Основні засади зовнішньоекономічної політики України

Мжнародн економчн вдносини Реферат на темуОсновн засади зовншньоекономчно полтики УкраниКиев 1999 Змст Вступ 1. Принципи зовншньо-економчно дяльност Украни 2. Зовншн зв язки Украни 3. Основн засади взамовдносин з ншими державами 4. Регулювання зовншньоекономчно дяльност 14 Висновки 17 Список використано лтератури 18 Вступ Зовншньоекономчн зв язки Украни в сучасних умовах стають могутнм засобом прискорення науково-технчного розвитку та нтенсифкац економки.

Нин оволодвати найновшими досягненнями науки технки без нтенсивного обмну науковими дослдженнями, рзномантними товарами послугами означа нерацонально використовувати власн ресурси, втрачати час темпи розвитку. Зовншньоекономчна дяльнсть да змогу прискорювати науково-технчний прогрес завдяки органзац спльних дослджень, швидкому перобладнанню сучасною технкою цлих галузей виробництв, сприя розв язанню багатьох соцальних проблем.

Отже, зовншньоекономчн зв язки стають одним з основних чинникв розвитку господарства Украни. Правову основу для практичного здйснення зовншньоекономчно полтики створюють Закони Украни Про зовншньоекономчну дяльнсть квтень 1991 р Про вльн економчн зони жовтень 1992 р Про ноземн нвестиц березень 1993 р Концепця Закону Про зовншньоекономчну дяльнсть грунтуться на використанн можливостей ринково економки, яка поступово утведжуться в держав. В Закон докладно опрацьовано механзм регулювання зовншньоекономчно дяльност, який повинен забезпечити прогресивн структурн зрушення в економц та сприятлив умови залучення до свтового подлу прац разом з збереженням господарського збалансування та рвноваги внутршнього ринку Украни.

Мжнародн зв язки Украни здйснюються як у зовншнй торгвл, так в економчному, науково-технчному культурному спвробтництв, в мжнародному туризм та нших формах. Основою здйснення мжнародних зв язкв законодавчо визначен засади, а також перспективи напрями зовншрьоекономчно полтики. 1.

Принципи зовншньо-економчно дяльност Украни

2 Принцип свободи зовншньоекономчного пдпримництва, що поляга у прав с... 4 Принцип верховенства закону, що поляга у регулюванн зовншньоекономчн... 6 Принцип екввалентност обмну, неприпустимост демпнгу при ввезенн та в... дол. дол.

Основн засади взамовдносин з ншими державами

Економчн вдносини Украни з ншими державами регулюються вдповдними мжна... Украни, згдно з Законом Про зовншньоекономчну дяльнсть, може укладати,... В результат очкуваного найближчими роками розширення С - вступу до С П... Регулювання зовншньоекономчно дяльност З метою забезпечення збалансова... Держава та органи в процес регулювання зовншньоекономчно дяльност не м...

Висновки

Формування зовншньоекономчних зв язкв тягне за собою виникнення багато... Висновки. В даному аспект можна видлити слдуюч ключев проблеми розвитку укранськ...

Список використано лтератури

Список використано лтератури 1. Закон Украни Про зовншньоекономчну дяльнсть вд 16.04.91 2. Про затвердження Стратег нтеграц Украни до вропейського Союзу Урядовий кур р, 18 червня 1998 3. Все про зовншньоекономчну дяльнсть. Дло 1-2.1998 4. Спецвыпуск.

Внешняя торговля.

Бизнес 15. 20 апреля 1998 года. 5. Мжнародн валютно-кредитн вдносини пдручник Под ред. Филипенко А. С. -К. Либдь, 1997.