рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Оформлення таблиць

Оформлення таблиць - раздел Образование, ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ   Цифровий Матеріал, Як Правило, Оформляють У Вигляді Таблиць. ...

 

Цифровий матеріал, як правило, оформляють у вигляді таблиць. Таблиці застосовують для кращої наочності та зручності порівняння показників. Таблиці слід нумерувати арабськими цифрами в межах кожного розділу. Номер таблиці складається з номеру розділу та порядкового номеру таблиці, розділені крапкою.

Назва таблиці відокремлюється від загального тексту 3 інтервалами (пропущений один рядок). Вона повинна відображати зміст таблиці, бути точною, короткою. Назву слід поміщати над таблицею посередині аркушу. На всі таблиці документа повинні бути приведені посилання в тексті документа. При посиланні слід писати слово «див. табл.» з вказівкою її номера. Заголовки граф і рядків таблиці слід писати з прописної букви, а підзаголовки граф – з рядкової букви, якщо вони складають одну пропозицію із заголовком або з прописної букви, якщо вони мають самостійне значення. В кінці заголовків і підзаголовків таблиць крапки не ставлять. Заголовки і підзаголовки граф указують в однині.

Таблиці зліва, справа, зверху і знизу обмежують лініями. Розділяти заголовки і підзаголовки боковика та граф діагональними лініями не допускається. Горизонтальні та вертикальні лінії, що розмежовують рядки таблиці, допускається не проводити, якщо їх відсутність не заважає користуванню таблицею. Головка таблиці повинна бути відокремлена лінією від решти частини таблиці. Заголовки граф, як правило, записують паралельно рядкам таблиці. При необхідності допускається перпендикулярне розташування заголовків граф.

Висота рядків таблиці повинна бути не менше 8 мм. Якщо текст, який входить до таблиці занадто великий, то допускається оформлення його одиничним інтервалом.

При перенесенні частини таблиці на ту ж або інші сторінки назву поміщають тільки над першою частиною таблиці, при цьому в кожній частині таблиці повторюють її головку і боковик. Слово «Таблиця», указують один раз над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова «Продовження таблиці» з вказівкою її номера, з правого боку не відокремлюючи додатковим інтервалом, тобто безпосередньо перед таблицею, як показано в таблиці 5.1.

 

Таблиця 5.1 – Приклад перенесення таблиці на наступну сторінку

 

Назва підприємства Кількість з вищою освітою, % Стаж роботи в туристичному бізнесі,%
5 р. 6 р. 7 р. 8 р. 9 р. 10 р.
Інтурист - -
Сам - -

Продовження таблиці 5.1

Інтурист - -
Сам - -
Гамалія - -

 

Якщо в кінці сторінки таблиця уривається та її продовження буде на наступній сторінці, в першій частині таблиці нижню горизонтальну лінію, що обмежує таблицю, не проводять.

Таблицю, залежно від її розміру, поміщають під текстом, в якому вперше дано посилання на неї, або на наступній сторінці, а, при необхідності, в додатку до документа.

Таблиці з невеликою кількістю граф допускається ділити на частини і поміщати одну частину поряд з іншою на одній сторінці, при цьому повторюють її головку (таблиця 5.2).

Нумерація граф таблиці арабськими цифрами допускається в тих випадках, коли в тексті документа є посилання на них.

 

Таблиця 5.2 – Приклад виконання таблиці з невеликою кількістю граф

 

Спеціалізація Денна форма навчання Спеціалізація Денна форма навчання
Туризм Журналістика
Управління трудовими ресурсами Психологія

 

Графу «Номер за порядком» в таблицю включати не допускається. При необхідності нумерації показників, параметрів або інших даних порядкові номери слід указувати в першій графі (боковику) таблиці безпосередньо перед їх найменуванням (див. табл. 5.3). Перед числовими значеннями величин та позначенням типів й тому подібне порядкові номери не проставляють.

Якщо всі показники, приведені в графах таблиці, виражені в одній і тій же одиниці фізичної величини, то її позначення необхідно поміщати над таблицею справа, а при розділенні таблиці на частини – над кожною її частиною (див. табл. 5.1).

 

Таблиця 5.3 – Приклад виконання нумерації параметрів

 

Найменування показника Значення
До 2013 року Після 2013 року
1 Туризм, А 2 Економіка, В 3 Менеджмент, С Не було + + + + +

 

Якщо в більшості граф таблиці приведені показники, виражені в одних і тих же одиницях фізичних величин (наприклад, в відсотках), але є графи з показниками, вираженими в інших одиницях фізичних величин, то над таблицею слід писати найменування переважаючого показника і позначення його фізичної величини. Наприклад, «Розміри в гривнях», «Коефіцієнт у відсотках», а в підзаголовках решти граф приводити найменування показників і (або) позначення інших одиниць фізичних величі (див. табл. 5.4).

 

Таблиця 5.4 – Річний показник росту, %

 

Гамалія Дімона-авіатур Сам Прибуток, грн., не більш

 

Для скорочення тексту заголовків та підзаголовків граф окремі поняття замінюють буквеними позначеннями, встановленими ДСТУ 2.321, або іншими позначеннями, якщо вони пояснені в тексті або приведені на ілюстраціях, наприклад D – діаметр, Н – висота, L – довжина.

Показники з одним і тим же буквеним позначенням групують послідовно в порядку зростання індексів.

Обмежувальні слова «більш», «не більш», «менш», «не менше» та ін. повинні бути поміщені в одному рядку або графі таблиці з найменуванням відповідного показника після позначення його одиниці фізичної величини, якщо вони відносяться до всього рядка або графи. При цьому після найменування показника перед обмежувальними словами ставиться кома.

За відсутності окремих даних, в таблиці слід ставити тире. Пусті колонки в таблицях не допускаються.

У інтервалі, що охоплює числа ряду, між крайніми числами ряду в таблиці допускається ставити тире (див. табл. 5.5).

 

Таблиця 5.5 – Приклад вказівки послідовних інтервалів чисел

 

Найменування фірми Кількість працівників
Сам Гамалія Інтурист 15 – 18 6 – 12 12 – 15

 

Цифри в графах таблиць повинні проставлятися так, щоб розряди чисел у всій графі були розташовані один під іншим, якщо вони відносяться до одного показника. У одній графі повинно бути дотримано, як правило, однакова кількість десяткових знаків для всіх значень величин.

Числове значення показника проставляють на рівні останнього рядка найменування показника. Значення показника, приведене у вигляді тексту, записують на рівні першого рядка найменування показника (див. табл. 5.6).

 

Таблиця 5.6 – Приклад приведення текстових і числових даних

 

Найменування фірми Використання реклами Отримані прибутки
Туристична фірма «Сам» ПП «Гамалія»   Менше 2000 грн. на рік 300 грн.   15% 3%

 

За наявності в документі невеликого за об’ємом цифрового матеріалу його недоцільно оформляти таблицею, а слід давати текстом, розташовуючи цифрові дані у вигляді колонок.

Приклад:

Граничні відхилення в розмірі платні:

в вересні ± 2,5%

в грудні ± 1,5%

в травні ± 0,3%

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ

Запорізький національний технічний університет... МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання магістерських робіт для студентів спеціальності Туризмознавство...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Оформлення таблиць

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ПЕРЕДМОВА
Магістерська робота є самостійною роботою студентів. Магістерська робота – це робота і наукова, і кваліфікаційна. Для того, щоб зробити її такою, треба уважно прочитати ці методичні вказівки.

Реферат
  Реферат – це скорочений виклад змісту магістерської роботи з основними розробками та висновками. Розміщують реферат за завданням на магістерську роботу починаючи з нової сторінки.

Текстова частина
  У магістерській роботі текстова частина складається з наступних розділів: – основна частина; – аналітична частина; – рекомендаціі; – розділ з охо

Побудова документа
  Пояснювальна записка містить текстову частину, рисунки, таблиці які оформляють на аркушах формату А4 (210х297 мм). Пояснювальна записка до дипломної роботи подається у вигл

Оформлення формул
  При використанні формул необхідно дотримуватися певних техніко-орфографічних правил. Найбільші, а також довгі та громіздкі формули, котрі мають у складі знаки суми, добутку, диферен

З А В Д А Н Н Я
НА МАГІСТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ (РОБОТУ) СТУДЕНТУ   __________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові)

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
№ з/п Назва етапів магістерського проекту (роботи) Строк виконання етапів роботи Примітка

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги