рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Текстова частина

Текстова частина - раздел Образование, ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ   У Магістерській Роботі Текстова Частина Складається З Наступн...

 

У магістерській роботі текстова частина складається з наступних розділів:

– основна частина;

– аналітична частина;

– рекомендаціі;

– розділ з охорони праці.

Основна частина роботи втілюється в її розділах і параграфах (підпунктах). Це найбільш об’ємна частина дослідження, яка повинна відповідати темі і повністю її розкривати. Основна частина магістерської роботи розбивається на розділи, підрозділи. Кожний розділ починають з нової сторінки. Основному тексту кожного розділу може передувати передмова з коротким описом вибраного напрямку та обґрунтуванням застосованих методів.

Кількість розділів в магістерських роботах регламентована ВНЗ, в даному випадку в ЗНТУ виконують 3 розділи за темою дослідження та 1 розділ з охорони праці та навколишнього середовища в рамках теми магістерської роботи. Кожен розділ починають з нової сторінки і, відповідно до вимог, закінчують короткими висновками об’ємом 1,5...2 абзаци, не виокремлюючи їх.

Починають роботу, як правило, з огляду літератури і думок різних авторів по темі, визначають напрями дослідження.

Подальший зміст магістерської роботи може істотно відрізнятися залежно від напряму досліджень. У найзагальнішому вигляді основна частина, окрім огляду літератури і різних точок зору може містити: виклад методики і методів дослідження; опис експериментальної частини і методики дослідження; опис проведених досліджень; аналіз і узагальнення результатів дослідження.

Виклад тексту магістерської роботи краще вести від третьої особи. Висловлювати думки використовуючи займенник «я» не прийнято. В той же час, не можна визнати вдалим зайве перевантаження тексту займенником «ми», фразами «на нашу думку», «вважаємо», «думаємо» – це абсолютно нормально, але, в той же час, створює неусвідомлене враження, що роботу писав колектив авторів. Найбільш вдалі в цьому плані більш невизначені словесні обороти, наприклад: «представляється, що», «розроблений підхід дозволяє», «спочатку проводився опит», «даний висновок зроблений на підставі» й т.д.

У науковій роботі недопустимі вульгарізми і ненаукові вирази. При викладі тексту магістерської роботи слід також прагнути уникати тавтологій, граматичних, лексичних і синтаксичних помилок.

При написанні магістерської роботи автор повинен в обов’язковому порядку посилатися на авторів і джерела, з яких були запозичені матеріали або конкретні результати. Посилання даються в квадратних дужках, причому цифра повинна відповідати нумерації джерела в переліку використаних джерел.

Бажано основну частину роботи поділити на три розділи: теоретико-методологічний, аналітичний та розробницько-впроваджувальний. У межах кожного розділу, як правило, виділяють 3 підрозділи (параграфи), що мають відображати логічну послідовність дослідження й розробки власних пропозицій.

У першому розділі необхідно викласти сутність проблеми, яка досліджується, розглянути еволюцію підходів до її вирішення, рівень розробки на сучасному етапі. Крім цього, слід зробити аналіз та узагальнення концепцій і наукових підходів, які існують у фаховій літературі, визначити дискусійні аспекти й невирішені питання.

Перший розділ є основою для розробки прикладних аспектів обраної теми. Рекомендований обсяг цього розділу – 20 – 30 сторінок.

У другому розділі – аналітичному – необхідно зробити організаційно-економічний аналіз об'єкта дослідження й умов його господарювання, визначити основні проблеми підприємств туристської сфери й перспективи розвитку. Детально слід проаналізувати той аспект господарської діяльності, що є предметом дослідження.

На основі вивчення, обробки й узагальнення аналітичних матеріалів необхідно виявити й показати вплив внутрішніх та зовнішніх чинників на ефективність міжнародного туристського бізнесу.

Основний аналітичний матеріал, проміжні розрахунки (вибірково) та отримані кількісні результати подаються в таблицях та рисунках у межах цього розділу або виносяться в додатки. Метою виконання аналітичної частини магістерської роботи є перевірка вміння студента аналізувати отримані дані, співвідносити різні показники тощо.

Рекомендований обсяг другого розділу 20 – 45 сторінок.

У третьому розділі, який носить прикладний, розробницько-впроваджувальний характер, необхідно розкрити зміст заходів, що пропонуються й спрямовані на вдосконалення того аспекту міжнародного туристського бізнесу, який становить предмет дослідження. Рекомендації й пропозиції повинні мати наукове обґрунтування й виходити з результатів аналізу, отриманого в попередньому розділі роботи. Доцільно визначити шляхи оптимізації системи ресурсного та інформаційно-аналітичного забезпечення рішень, які пропонуються.

Практичне значення пропозицій та рекомендацій повинно бути підтверджено техніко-економічними розрахунками й визначенням ефекту, який очікується від впровадження.

Рекомендований обсяг третього розділу 25 – 30 сторінок.

Четвертий розділ магістерської роботи виконується під керівництвом консультантів з кафедри «Охорони праці та навколишнього середовища». Описова частина, розрахунки, висновки та рекомендації по цьому розділу диплому повинні відповідати темі дослідження.

Рекомендований обсяг четвертого розділу 10 – 15 сторінок.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ

Запорізький національний технічний університет... МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання магістерських робіт для студентів спеціальності Туризмознавство...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Текстова частина

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ПЕРЕДМОВА
Магістерська робота є самостійною роботою студентів. Магістерська робота – це робота і наукова, і кваліфікаційна. Для того, щоб зробити її такою, треба уважно прочитати ці методичні вказівки.

Реферат
  Реферат – це скорочений виклад змісту магістерської роботи з основними розробками та висновками. Розміщують реферат за завданням на магістерську роботу починаючи з нової сторінки.

Побудова документа
  Пояснювальна записка містить текстову частину, рисунки, таблиці які оформляють на аркушах формату А4 (210х297 мм). Пояснювальна записка до дипломної роботи подається у вигл

Оформлення таблиць
  Цифровий матеріал, як правило, оформляють у вигляді таблиць. Таблиці застосовують для кращої наочності та зручності порівняння показників. Таблиці слід нумерувати арабськими цифрами

Оформлення формул
  При використанні формул необхідно дотримуватися певних техніко-орфографічних правил. Найбільші, а також довгі та громіздкі формули, котрі мають у складі знаки суми, добутку, диферен

З А В Д А Н Н Я
НА МАГІСТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ (РОБОТУ) СТУДЕНТУ   __________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові)

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
№ з/п Назва етапів магістерського проекту (роботи) Строк виконання етапів роботи Примітка

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги