. 3. Воловиченко А.И, Совершенствование организации трудового обучения в школьных мастерских.

К.: Рад.шк 1987.–206с. 4. Кальней В.А. и др. Основы методики трудового и профессионального обучения.

Под ред. В.А. Полякова.– М.: Просвещение, 1987.– 191с. 5. Кругликов Г.И. Методика изучения технологий ручной и машинной обработки металлов. // Школа и производство: №8, 1999. 6. Концепція трудової підготовки школярів України: Проект //Освіта.– 1993.– 30 серпня. с.8–9. 7. Муравьев Е.М Молодцов М.П. Практикум в учебных мастерских.

Ч1. М.: Просвещение, 1987.–271с. 8. Демин В.В. Тесты по технологии (токарные и фрезерные работы). //Школа и производство: №9, 2000. 9. Муравьев Е.М Молодцов М.П. Практикум в учебных мастерских.

Ч2. М.: Просвещение, 1987.–239с. 10. Програма трудового навчання для 8–9 класів.(Профіль “Металообробка”) 2000. 11. Рожнев Я.А. Методика трудового обучения с практикумом в учебных мастерских: уч. пос.для уч М.: Просвещение, 1988.– 240с. 12. Тхоржевський Д.О. Методика трудового і професійного навчання та викладання загально технічних дисциплін. К.: Вища школа, 1992.– 332с. 13. Скаткін М.Н. Методологія і методика педагогічних досліджень.

К.: Вища школа, 1999. 14. Суриков Р.С. Професійне навчання. // Педагогіка і психологія:№4.1997. 15. Педагогика / Под ред. Г. Нойнера, Ю. К. Бабанского. – М.: Педагогика, 1984.–368с.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Розробка методики формування в учнів системи знань і вмінь з технології обробки металу не верстатах на заняттях з трудового навчання у 9 класі (профіль "Металообробка")

Профіль трудового навчання вибирається не тільки в залежності від наявної навчально-матеріальної бази, але й від наявності у даній місцевості… Ці програми дуже схожі за принципом побудови та мають одну і ту ж структуру. Якщо ж для даного профілю не існує програм, які складені Міністерством освіти України, то школам надається право разом…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Висновки

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Планування занять з трудового навчання
Планування занять з трудового навчання. Планування занять в майстернях включає в себе такі етапи: підготовка вчителя до навчального року, підготовка вчителя до уроку, підготовка вчителя до н

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги