Критерій відношення правдоподібності для великих вибірок

Мнстерство освти та науки Украни Нацональний унверситет Льввська полтехнка Кафедра прикладно математики Курсова робота з дисциплни Математична статистика на тему Критерй вдношення правдоподбност для великих виброк Виконав студент гр. ПМ-42 Сулима А.Р. Кервник доц. Ружевич Н. А. Львв-2006 Дослджено критерй вдношення правдоподбност для великих виброк. Для цього застосовано метод вдношення правдоподбност для полномального розподлу.Написана програма на мов Delphi. змст Вступ41. Основн поняття математично статистики52. Основн елементи асимптотично теор критерю вдношення правдоподбност 73. Задач104. Опис програми125. Висновки136. Список використано лтератури147. Додаток 1158. Додаток 216 вступ Задача розробки рацональних методв переврки статистичних гпотез одна з основних задач математично статистики.

Якщо для явища, яке вивчаться, сформульована певна гпотеза, то задача поляга в тому, щоб сформулювати таке правило, яке б дозволило за результатами вдповдних спостережень прийняти чи вдхилити цю гпотезу.

Таким правилом статистичн критер переврки гпотез. Уданй курсовй робот розглядаться критерй вдношення правдоподбност для великих виброк. Робота складаться з вступу, чотирьох параграфв, висновкв, списку використано лтератури та двох додаткв. Перший параграф теоретична частина, в якй викладен основн поняття, як зустрчаються у робот.

Дальше описана основна частина, де викладен елементи критерю вдношення правдоподбност для великих виброк. Третй параграф мстить деклька конкретних задач та х розв язання, а четвертий опис програми. Текст програми та результати зображений у Додатку 2. У Додаток 1 зображена таблиця розподлу. У висновках розкриваються вс негативн позитивн сторони критерю та описуться його загальне застосування. .

Основн поняття математично статистики

В процес переврки гпотези H0 можна прийти до правильного ршення або зр... Якщо для явища, яке вивчаться, сформульована певна гпотеза, то задача ... ншими словами, помилка першого роду ма мсце, якщо точка х попада в кри... Основн поняття математично статистики. Особливо розповсюдженою являться величина Вона означа, що в середньому...

Основн елементи асимптотично теор критерю вдношення правдоподбност

Тод для великих виброк n при виконанн вказаних умов регулярност критер... Тод для будь-яко неперервно функц випадкова величина На основ закону в... Але за теоремою, звдси слду спввдношення 2. Переврити, чи не суперечать дан при гпотез H0 де Розв язання У задач N... Функця simpf формула Смпсона наближеного знаходження нтегралу Функця i...

Висновки

Висновки. Застосовуючи метод вдношення правдоподбност та використовуючи наведен ... Але поряд з тим цей метод ма обмеженсть у застосуванн. Так, у випадку ... Крм того, за допомогою цього методу можна проврити тльки гпотези, як н... Слд звернути увагу на те, що для вс теор переврки статистичних гпотез ...

Список використано лтератури

А. AppendFORVi- Pi nmemo2.Lines. AddHYPOTHESIS IS NOT ACCEPTABLE Memo1.Lines. LoadFromFileOpenDialog1.File Name for i0 to memo2.Lines. Count-1 do begin sMemo2.Lines.