рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Представництв фірм.

Представництв фірм. - раздел Высокие технологии, Кириченко А.А. Максимова Т.Ю. Бовт В.В. Інтернет-технології для бізнесу Internet - Це "мережа Мереж". Це Не Глобальна Обчислювальна Мережа,...

Internet - це "мережа мереж". Це не глобальна обчислювальна мережа, а структура, що об'єднує глобальні обчислювальні мережі.

Спочатку вважалося, що глобальна обчислювальна мережа(ГВС) повинна мати у своїй основі базову мережу передачі даних(СПД). Тому ГВС можна було побудувати на основі МГТС(Міжміському Телефонному Зв'язку) або якої-небудь галузевої системи зв'язку, наприклад, МПС або Газпром. Але у міру розвитку ГВС з'ясувалося, що глобальні обчислювальні мережі можна створювати і на основі оренди систем зв'язку, наприклад - Фидонет.

У кожній ГВС використовується обмежена номенклатура технічних засобів, зазвичай - ЕОМ одного типу(IBM 360, ЄС ЕОМ, IBM PC, Apple, та ін.). Формати використовуваної в них інформації і системи команд різні. Мережі, в яких використовується один вид ЕОМ, називаються однорідними. Для того, щоб з'єднати дві ГВС, побудовані на різних типах ЕОМ(різнорідні ГВС), потрібні спеціальні технічні і програмні засоби, реалізовані у вигляді "шлюзів"(чи "маршрутизаторів").

У шлюзах здійснюється та, що перекодувала інформації з кодів, що діють в одній мережі в коди, що діють в іншій(наприклад, з ЯКІ-7 в ДКОИ або в ASCII, і назад), і перетворюються інші дані(наприклад, адреси абонентів мережі) відповідно до правил, прийнятих в кожній ГВС. При великій кількості різнорідних глобальних обчислювальних мереж для зв'язку один з одним ці ГВС повинні мати велику кількість шлюзів, що пов'язано з великими матеріальними витратами.

Значно ефективнішою є розробка загальних для усіх правил обміну інформацією і способів її представлення.

При створенні Internet розроблена стандартна система адресації ресурсів(URL - Uniform Resource Locator) і правила обміну інформацією - протоколи TCP(Transmission Control Protocol) і IP(Internet Protocol), використовувані зазвичай спільно і відомі під ім'ям TCP/IP. URL і протоколи TCP/IP є стандартом Internet і обов'язкові для використання усіма ГВС для зовнішнього обміну інформацією у складі Internet.

URL - адресація має ієрархічний характер. Рівні ієрархії утворюють домени. Домени верхнього рівня класифікують ресурси по типах або по регіонах. По типах домени іменуються трьохбуквеними ідентифікаторами: gov(government) - урядові; edu - educational - освітні; org - organization - організації; net - домен сетеобразующих організацій; com - commercial - комерційні; mil - military - військові. По регіонах домени іменуються двох буквеними ідентифікаторами: uk - англия; jp - Японія; аи -

Австралія; ch - Чехія; ru - Росія; su - Радянський Союз; kg - Киргизія, і так далі

Домени другого і наступних рівнів є іменами постійно підключених до Інтернет комп'ютерів.

Доменна система адресації дозволяє адресувати не лише абонентів(якими можуть виступати сервери, клієнтські комп'ютери, абонентські пункти, мережеві принтери, та ін.), але і інформаційні одиниці, аж до файлів.

Згідно з протоколом TCP, передавана інформація розбивається на маленькі фрагменти - пакети. З'єднання пакетів відповідно до цього протоколу відбувається на приймаючій машині після їх вступу(поступати вони можуть на приймаючу машину врозбивку і по різних маршрутах). Протокол IP визначає найкращий маршрут від однієї ЕОМ до іншої і управляє передачею пакетів.

Internet реалізована з орієнтацією на технологію "клієнт - сервер", тобто передбачає наявність Host - комп'ютерів(Host - комп'ютером називається кожна постійно підключена до мережі ЕОМ зі встановленим на ній програмним забезпеченням сервера), з якими зв'язуються комп'ютери - клієнти.

Структуру Internet можна спрощено представити у вигляді мережі, що зв'язує різні ГВС через шлюзи. Структура таких ГВС може бути різною. У їх складі можна побачити три види провайдерів Internet : ISP, IPP, РСР і різні види серверів(E - mail, FTP, WAIS, Gopher, Telnet).

ISP(Internet Service Provider) - постачальник послуг Internet, тобто організації або приватні особи, що надають доступ в Internet. ISP підключені до Internet постійно і мають постійний 1Р-адрес(IP - адреса є частиною URL). Інші користувачі(клієнти) підключаються до ISP на час роботи(IP- адреса привласнюється їм ISP кожного разу при підключенні, а при відключенні - відбирається і може бути відданий кому-небудь іншому). ISP, як правило, надає своїм клієнтам видалений доступ по комутованих каналах телефонного зв'язку(це називається "dual - up service").

Для цього ISP орендує у місцевої телефонної компанії телефонні лінії, по яких з ним можна зв'язатися. Як мінімум одна з цих ліній має бути виділеною, використовуваною для постійного зв'язку ISP з Internet.

IPP(Internet Presence Provider) це постачальник, що забезпечує своїм клієнтам присутність в Internet. Він так само підключений до Internet постійно і має постійну IP- адресу. На відміну від ISP, він не надає послуг dual - up service. Він може тільки розміщувати на своїх серверах публікації інших осіб, рекламу, Web - сайти, і так далі

РСР(Private Content Publisher) - видавець власних матеріалів, є учасником міжмережевого обміну, який готує інформацію для розміщення в Internet.

У Internet налічуються мільйони Host - комп'ютерів, що належать різним глобальним обчислювальним мережам(у 1969г. було всього 4 "хоста", в 1996г. кількість Host- комп'ютерів зросла до 8,3 млн.).

У такій кількості Host- комп'ютерів зберігається величезна кількість інформації. Практично можна вважати, що в Internet є будь-яка інформація. Проблема полягає в тому, як знайти і отримати потрібну інформацію в потрібний момент? Для цього існують сервіси Internet . Вони постійно удосконалюються і доповнюються.

До ранніх видів сервісу відносяться: електронна пошта(e - mail); телеконференції(news); використання обчислювальних і інформаційних ресурсів комп'ютера в режимі видаленого терміналу(telnet); служба зберігання, пошуку і пересилки файлів - FTP(File Transfer Protocol); Archie - пошукова система FTP; інформаційна система Gopher; глобальна інформаційна система WAIS, що веде пошук за ключовими словами; WWW(World Wide Web) - всесвітня павутина(у її складі в липні 1993г. було 130 Host- комп'ютерів, а в червні 1996г. 230000).

Останнім часом з'являються нові види сервісу : комерційні інформаційні системи по виробниках товарів і послуг, котируваннях акцій на фондових біржах; системи для замовлення товарів по мережі(квіти, піца, авіаквитки, номер в готелі...); бібліотечні системи, електронні видання газет і журналів, сервісні представництва фірм, та ін.

Кожен сервіс вимагає свого програмного забезпечення. Тому, робота в Internet пов'язана з високими вимогами до кваліфікації користувача. Це означає, що для успішного використання багатьох видів сервісу потрібні глибокі професійні знання.

Але Internet цінний тоді, коли в нім може працювати кожен, у тому числі - що не має професійної підготовки. Тому при розвитку сервісів велика увага приділяється "дружності до користувача" створюваних програмних засобів. Саме тому став особливо бурхливо розвиватися сервіс WWW.

Проте, використання в Інтернет в цілях бізнесу тільки одного сервісу WWW(наприклад у вигляді Web - представництва фірми) не вирішує усіх проблем. Фірма повинна користуватися різними сервісами: електронною поштою, телеконференціями, різними пошуковими системами. При цьому треба мати на увазі, що в WWW - сервісі зосереджена далеко не уся інформація Інтернет (за деякими оцінками - не більше 20

Якщо фірма має в розпорядженні адресу електронної пошти, можна сказати, що вона вже має мережеву філію, яка надалі може бути оснащений Gopher або FTP -сервером, Web - сайтом, або WWW - сервером. Треба так само пам'ятати, що клієнти фірми можуть мати в розпорядженні доступ тільки до електронної пошти, внаслідок чого Web- сайт фірми таким клієнтам буде недоступний. Тому, якщо фірма обмежиться тільки створенням Web - сайту, це може негативно позначитися на її бізнесі. Найбільш оптимальним в цьому випадку для фірми видається окрім Web- сайту створення Gopher - сервера, доступного для e, - mail.

Вважається, що у Internet немає хазяїна. Координацію роботи Мережі веде Співтовариство Internet(ISOC), працююче на громадських засадах(знаходиться в Рестоне, штат Вайомінг, США).

ISOC обирає координаційну Раду Internet(IAB), яка розробляє технічну політику, ініціює розробку стандартів для роботи в Мережі.

Безпосередню дослідницьку і технічну роботу ведуть координаційні і робочі групи, створювані IAB.

Проте, децентралізація мережі має межу, пов'язану з привласненням адрес host, - комп'ютерам. Міжнародна організація Internic(http://www.internic.net/), де NIC означає Network Information Centre(Мережевий Інформаційний Центр) проводить реєстрацію host

- комп'ютерів(тобто контролює домени верхніх двох рівнів) і стежить за унікальністю реєстрованих адрес.

При реєстрації в Internic визначається кореневий домен, до якого відноситься реєстрований host, - комп'ютер, і вирушає заявка на реєстрацію в цьому домені його імені. Ім'я має бути унікальним(відсутнім в Internic), легко запам'ятовуватися і вводитися з клавіатури. За реєстрацію свого імені домена сплачується внесок. Окрема плата разів в два роки вноситься за супровід цього імені(тобто за зберігання цього імені у базі даних Internic).

У цій роботі Internic 'у допомагають інші організації. Так, Російський НДІ Розвитку Громадських Мереж(РосНИИРОС) реєструє імена доменів другого рівня в домені "ru".

Отримавши своє доменне ім'я, Ви можете стати ISP або IPP(ISP на відміну від IPP має право надавати своїм клієнтам домени третього рівня. Ніяких узгоджень з Internic або РосНИИРОС при цьому не вимагається).

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Кириченко А.А. Максимова Т.Ю. Бовт В.В. Інтернет-технології для бізнесу

Нтернет технології для бізнесу... Зміст... Глава Види Інтернет представництв...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Представництв фірм.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Введення
Значення нових інформаційних технологій, пов'язаних з використанням Internet для бізнесу, важко переоцінити. У поточному році місткість інформаційного Internet - ринку в США склала 300 млрд. доларі

Web присутності в Інтернет.
Основне його завдання - оголосити світу про існування цієї фірми. Таке оголошення має певний комерційний сенс, оскільки наявність своєї Web - сторіночки створює певний імідж фірмі, вона виглядає со

Web для просування товарів і послуг.
Це передусім - засіб масової інформації, оскільки основними інструментами просування товарів і послуг є publicity, advertising, public relations - дисципліни, які в зарубіжних Внз вивчаються при пі

Web електронної комерції.
Web цього типу є електронним магазином, що називається іноді віртуальним магазином або віртуальним прилавком. Такий Web повинен містити домашню сторіночку з переліком послуг, що надаються відвідува

Web сервісного і гарантійного обслуговування.
Сервісне і гарантійне обслуговування клієнтів може здійснюватися з Web - сайту, побудованого аналогічно сайтам, розглянутим в п.п. 1.2 - 1.4. Але може знадобитися і спеціальна функція Internet - ти

Web внутріфірмового навчання співробітників.
Web - сайти для внутріфірмового навчання співробітників мають спеціальну організацію, в якій значне місце займає захист від несанкціонованого доступу. Web - сайт робиться закритим, тобто доступ до

Web віртуального співтовариства фірми.
У західних компаніях вводяться спеціальні посади для відстежування цільової аудиторії. Таку аудиторію треба знайти, сформувати, притягнути на свій сайт, утримати. Після цього її можна використати д

Web для спільного проектування.
Цей Web призначений для організації спільної роботи фахівців, що знаходяться на значній відстані один від одного. Для спільної роботи необхідно мати загальний погоджений з усіма план дій. Кожен уча

Адресація ресурсів Internet.
Ресурсами Internet є host - машини, машини - клієнти, програми(наприклад, сервер WWW, сервер FTP, та ін.), інформаційні ресурси(файли на серверах, host - машинах і машинах - клієнтах). Усі

Призначення і сфера застосування протоколів електронної пошти.
На host- комп'ютері ISP виділяються поштові скриньки для користувачів, в яких накопичується уся кореспонденція, що приходить для них. При підключенні користувача до вузла(host- комп'ютеру

Отримання пошти.
Для перевірки утримуваної поштової скриньки потрібне активироватьпрограмму Internet Mail, і в її основному вікні клацнути по кнопці "Переслати(Send and Receive). Програма починає підключення д

Створення відповіді на лист
Відповідь на листи, що прийшли, необхідно складати так, щоб той, що отримав його міг згадати, про що йшла мова раніше. Для цього відповідь повинна містити цитати з попередньої кореспонденції. Для с

Електронний автопідпис листа.
Під електронним автопідписом розуміється текст(чи файл), який автоматично вставляється в кінець написаного листа. Для створення такого підпису в основному вікні програми Internet Mail виби

Адресна книга.
При активній роботі з електронною поштою накопичується велика кількість адрес. Програма Internet Mail дозволяє зберігати ці адреси і пов'язану з ними інформацію в адресній книзі. Звернення

Пересилка файлів по e - mail.
Електронна пошта призначена для пересилки текстових повідомлень, що не містять серед текстових символів практично ніяких службових знаків. При спробі передачі по електронній пошті двійкови

Служба FTP.
Комунікативну функцію в Internet виконує електронна пошта(electronic mail, або скорочено e - mail). Другою основною функцією є зберігання інформації. Ця функція знайшла в Internet своє відображення

Використання видалених ресурсів(Telnet).
За допомогою Telnet можна встановити зв'язок з іншим комп'ютером і використати його можливості в інтерактивному режимі. Це простий сервіс, одна з найстаріших технологій Internet. Програма - клієнт

Телеконференції(News).
У 1979г. була реалізована ідея аспірантів з університетів Дюка і Кароліни, що шукали можливість обміну інформацією між комп'ютерами своїх учбових закладів. Спочатку для такого обміну використовував

Безпосереднє спілкування(IRC).
Internet дозволяє не лише отримувати різноманітну інформацію і обмінюватися повідомленнями, але і спілкуватися в реальній масштабі годині з будь-яким користувачем мережі, де б він не знаходився. Ця

Всесвітня павутина(WWW).
Свій початок цей вид сервісу веде з березня 1989г., коли Тім Бернерс-Ли з CERN запропонував керівництву цього міжнародного європейського наукового центру концепцію нової розподіленої інформаційної

Пошукові системи(класифікація і сфери використання).
Пошук необхідних відомостей у великому об'ємі досить різноманітної інформації - завдання, яке людство вирішує вже багато століть. У міру зростання об'єму інформаційних ресурсів були розроблені доси

Пошукова система Yandex.
У 1997г. за адресою: http://www.yandex.ru відкрилася нова російська пошукова машина Yandex(чи Яndex). По набору своїх пошукових можливостей вона не поступається найскладнішим пошуковим машинам Захо

Засоби архівації і відновлення інформації.
Архівація файлів - це спосіб зменшення їх розмірів(стискування). Архівація потрібна для скорочення об'єму інформації при розміщенні її на магнітних носіях, і для скорочення часу на передачу файлів

Гіпертекст, послідовність створення гіпертекстових систем.
Ідея гіпертексту була описана в 1945 році Vannevar Bush в його пропозиціях по створенню електромеханічної інформаційної системи Мешех. У 1965г. Ted Nelson ввів в обіг сам термін "гіпертекст&qu

Архітектура сервісу WWW.
Сервіс WWW(Word Wide Web, або 3W - "всесвітня павутина") дозволяє організувати величезну кількість інформації в компактне сховище з легким доступом до наявних матеріалів. Найменш

WYSIWYG - системи проектування Web- сайтів.
Абревіатура WYSIWIG(від What You See Is What You Get) означає системи, в яких екранна форма не програмується, а "збирається" на екрані. Після закінчення складання форми система сама сотав

Склад, структура і функціональні можливості FrontPage.
Пакет FrontPage призначений для створення не дуже складних Web- сайтів. Він складається з трьох частин: редактора FrontPage Editor, провідника FrontPage Explorer, і WEB- сервера Microsoft Personal

Провідник FrontPage(FrontPage Explorer).
FrontPage Explorer(Провідник) здатний відображати Web- сайт на трьох різних панелях: структурній панелі(Outline View), панелі зв'язків(Link View) і загальної панелі(Summary View), що дозволяють бач

Редактор FrontPage(FrontPage Editor).
Інформаційне наповнення сторінок може бути виконане за допомогою FrontPage Editor або інших засобів(наприклад, Word 97). Проте, FrontPage Editor має більше можливостей. Можливості FrontPag

Динамічні Web- документи.
Динамічна сторінка - це сторінка, зміст якої створюється автоматично, "на льоту". При вступі запиту на неї сервер за допомогою спеціально передбаченого механізму(CGI) звертається до корпо

Засоби гіпертекстової розмітки.
Гіпертекстова розмітка застосовується для вказівки, в якій частині екрану і яким чином має бути відображений текст і як пов'язані між собою тексти, що становлять гіпертекстову базу даних. З цими ці

Wеb-представительство.
Зовнішні умови визначають, хто буде основним відвідувачем сайту; які джерела інформації є "своїми" для типового відвідувача, стиль викладу матеріалу в цих джерелах, точка зору, загальний

Контроль даних, що вводяться.
Введені користувачем дані мають бути в обов'язковому порядку піддані контролю, оскільки в середньому кваліфікований оператор припускається однієї помилки на 10 введених символів(кваліфікованим є оп

Тестування сайту.
Після того, як робота над сайтом завершена, необхідно провести його тестування. Сайт є складною конструкцією, до його перевірки необхідно підходити з різних сторін, виявлені при перевірці недоліки

Дослідження ефективності сайту.
Починати дослідження ефективності створеного сайту необхідно з першого ж його "робочого дня". При дослідженні ефективності сайту необхідно отримувати і фіксувати наступну інформацію: скіл

Основна
1. Н.Рэнделл, Д. Джонс "Mikrosoft FrontPage. Якнайповніше керівництво", C- Пб, BHV, 1997. 2. Луіс Кан, Лаура Коган "Мій вузол WEB", М., "Російська Редакція",

Додаткова
7. А.Чупалов "Як заробляти гроші в Інтернет", С-П., Пітер, 1997. 8. Винс Имери "Як зробити бізнес в Інтернет", Київ, Комиздат, 1997. 9. Дэ.Хеллер, До.Хеллер &q

Глоссарій
Гіпертекст - засіб з'єднання інформації, що міститься в одному документі, з інформацією з того ж документу. Глобальна обчислювальна мережа - мережа великої протяжності. Як правило включає

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги