рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Таблиця 1

Таблиця 1 - раздел Образование, Побудова кругової діаграми фаз газорозподілу і визначення загального кута випередження подачі палива чотиритактного тепловозного дизеля Номер Пружини ...

Номер пружини
Дріт у мм 2,0 2,0 2,5 3,5 3,8
Плунж. d = 9 мм Вакуум 700 мм рт.ст. -0,4 МПа 0-0,8 МПа 0-3,2 МПа 0-12,0 МПа 0-18,0 МПа
Плунж. d= 14 мм Вакуум 700 мм рт.ст. -0,2 МПа 0-0,3 МПа 0- 1,3 МПа 0-5,0 МПа 0-8,0 МПа

 

Рекомендується завжди монтувати механізм, що вимірює більший тиск, із правої сторони від барабана, якщо дивитися на двигун з боку барабана індикатора.

Разом із вибором записуючого механізму необхідно підібрати і відповідний манометр, якім треба буде установити на пульті керування. При цьому манометр повинний бути таким, для якого вимірюваний тиск складає 75% його шкали.

Після монтажу вимірювальних механізмів і манометрів перевіряють усю повітряну систему на витік при максимальному тиску. Якщо витоків ні, то включають тиратронний перетворювач.

Перед зняттям індикаторних діаграм необхідно дати лампам прогрітися. Після включення перетворювачів у мережу необхідно прогріти їх не менше трьох хвилин. За цей час рекомендується перевірити заточення кінця розрядної голки і зазор. Кут заточення повинен дорівнювати 45°, а зазор між голкою і барабаном із папером для зменшення розкиду точок необхідно установити не більш 0,5 мм.

Потім роблять перевірку датчика: вимірюють тиску замикання і розмикання. Різниця цих тисків показує чутливість датчика. Таку перевірку необхідно робити до і після закінчення досліду.

Датчик регулюють таким чином, що при рівності тисків за обидва боки мембрани контакт, первинного ланцюга розривається. Тому для замикання контакту треба дати надлишковий тиск із боку циліндра.

Перевірку датчиків необхідно робити в такий спосіб.

1 Включають тиратронний перетворювач і прогрівають;

2 Перемикач (П-1) ставлять у положення "приймач";

3 Перемикач пульта (П-2) ставлять у положення "замикання";

4 Включають тумблер пульта (В-2) "анод";

5 При включеному вакуум-насосі за допомогою крана починають поступово знижувати тиск у повітряній системі індикатора. При цьому стежать увесь час за тиском у системі по вакуумметру і через кругле віконце за тиратроном.

У момент замикання тиратрон дає спалах; у цей момент необхідно помітити показання вакуумметра. Це і буде тиск замикання.

Визначення тиску замикання робити не менш 5-10 разів. Дійсним тиском замикання вважати те, що повториться найбільше число раз.

Визначення тиску розмикання виробляється в наступному порядку:

1 Перемикач перетворювача (П-2) ставлять у положення "розмикання";

2 У повітряній системі встановлюють тиск, свідомо менший, ніж тиск замикання;

3 Включають тумблер пульта (В-2) "анод";

4 Закривають кран "вакуум";

5 Відвертаючи кран 6 "в атмосферу", поступово збільшують тиск у системі.

При цьому відзначають по вакуумметру тиск, при якому тиратрон дає спалах. Це і буде тиск розмикання. Визначення тиску розмикання також повторити 5-10 разів.

По різниці тиску замикання і розмикання визначають чутливість датчика, що у продовження досліду повинна залишатися постійної і відхилятися не більше ніж на 0,002 МПа.

Після перевірки датчика можна приступити до зняття діаграм. Зняття діаграми іде завжди при зниженні тиску в системі, якщо знімають діаграму жорсткою пружиною і навпаки, якщо знімають діаграму слабкою пружиною. При цьому мембрана завжди буде притиснута до зовнішнього чи внутрішнього обмежника. Це необхідно для запобігання перегріву мембрани гарячими газами.

Порядок зняття діаграм.

1 При знятті діаграми жорсткою пружиною в повітряній системі індикатора створюють тиск повітря вище максимального тиску згоряння в циліндрі (Pz ).

2 На барабан кріплять папір (400 х 180 мм).

3 Зрушенням рукоятки вперед роблять включення однозубої муфти включення.

4 Перемикач на пульті (П-1) ставлять у положення "приймач" (датчик).

5 Перемикач на пульті (П-2) ставлять у положення "замикання".

6 Вимикач на пульті "анод" переключають за стрілкою нагору.

7 Відкриваючи крани починають повільно знижувати тиск у системі.

Тривалість проходження всієї шкали тиску повинна бути не менше 30с - для того, щоб устигали вирівнюватися тиски всіх частин системи.

8 Здійснюючи цю операцію, можна відразу нанести на діаграму шкалу тисків, використовуючи для цього кнопку (К-1) "автоматична робота". У той момент, коли манометр показує величину тиску, що бажають зафіксувати, закривають кран випуску повітря, натискають тумблер, і на діаграму наносять, у відповідному місці, горизонтальну лінію. Такі лінії можуть бути нанесені через певні інтервали тисків, і на діаграмі буде отримана шкала тисків.

9 При досягненні атмосферного тиску кнопкою "автоматична робота" наносять атмосферну лінію.

10 Після цього перемикач (П-1) ставлять у положення ВМТ і, не припиняючи роботи тиратронного перетворювача, закривають кран, через який вироблявся випуск повітря, відкривають кран "з балона" і наповняють систему повітрям.

При цьому зворотний хід розрядного штифта використовують для нанесення позначки верхнього мертвого положення (ВМТ).

11 Після того як тиск повітря в системі буде більше максимального в циліндрі, роботу тиратронного перетворювача припиняють поворотом вимикача (В-2) "анод", перемикач ставлять у положення "розмикання".

12 Переміщенням рукоятки керування відключають однозубу муфту зчеплення і після зупинки барабана поворотом затискного валика знімають папір із записаною діаграмою.

Наявність двох каналів (двох вимірювальних механізмів) в індикаторі МАІ-2, дозволяє одержати діаграму процесу в одній точці робочого об'єму відразу в двох масштабах чи дві діаграми, що відносяться до різних точок.

У першому випадку можна обійтися одним датчиком тиску, а в другому випадку необхідно поставити два датчики.

При індіцированні багатоциліндрового двигуна індикаторами МАІ-2 датчики тиску необхідно приєднати до пишучого механізму через зірочку (перемикач).

Тривалість лабораторної роботи - 2 години. До початку роботи студенту необхідно ретельно вивчити матеріал методичних вказівок; основні положення і схеми викласти в журналі.

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 2

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Побудова кругової діаграми фаз газорозподілу і визначення загального кута випередження подачі палива чотиритактного тепловозного дизеля

Вступ... Електропневматичний індикатор МАІ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Таблиця 1

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ВИЗНАЧЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ВНУТРІШНІЙ МЕРТВОЇ ТОЧКИ (ВМТ) ДОСЛІДЖУВАНОГО ЦИЛІНДРА ТЕПЛОВОЗНОГО ДВИГУНА
  Для визначення та установки фаз газорозподілу, кута випередження подачі палива і обробки індикаторної діаграми робочого процесу двигуна необхідно з достатньою точністю знати положен

ПОБУДОВА КРУГОВОЇ ДІАГРАМИ ФАЗ
ГАЗОРОЗПОДІЛУ І ВИЗНАЧЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО КУТА ВИПЕРЕДЖЕННЯ ПОДАЧІ ПАЛИВА ЧОТИРИТАКТНОГО ТЕПЛОВОЗНОГО ДИЗЕЛЯ   Величини кутів відкриття і закрит

Застосовувані прибори і методика вимірів.
Величину Pz вимірюють за допомогою максиметра. Основною частиною цього прибору є манометр 1 (Рисунок 7) зі шкалою.

Таблиця 2 - Розподіл частоти обертання колінчастого вала і потужності дизеля за позиціями контролера за тепловозною характеристикою
Позиція контролера I II III IV V VI VII VIII

Таблиця 3
Вимірюваний параметр Найменування прибору Межи виміру Клас точності Примітка

МЕХАНІЧНІ ВТРАТИ І МЕХАНІЧНИЙ ККД ТЕПЛОВОЗНОГО ДВИГУНА
  Об'єкт випробувань: Дизель-генератор 17ПДГ: тип двигуна - 8ЧН26/26; потужність Ne= 880 кВт; номінальна частота обертання nн

Загальні відомості.
Спільна робота двигуна з турбокомпресором повинна забезпечувати високу економічність і надійність силової установки. Видаткова характеристика двигуна повинна бути погоджена з характеристиками компр

Таблиця 5
Вимірюваний параметр Найменування прибору Межи виміру Клас точності Примітка

ДОСЛІДЖЕННЯ КІНЕМАТИКИ ВПУСКНОГО І ВИХЛОПНОГО КЛАПАНІВ І ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ ЕФЕКТИВНИХ ПРОХІДНИХ ПЕРЕТИНІВ
  Ефективні прохідні перетини клапанів (впускних чи випускних) є добуток коефіцієнта витрати m на площу прохідного перетину клапана. Від величини ефективного прохідного перетину клапа

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги