Словообразование

План Вступ 1. Словотворення 1.1 Афкси, префкси, суфкси 1.2 Складн слова1.3 Другорядний тип словотвору 1.4 Конверся 2. Практична частина 24 Висновки 29 Бблографя 31 Вступ Лексикология вивча словниковий склад мови його властивост словотвр значення. При цьому розрзняються загальна лексикологя, у який вивчаються спльн явища клькох мов, лексикологя спецальна, у якй явища розрзняються у межах окремо мови. Звдси предметом англйсько лексиколог лексика англйсько мови з усма особливостями характеристиками.

Мовна лексика це сукупнсть слв словотврних елементв, як складають органзовану цлсну систему. Завданням лексиколог визначення властивостей слв, х творення, вживання взамозалежнсть у систем власно мови. Лексичн явища певним чином об днуються за спльними ознаками вивчаються у сукупност у х морфологчному склад, за значенням, сталими властивостями, лексико-естетичними ознаками походженням, далектними розбжностями.

Як галузь загального мовознавства лексикологя ма свою мету сво методи дослдження лексики. У першу чергу мету дослдження складають походження, розвиток вживання словникового складу. Методи дослдження при цьому можуть бути рзними, причому не вс вони з однаковим успхом застосовуються до окремих лексичних явищ. Слово вважаться головною одиницею лексикологчного дослдження з т причини, що в ньому прославляються закони розвитку змни словникового складу мови. Провдна риса розвитку слова у новтнй час це перерозподл значень.

Слово, як кожна мовна одиниця це явище. Що ма форму змст значення. Форма сну завдяки фонетичнй оболонц ма морфологчн категор. Лексикологя, як мовна дисциплна, ма власн методи дослдження. Спвставлення опис лексичних фактв проводиться в залежност вд мовних позамовних причин. Проте мовну структуру нколи неможливо розглянути у межах само себе без застосування як нших мовних рвнв, так явищ окремих галузей пзнання.

Лексикологя тсно поднана з граматикою, сторю мови, стилстикою, фонетикою, орфографю, лексикографю етимологю мови. Окрем лексичн явища нколи потребують даних таких наук, як флософя, психологя, загальна сторя антропологя. У свой сукупност слова складають лексичн пдвалини мови, слова змнюються у мовленн за граматичними законами. Визначають слова, як одиниц мови, багато в залежност вд критерв, пдходу, точок зору. У лексичному розумнн воно визначаться як одиниця називання, що ма лексико-семантичне наповнення може виражати сформульоване поняття.

Основна цль цього дослдження визначити основн закономрност та властивост утворення нових слв в англйськй мов за допомогою морфеми er. 1.

Словотворення

при утворенн менникв вд дслв, псля яких може вживатися прийменник out,... Найпоширнешою структурною формулою складних менникв формула NN. Так, скорочення в галуз дитячо лексики не виходять за меж домашнього п... Це одне з головних джерел поповнення мовно лексики для нього майже не ... Серед широко вживаних дслв мамо значну кльксть таких, як легко конверт...

Практична частина

19 З точки зору характеру основ, котр утворюють структурно складн один... Зайва склянка пва Head-liner амер. розп. Популярний актор, зрка крану Book-holder 1. Розглянут нами складн менники з останнми стоячим перед суфксом er дслв...

Бблографя

Бблографя . 1. Н.М. Равська Теоретична граматика сучасно английсько мови. Видавниче об днання Вища школа.

Кив. 1976. 141с. 2. Р.А Клоуз Довдник з граматики для вивчення английсько мови. Москва. 1979. 86 с. 3. М Мостовий. Лексикологя английсько мови. Харкв. Видавництво Основа 1993. 255с.