рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Основні можливості програми Power Point.

Основні можливості програми Power Point. - раздел Образование, ПЕРЕЛІК ПРОГРАМНИХ ПИТАНЬ Для Розробки Презентацій Мультимедіа Найпростішою В Україні Є Російськомовна ...

Для розробки презентацій мультимедіа найпростішою в Україні є російськомовна версія PowerPoint, яка входить до складу інтегрованого пакету MS Office. За допомогою цього компонента розробляють презентації, що складаються з наборів слайдів, у яких надана можливість поєднувати текст із графічними об’єктами, фотокартками, звуком, відео- та мультиплікаційними ефектами. Слайди можна подавати як у суворій чорно-білій гамі, так і у вигляді кольорових зображень, для чого використовують шаблони оформлення.

Слайди презентації можуть містити: текст; таблиці;діаграми;рисунки;

відеокліпи;звуковий супровід (музику або голос);гіперпосилання на інші слайди та документи (презентації, таблиці, діаграми тощо, які знаходяться на даному комп’ютері або в Internet).

Запуск PowerPoint відбувається за наступною схемою:

Пуск Þ Программы Þ PowerPoint.

Режими роботи PowerPoint:

– звичайний режим: у цьому режимі робоча ділянка вікна складається з ділянок слайду, структур і нотаток (рис. 1), розміри кожної з них можна змінювати; в цьому режимі можна працювати не тільки з

текстом і графікою, але і з звуком, ефектами анімації й гіперпосиланнями;

– режим структури відображає заголовки і текст слайдів у вигляді ієрархічної структури; використовують для ознайомлення з порядком проходження слайдів та при потребі зміни структури презентації (переміщення розділів, їх вилучення, редагування тексту тощо);

– режим слайдів дозволяє працювати з окремими слайдами (створювати, змінювати);

– режим сортування призначений для розташування на екрані мініатюрних зображень всіх слайдів презентації (рис. 3); використовують для перегляду послідовності, у який розташовано слайди в презентації, а також для додавання, вилучення і переміщення слайдів;

– режим показу слайдів призначений для демонстрації презентації; використовують для попереднього перегляду підготовленої презентації; цей режим дозволяє не тільки виводити кожен слайд в повноекранному режимі, але ж простежити, як здійснюються переходи між слайдами і виконуються різноманітні ефекти.

Основні способи створення презентації

Після запуску PowerPoint, на екрані з’являється діалогове вікно, в якому пропонується створити презентацію використовуючи один із способів:

– мастер автосодержания;

– шаблон оформления;

– пустую презентацию.

мастер автосодержания – самий легкий спосіб створення презентації за певною темою, автоматизує перехід від одного етапу створення презентації до наступного, використовуючи відповіді користувача на запитання за списком:

1) вид презентації;

2) спосіб подання;

3) формат подання;

4) доповнення.

мастер автосодержания

Майстри MS Office надають прості й зручні можливості вирішення різноманітних задач. Звичайно майстер пропонує користувачеві відповісти на декілька запитань і ввести основну інформацію, після чого на її основі розв’язує ту задачу, на якій він спеціалізується.

Для створення презентації за допомогою майстра необхідно:

1) запустити PowerPoint;

2) в діалоговому вікні створення презентації встановити перемикач „мастер автосодержания” і натиснути кнопку ОК;

3) в діалоговому вікні майстра вибрати вид презентації

4) вибрати спосіб виведення презентації

5) ввести інформацію для першого слайду, а також інформацію, яку користувач розміщує у вигляді нижнього колонтитулу

6) останній етап створення презентації (рис. 7) – після натискання на кнопці „Готово” майстер створює базовий набір слайдів за вказаними параметрами і завершує роботу виведенням на екран першого слайду презентації в звичайному режимі (рис. 8); після цього залишається ввести текст, рисунки, змінити форматування та налагодити параметри презентації.

Шаблон оформления пропонує дещо більші можливості щодо вибору та використання попередньо розроблених структур, кольорових палітр і фону для створення набору слайдів за стандартними типами презентацій. Під час створення презентації на основі шаблону автоматизованими є тільки перший і другий кроки Мастера автосодержания. Всі інші виконуються у вільному режимі.

3. Створення нової презентації

Для більш досвічених користувачів, які бажають проявити в повній мірі свої творчі здібності, створення нової презентації здійснюється за схемою:

1) запустити PowerPoint;

2) в діалоговому вікні створення презентації встановити перемикач „Пустую презентацию” і натиснути кнопку ОК;

3) в діалоговому вікні „Создание слайда” вибрати автомакет, елементи та розташування якого відповідають вимогам користувача (рис. 10), натиснути кнопку ОК;

в робочій області PowerPoint з’явиться слайд, елементи якого зарезервовані відповідно до вибраного варіанту розмітки

Демонстрація презентації

Після створення презентації слід визначити, в якому вигляді буде здійснюватися перехід від одного слайду до іншого та які саме слайди увійдуть до складу демонстрації, що готується. Якщо зміна слайдів відбуватиметься в автоматичному режимі, то варто задати час показу кожного слайда.

Залежно від місця демонстрації перехід від одного слайда до іншого може відбуватися або за вказівкою людини, або в автоматичному режимі.

Оптимальний вид керування переходами встановлюється:

– в меню „Показ слайдов” вибрати команду „Настройка презентации”;

у діалоговому вікні „Настройка презентации” у рамці „Показ слайдов” вибрати потрібний вид керування переходами.

Якщо для певної демонстрації всі слайди не потрібні, то з їх сукупності можна вибрати тільки ті, що знадобляться. PowerPoint дає змогу зберігати в одній презентації варіанти різних комбінацій слайдів, що можуть використовуватися під час різних демонстрацій. Для створення бажаної послідовності слайдів, слід:

– в меню „Показ слайдов” вибрати команду „Произвольный показ”;

– у діалоговому вікні „Произвольный показ” натиснути кнопку „Создать”;

у діалоговому вікні „Задание произвольного показа” до текстового поля „Имя произвольного показа” ввести назву бажаного варіанта демонстрації; на основі списку „Слайды презентации” створити список „Слайды произвольного показа”.

Перед початком демонстрації створеної композиції потрібно:

– у меню „Показ слайдов” вибрати команду „Настройка презентации”;

– у діалоговому вікні „Настройка презентации” у групі „Слайды” ввімкнути перемикач „Произвольная демонстрация” і в списку, що розкривається, вибрати назву варіанта демонстрації.

Щоб під час демонстрації презентації перейти від одного слайда до іншого, доповідачу досить клацнути мишею. PowerPoint дає також змогу змінювати слайди через встановлені заздалегідь інтервали часу.

Спосіб зміни слайдів вибирають і діалоговому вікні „Настройка презентации”, що викликається командою:

„Показ слайдов” Þ „Настройка презентации”,

далі в групі „Смена слайдов” необхідно вибрати потрібний перемикач – „вручную” або „по времени”.


 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ПЕРЕЛІК ПРОГРАМНИХ ПИТАНЬ

Інформатика це наука що систематизує прийоми створення збереження відтворення обробки і передачі даних засобами обчислювальної техніки а... Друге поняття в назві дисципліни комп ютер Це пристрій який перетворює... І третє поняття техніка Це засоби людської діяльності що створюються для здійснення процесів виробництва та...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Основні можливості програми Power Point.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ПЕРЕЛІК ПРОГРАМНИХ ПИТАНЬ
1. Основні поняття інформатики. Форми представлення і властивості інформації. Одиниці виміру інформації. 2. Історія розвитку обчислювальної техніки. Механічні та математичні першоджерела.

Властивості інформації
Об'єктивність – відносна характеристика. Більш об'єктивною вважається та інформація, у яку методи вносять менший суб'єктивний елемент (фотознімок і малюнок об'єкта).

Походження десяткової системи числення
Людина, далека від цих питань, відповіла б, ймовірно, не замислюючись, так: справа в тім, що число 10 – кругле, на нього зручно множити будь-яке число, тому зручно рахувати десятками, сотнями і т.д

Нші системи числення і їх походження
Десяткова система числення далеко не відразу зайняла те пануюче положення, що вона має зараз. У різні історичні періоди багато народів користалися системами числення, відмінними від десяткової.

Подання інформації у двійковій системі числення. Принцип позиційності.
Двійкова система числення дуже стара. Її зручність полягає в її надзвичайній простоті. В двійковій системі беруть участь тільки дві цифри 0 і 1, а число 2 представляє собою одиницю наступного розря

Основні елементарні логічні функції
1. інверсія (НІ, заперечення, доповнення) – логічна функція однієї змінної, яка визначається таблицею істинності: х  

Основні закони Булевої алгебри: аксіоми математичної логіки
1. Комутативність диз’юнкції і кон’юнкції*. Слово комутативний означає – переміщувальний (переместительный). Цей закон, який виражає незалежність суми або добутку від перестановки доданків (

Властивості алгоритму
Будь-який алгоритм повинен мати такі властивості *: · масовість – тобто алгоритм повинен бути універсальним і його можна застосовувати до будь-яких задач пев

Програмний запис алгоритму (на мові програмування).
Словесний запис алгоритмів передбачає використання засобів звичайної мови, але з ретельно відібраним набором слів та фраз, що не допускають повторень, синонімів, двозмістовн

Правила оформлення блок-схем алгоритмів
При побудові блок-схем алгоритмів використовуються блоки такого вигляду:   Термінатор – відображає початок або кінець алгоритму*:

Правила створення блок-схем
1. Усі блоки повинні мати по можливості однаковий розмір. 2. У блок-схемі кожен блок повинен з’єднуватись з іншими блоками за допомогою стрілок, що вказують напрямок потоку інформації. При

Типи алгоритмів
На початку 70-х років з'явилась теорія структурного програмування, яка сформувала методологію розробки та документування алгоритмів та програм. За своєю сутністю вона впроваджує методи системного п

Перейменування папок
Щоб змінити ім’я папки на нове, треба встановити курсор миші на назві папки і зробити два окремих клацання лівою кнопкою миші. При цьому назва папки виділяється як текстове

Робота з файлами і папками у вікні провідника
Створення і вилучення папок та ярликів за допомогою провідника Спочатку треба у дереві папок виділити папку, в якій передбачається створення нової папки. Після цьог

Переміщення об’єктів за допомогою провідника
Для переміщення папки у іншу папку треба мінімум дій: встановити курсор миші на потрібну папку у дереві, натиснути ліву кнопку миші і перемістити мишу на папку, до якої треба помістити виділену пап

Копіювання об’єктів за допомогою провідника
Процес копіювання папок, файлів, ярликів за допомогою провідника відрізняється від процесу переміщення тільки тим, що при перетягуванні об’єктів треба тримати натиснутою клавішу Ctrl

Копіювання об’єктів за допомогою провідника
Процес копіювання папок, файлів, ярликів за допомогою провідника відрізняється від процесу переміщення тільки тим, що при перетягуванні об’єктів треба тримати натиснутою клавішу Ctrl

Класифікація мереж за топологічною ознакою
Типологія комп. мереж – терит. розміщення її вузлів, вузлів мережі передачі даних, а також засоби зв’язку абонентів із вузлами. З′єднання типу „зірка”(головна машина пов’язана з усіма машинам

Загальні відомості про мережу Інтернет. Стік протоколів ТСР/ІР
Internet – між мережа. Обєднання мереж, інформаційний простір, у середені якого здійснюється беззупинна циркуляція даних.1969-створення мережі ARPANET (мін. Оборони США) було залучено 4 комп. 1972-

Гіперпростір Word Wide Web
World Wide Web - це єдиний інформаційний простір, що складається із сотень мільйонів взаємозалежних електронних документів, що зберігаються на Web-серверах. Окремі документи, що укладають простір W

Електронна пошта
Електронна пошта (E-mail). Ця служба є однією з найбільш ранніх і мабуть найпоширениших сервісів Інтернет. Її забезпеченням в Інтернеті займаються спеціальні поштові сервери.

Загальна характеристика і складові частини ППП Microsoft Office.
– Характеристика основних і додаткових програм ППП Microsoft Office. Пакет прикладних програм (ППП) - це комплекс програм, призначений для розв’язування задач певного класу. Інтег

Eлементи вікна Word.
– Характеристика елементів вікна Word: заголовку вікна, меню, панелей інструментів, лінійки, текстового курсору і курсору миші, вікна текстового документу, рядка стану, кнопок переміщення тексту у

Основні операції з текстом в Word. Введення, редагування і форматування тексту.
– Виділення елементів тексту і форматування його: зміна шрифту, розміру, кольору і заливки тексту; – Видалення, копіювання і переміщення фрагментів тексту. У редакторі Word під бл

Виділення тексту шрифтом і розміром
Для зміни типу шрифту виділеного фрагмента можна скористатися спеціальним списком “Шрифт” панелі інструментів “Форматирование”. Цей список треба розкрити, за допомогою смуги прокручування знайти не

Щоб зняти виділення з якогось фрагмента, треба знову розкрити палітру маркера, вибрати кнопку “Нет” і повторити виділення у цьому режимі.
Окремі фрагменти тексту можна виділити іншим кольором літер. Для цього на панелі інструментів “Форматирование” є кнопка “Цвет шрифта” ( ). На відміну від маркера, фрагмент, шрифт якого треба виділи

Створення, відкриття і збереження текстового документу. Засоби захисту файлу.
– Створення, відкриття і збереження текстових документів за допомогою панелі інструментів Стандартная і меню Файл. Різниця між цими способами; – Формати, в яких можна зберігати документ Wo

Друк документу в текстовому редакторі Word.
– Попередній перегляд документу перед друком; – Встановлення параметрів друку; – Організація друку документа; – Переривання друку документа. Більшість документів

Текстовий редактор Word. Панель інструментів „Стандартная”.
    - створити файл; -вставит гіперпосилання; - відкрити; - панель границь; - зберегти; - вставити таблицю; - не розпространяти; - додати табл

Текстовий редактор Word. Панель інструментів „Форматирование”.
    - стилі та форматування; - нумерований список; - стиль; - маркерований список; - шрифт; - зменшити відступ; - розмір шрифту; - збільшити в

Текстовий редактор Word. Панель інструментів „Таблицы и границы”.
  - створити таблицю; - стиль автоформату таблиці; - ластик; - напрям тексту; - тип лінії; - сортування за зростанням; - товщина лінії; - сортування за спад

Забезпечує перехід до нижнього колонтитулу і повернення до верхнього.
- викликає на екран діалогове вікно “Формат номера страницы”, яке забезпечує налагодження номера сторінки: вибір його формату і встановлення початкового номера сторінок даного документа -

Робота з редактором формул Microsoft Equation.
– Створення формули, зміна вигляду і розміру елементів формули, розташування формули в тексті. Для створення математичних формул будь-якого рівня складності фірма Microsoft створила спеціа

Створення формули завершується клацанням за межами рамки поля формули.
По замовчуванню кожний елемент формули має певні характеристики: шрифт, накреслення і розмір. Щоб побачити або змінити розмір усіх однотипних елементів формули треба викликати відповідне діалогове

Розташування формул у текстовому документі
На розміщення формул у текстовому документі накладаються певні обмеження. По-перше, формули повинні бути відцентрованими у своїх рядках. По-друге, формули повинні бути пронумерованими, причому номе

Створення та впорядкування списків в Word.
– Типи списків, що можуть зустрічатися в Word; – Можливості їх створення і налагодження. Для переліку якихось об’єктів у текстовому документі використовують списки, які можуть бут

Створення маркірованого списку
Маркірований список можна створити трьома способами: · за допомогою кнопки “Маркеры” ( ) на панелі інструментів “Форматирование”; · за допомогою команди “Список...” меню “Формат”

Налагодження маркірованого списку
Якщо відступ від лівого поля аркуша до маркера, та від маркера до тексту елемента списку не задовольняє користувача, їх можна змінити. Робиться це як за допомогою лінійки, так і за допомогою діалог

Створення нумерованого списку
Нумерований список, як і маркірований може створюватись трьома способами: · за допомогою кнопки “Нумерация”( ) на панелі інструментів “Форматирование”; · за допомогою команди “Спи

Налагодження нумерованого списку
Для зміни параметрів нумерованого списку, як і у випаду маркірованого треба виділити цей список і скористатися послугами діалогового вікна “Изменение нумерованного списка”, яке викликається за схем

Створення багаторівневого списку
Створення багаторівневого списку відрізняється від звичайних попередніми діями: перед кожним абзацом другого рівня списку треба один раз натиснути клавішу Tab, третього рівня – два рази і т.д.

Налагодження багаторівневого списку
Налагодження багаторівневого списку виконується за допомогою діалогового вікна “Изменение многоуровневого списка”, яке викликається за схемою: еню “Формат”  Команда “Список...” =

Сервісні можливості Word. Макроси. Статистика документу.
– Зміна зовнішнього вигляду Word за допомогою команд меню Сервис Параметры і Настройка; – Призначення макросів і отримання статистики документу. Макроси Створити або вико

Впровадження та робота з графічними об’єктами в Word.
– Створення і зміна об’єктів WordArt; – Робота з екранною графікою; – Вставка і налагодження графічних об’єктів в Word. Офісний пакет WordArt дозволяє вставляти у текстов

Впровадження та робота з графічними об’єктами
Існує декілька методів вставки графічних зображень у документ. Найбільш простий метод - це копіювання зображення в якійсь програмі і наступній вставці його в Word через буфер обміну. Для цього обид

Використання графіки з ClipArt
Для офісного пакету MS Office розроблено спеціальну “галерею” графічних зображень ClipArt, які входять до стандартного комплекту поставки. При бажанні цей список картинок можна поповнювати. Щоб вст

Налагодження графічних об’єктів у текстовому документі
Для збільшення або зменшення лінійних розмірів картинки треба клацнути по ній лівою кнопкою миші. Способом перетягування за ці маркери можна змінювати горизонтальні та вертикальні розміри картинки,

Створення малюнків в текстовому редакторі Word.
– Створення малюнків за допомогою панелі Рисование; – Форматування елементів малюнка. Панель інструментів “Рисование” призначена для створення простих схем і рисунків безпосереднь

Видавничі можливості Word. Створення колонок, буквиць, змісту, зносок.
– Створення колонок і буквиць, зносок і змісту. MICROSOFT WORD належить до текстових редакторів, які надають багато можливостей автоматичної верстки документа, до яких належить: ·

Створення змісту
Текстовий редактор Word надає прекрасну можливість автоматично зібрати зміст. Особливо зручно це в тому випадку, якщо документ існує в електронному вигляді. Тоді, клацнувши мишею на номері відповід

Додаткові можливості текстового редактора Word. Робота з авто текстом та авто заміною.
– Використання авто тексту і авто заміни. Автотекст є засобом прискореного введення досить складних конструкцій тексту. Він дозволяє зберігати текст або графіку у спеціальному списку (рис.

Створення закладок і гіперпосилань
Закладки слушно використовувати, коли текстовий документ, з яким працює користувач досить великий, а користувачу доводиться звертатись до різних місць цього документа. Закладку можна вставити за сх

Гіперпосилання на закладки у поточному документі
Щоб позначити місце переходу за гіперпосиланням, спочатку треба вставити у місце переходу закладку. Потім треба виділити у тексті слово або фразу,яка повинна викликати перехід до цієї закладки і ті

Поняття ел. таблиці
Електронна таблиця - це електронний еквівалент звичайного паперового облікового бланку, що містить ряд стовпців (колонок) і рядків, в які можна записувати числові і текстові дані. Як правило, такі

Основні елементи ел. таблиці
Основними структурними елементами електронної таблиці можна вважати робочу книгу (файл електронної таблиці, складається з робочих аркушів (від 1 до 256, по замовчуванню – 3); і робочий аркуш.( вікн

Типи даних ел. таблиці
Текст- будь-яка послідовність символів (довжиною до 32 тисяч), яка не є формулою або числом; після вводу тексту в комірку, перед ним автоматично вставляється символ “Апостроф” – це ознака текстових

Створення і редагування таблиць
На першому етапі побудови таблиці треба у комірки ввести постійні дані, які не будуть змінюватись у процесі її експлуатації. Це, перш за все, шапка таблиці з назвами стовпців та тексти у підсумково

Використання приміток, імен блоків
У будь-яку комірку таблиці можна вставити примітку, тобто текст, який пояснює призначення даних, записаних у ній. Примітки, як правило, призначені для оператора комп’ютера і не повинні роздруковува

Друк робочої книги
Діалогове вікно“Страница”– основний інструмент налагодження параметрів друкованого аркуша електронної таблиці. Вибір параметрів друкованого аркуша. Параметри вкладки “Страница” забезпечуют

Створення і редагування гістограми
Процес створення складається з чотирьох етапів, але має деякі особливості. На першому етапі створення обирається вигляд гістограми. Другий крок дозволяє редагувати діапазон даних, задати імена для

Створення і редагування кругової діаграми
Кругова діаграма використовується для ілюстрації долі окремих елементів у цілому. Вона будується на даних одного рядка або одного стовпця даних. Для побудови діаграм існує спеціальний інст

Створення і редагування гістограми
Процес створення складається з чотирьох етапів, але має деякі особливості. На першому етапі створення обирається вигляд гістограми. Другий крок дозволяє редагувати діапазон даних, задати імена для

Формули
При введенні формул треба пам’ятати, що:кожна формула починається знаком „=”; кожна формула містить як числові значення, так і арифметичні дії. Якщо посилання на якісь комірки таблиці зале

Математичні…функції ЕКСЕл
Крім тригонометричних та логарифмічних до математичних належить ще ряд корисних функцій, таких, як: Округл– округляє аргумент за математичними правилами; Произвед– обчислює добуто

Статистичні
Перелік статистичних функцій складається з 80 вбудованих функцій. Найвідомішими із статистичних функцій можна вважати такі: Макс– знаходить максимальне значення із списку значень;

Текстові
До найпростіших текстових функцій можна віднести такі: Левсимв– з аргументу виділяє вказану кількість лівих символів; має 2 аргументи: комірку з текстовими даними і кількість лівих символі

Дата-час
перетворення даних типу “дата‑час”. Простішими функціями цього типу є: День – перетворює дату на день місяця (число від 1 до 31); Деньнед– перетворює дату на день тижня (чис

Створення і використання списків
Для створення нового списку треба викликати діалогове вікно “Параметры” за схемою: Меню “Сервис”  Команда “Параметры…”  Вкладка “Списки” Новий список записується у полі “Эл

Засоби сортування в Microsoft Excel
Дані в таблицях за звичай розташовані хаотично, що ускладнює пошук необхідної інформації. Тому для забезпечення кращого розгляду таблиці доцільно відсортувати данні у відповідному порядку. Сортуван

Налагодження параметрів сортування
Діалогове вікно “Сортировка Диапазона” містить додаткові параметри сортування, які значно розширюють можливості сортування. По-перше, можна встановити ідентифікацію ключових стовпців за іменами кол

Фільтрація даних в базі даних Excel
Вести пошук даних, які відповідають потрібному критерію, можливо не тільки за допомогою форми даних. В тому випадку, коли необхідно задати комплексні критерії пошуку, на підмогу можуть прийти функц

Основні можливості програми OutLook.
Програма Microsoft Outlook – це новий менеджер інформації, який служить для організації єфективної роботи з інформацією в офісі. Вона з’явилася вперше в версії MS Office 1997. Ця програма зберігає

Основні поняття штучного інтелекту
Штучний інтелект (artificial intelligence) – один з розділів інформатики, в межах якого ставляться і вирішуються задачі апаратного і програмного моделювання тих видів людської діяльності, які тради

Основні моделі представлення знань.
Знання можна визначити як виявлені закономірності предметної галузі (принципи, зв’язки, закони), які дозволяють вирішувати задачі в цій галузі. З точки зору штучного інтелекту знання можна

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги