рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Технологія створення, форматування та редагування нумерованих, маркірованих і багаторівневих списків

Технологія створення, форматування та редагування нумерованих, маркірованих і багаторівневих списків - раздел Высокие технологии, Лекція 3 Тема: Технологія створення списків та таблиць у середовищі MS Word 2010 У Word Можна Зручно І Швидко Оформляти Списки. При Цьому Під Списком Розумієт...

У Word можна зручно і швидко оформляти списки. При цьому під списком розуміється деякий перелік, кожен елемент якого наголошується позначкою або цифрою. При позначенні елементів кружечками, рисками тощо список називається маркірованим, при позначенні цифрами – нумерованим.

Приклад маркірованого списку:

· зошит;

· ручка;

· підручник.

Інший приклад маркірованого списку:

- зошит;

- ручка;

- підручник.

А нумеровані списки виглядають:

1. Зошит;

2. Ручка;

3. Підручник.

Аби оформити список, потрібно спочатку набрати сам його текст. Робиться це так:

1. З нового рядка набрати текст першого елементу списку. При цьому не слід натискати на клавішу Enter, поки не закінчиться введення тексту першого елементу (навіть якщо текст не поміщається в один рядок).

2. Лише коли потрібно буде перейти до введення другого елементу списку, натиснути на клавішу Enter і перейти на наступний рядок.

3. З нового рядка аналогічним чином набрати текст другого елементу списку. Після закінчення натиснути Enter. Набрати таким чином всі елементи списку.

4. В результаті у повинно вийти приблизно наступне:

Зошит;

Ручка;

Підручник.

5. Далі виділити цей перелік і на вкладці Основнестрічки інструментів натиснути кнопки , в залежності який список потрібно створити – маркірований, нумерований або багаторівневий.

Поряд зі всіма кнопками є направлена вниз стрілка, клацнувши по якій здійснюється доступ до розширених настроювань списку. Так для маркірованого списку можна обрати зовнішній вигляд маркерів, якими повинні будуть виділятися елементи списку, для нумерованого списку – формат нумерації тощо (див. рис. 3.1).

 

 

Рис. 3.1. Створення списків

 

Можна задати свій вигляд маркерів, якими повинні позначатися елементи списку. Для цього в галереї можливих варіантів маркерів (див. рис. 3.2), , в самому низу вибрати Визначити новий маркер.

На екрані з’явиться діалогове вікно Визначення нового маркера.

Натиснувши в ньому кнопку Символ,можна задати як маркер один з символів (див. рис. 3.2), а натиснувши кнопку Рисунок– який-небудь з рисунків.

 

 

Рис. 3.2. Задання маркерів нового типу

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Лекція 3 Тема: Технологія створення списків та таблиць у середовищі MS Word 2010

Тема Технологія створення списків та таблиць у середовищі MS Word... Мета Ознайомитися з створенням та редагуванням списків та таблиць у текстовому редакторі Word Здобути навички...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Технологія створення, форматування та редагування нумерованих, маркірованих і багаторівневих списків

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Використання імен закладок і посилань на клітинки у формулі
Використовуючи ім’я закладки у формулі можна посилатися на клітинку із закладкою. Наприклад, якщо створити закладку для клітинки, яка містить або обчислюється як число з іменем закладки валовий_при

Приклади посилання RnCn
Об’єкт посилання Стиль посилання Увесь стовпець Cn Увесь рядок Rn

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги